unity-2d - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Type your Command
nn: Skriv inn ein kommando

en: Error: HUD service not connected
nn: Feil: HUD-tenesta er ikkje kopla til

en: See fewer results
nn: Syn færre resultat

en: Shortcuts
nn: Snøggtastar

en: Eject
nn: Løys ut

en: Lock to Launcher
nn: Lås til oppstartaren

en: Unlock from Launcher
nn: Løys frå oppstartaren

en: Quit
nn: Avslutt

en: Dash home
nn: Dashbord

en: Home
nn: Heim

en: Home screen
nn: Heimeskjerm

en: Trash
nn: Papirkorg

en: %n item in trash | %n items in trash
nn[0]: %n element i papirkorga
nn[1]: %n element i papirkorga

en: Empty Trash
nn: Tøm papirkorga

en: Sorry, there is nothing that matches your search.
nn: Søket gav ingen treff.

en: Workspaces
nn: Arbeidsområde

en: Ubuntu Desktop
nn: Skrivebord
