unity-2d - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: See fewer results
pt: Ver menos resultados

en: Shortcuts
pt: Atalhos

en: Eject
pt: Ejectar

en: Quit
pt: Sair

en: Trash
pt: Lixo

en: %n item in trash | %n items in trash
pt[0]: %n item no lixo
pt[1]: %n itens no lixo

en: Empty Trash
pt: Esvaziar Lixo

en: Workspaces
pt: Áreas de Trabalho
