unity-2d - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Type your Command
bs: Unesite komandu

en: Error: HUD service not connected
bs: Greška: HUD servis nije povezan

en: See fewer results
bs: Vidi manje rezultata

en: Shortcuts
bs: Prečice

en: Eject
bs: Izbaci

en: Safely remove
bs: Bezbijedno ukloni

en: Lock to Launcher
bs: Zaključaj na pokretač

en: Unlock from Launcher
bs: Oključaj s pokretača

en: Quit
bs: Izlaz

en: Home
bs: Početna

en: Home screen
bs: Početni ekran

en: Trash
bs: Smeće

en: %n item in trash | %n items in trash
bs[0]: %n datoteka u smeću
bs[1]: %n datoteke u smeću
bs[2]: %n datoteka u smeću

en: Empty Trash
bs: Isprazni kantu

en: Sorry, there is nothing that matches your search.
bs: Nažalost, ništa ne odgovara vašoj pretrazi.

en: Workspaces
bs: Radni prostori

en: Ubuntu Desktop
bs: Ubuntu radna površina
