unity-2d - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: not running
pl: nie uruchomiony

en: Type your Command
pl: Wprowadzanie polecenia

en: Error: HUD service not connected
pl: Błąd: nie połączono z usługą HUD

en: Filter results
pl: Filtrowanie wyników

en: Filter %1 active
pl: Aktywny filtr %1

en: Filter %1 inactive
pl: Nieaktywny filtr %1

en: All
pl: Wszystko

en: Search
pl: Wyszukiwanie

en: not expanded
pl: nie rozwinięty

en: expanded
pl: rozwinięty

en: See fewer results
pl: Wyświetl mniej wyników

en: Shortcuts
pl: Skróty

en: Eject
pl: Wysuń

en: Safely remove
pl: Usuń bezpiecznie

en: Lock to Launcher
pl: Dodaj do panelu uruchamiania

en: Unlock from Launcher
pl: Usuń z panelu uruchamiania

en: Quit
pl: Zakończ

en: Dash home
pl: Panel główny

note: TRANSLATORS: This refers to the direction of text (left-to-right or right-to-left): possible values are LTR or RTL
en: QT_LAYOUT_DIRECTION
pl: LTR

en: Home
pl: Katalog domowy

en: Home screen
pl: Ekran główny

en: Trash
pl: Kosz

en: %n item in trash | %n items in trash
pl[0]: %n element w koszu
pl[1]: %n elementy w koszu
pl[2]: %n elementów w koszu

en: Empty Trash
pl: Opróżnij kosz

en: Sorry, there is nothing that matches your search.
pl: Przepraszamy, nie odnaleziono żadnego elementu pasującego do wyszukiwanego wyrażenia.

en: Workspaces
pl: Obszary robocze

en: Ubuntu Desktop
pl: Pulpit Ubuntu
