unity-2d - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Type your Command
gl: Escriba a súa orde

en: Error: HUD service not connected
gl: Erro: O servizo HUD non está conectado

en: See fewer results
gl: Ver menos resultados

en: Shortcuts
gl: Atallos

en: Eject
gl: Expulsar

en: Lock to Launcher
gl: Manter no iniciador

en: Unlock from Launcher
gl: Non manter no iniciador

en: Quit
gl: Saír

en: Home
gl: Cartafol persoal

en: Home screen
gl: Pantalla de inicio

en: Trash
gl: Lixo

en: %n item in trash | %n items in trash
gl[0]: %n elemento no lixo
gl[1]: %n elementos no lixo

en: Empty Trash
gl: Baleirar o lixo

en: Sorry, there is nothing that matches your search.
gl: Sentímolo, nada coincide coa súa busca.

en: Workspaces
gl: Espazos de traballo

en: Ubuntu Desktop
gl: Escritorio de Ubuntu
