unity-2d - en to lb translation catalogue (8 entries)

en: See fewer results
lb: Manner Resultater gesinn

en: Shortcuts
lb: Kierzelen

en: Eject
lb: Auswerfen

en: Quit
lb: Zoumaachen

en: Trash
lb: Poubelle

en: %n item in trash | %n items in trash
lb[0]: %n Objet an der Poubelle
lb[1]: %n Objeten an der Poubelle

en: Empty Trash
lb: Poubelle eidel maachen

en: Workspaces
lb: Aarbechtsflächen
