unity-2d - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Type your Command
sl: Vnesite svoj ukaz

en: Error: HUD service not connected
sl: Napaka: storitev HUD ni povezana

en: See %1 more result | See %1 more results
sl[0]: Ogled %1 dodatnih rezultatov
sl[1]: Ogled %1 dodatnega rezultata
sl[2]: Ogled %1 dodatnih rezultatov
sl[3]: Ogled %1 dodatnih rezultatov

en: See fewer results
sl: Oglejte si manj zadetkov

en: Shortcuts
sl: Bližnjice

en: Eject
sl: Izvrzi

en: Lock to Launcher
sl: Zakleni na zaganjalnik

en: Unlock from Launcher
sl: Odkleni z zaganjalnika

en: Quit
sl: Končaj

en: Home
sl: Domov

en: Home screen
sl: Domači zaslon

en: Trash
sl: Smeti

en: %n item in trash | %n items in trash
sl[0]: %n predmetov v smeteh
sl[1]: %n predmet v smeteh
sl[2]: %n predmeta v smeteh
sl[3]: %n predmeti v smeteh

en: Empty Trash
sl: Izprazni smeti

en: Sorry, there is nothing that matches your search.
sl: Nič se ne ujema z vašim iskalnim nizom.

en: Workspaces
sl: Delovne površine

en: Ubuntu Desktop
sl: Namizje Ubuntu
