unity-2d - en to th translation catalogue (8 entries)

en: See fewer results
th: ดูผลลัพธ์น้อยลง

en: Shortcuts
th: ปุ่มลัด

en: Eject
th: ดีดออก

en: Quit
th: ออก

en: Trash
th: ถังขยะ

en: %n item in trash | %n items in trash
th[0]: %n รายการในถังขยะ

en: Empty Trash
th: เทขยะ

en: Workspaces
th: พื้นที่ทำงาน
