unity-2d - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Type your Command
ro: Tastați comanda

en: Error: HUD service not connected
ro: Eroare: serviciul HUD nu este conectat

en: See fewer results
ro: Arată mai puține rezultate

en: Shortcuts
ro: Scurtături

en: Eject
ro: Scoate

en: Lock to Launcher
ro: Blochează pe lansator

en: Unlock from Launcher
ro: Deblochează de pe lansator

en: Quit
ro: Ieșire

en: Home
ro: Acasă

en: Home screen
ro: Ecran principal

en: Trash
ro: Coș de gunoi

en: %n item in trash | %n items in trash
ro[0]: %n element în coșul de gunoi
ro[1]: %n elemente în coșul de gunoi
ro[2]: %n de elemente în coșul de gunoi

en: Empty Trash
ro: Golește coșul de gunoi

en: Sorry, there is nothing that matches your search.
ro: Nu există nimic care să se potrivească criteriilor de căutare

en: Workspaces
ro: Spații de lucru
