unity-2d - en to uz translation catalogue (7 entries)

en: Type your Command
uz: Буйруғингизни киритинг

en: Error: HUD service not connected
uz: Хато: HUD хизмати уланмаган

en: Lock to Launcher
uz: Ишга туширгичга қулфлаш

en: Unlock from Launcher
uz: Ишга туширгичга қулфлашни бекор қилиш

en: Home
uz: Уй

en: Home screen
uz: Уй экрани

en: Sorry, there is nothing that matches your search.
uz: Кечирасиз. излаётганингизга мос ҳеч нима топилмади.
