vlc - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: VLC preferences
lt: VLC nustatymai

en: Select "Advanced Options" to see all options.
lt: Pasirinkite „Sudėtingesnės pasirinktys“ norėdami matyti visas pasirinktis.

en: General
lt: Bendra

en: Interface
lt: Išvaizda

en: Audio
lt: Garsas

en: Audio settings
lt: Garso nustatymai

en: General audio settings
lt: Bendri garso nustatymai

en: Filters
lt: Filtrai

en: Output modules
lt: Išvesties moduliai

en: Miscellaneous
lt: Kita

en: Miscellaneous audio settings and modules.
lt: Kiti garso nustatymai ir moduliai.

en: Video
lt: Vaizdas

en: Video settings
lt: Vaizdo nustatymai

en: General video settings
lt: Bendri vaizdo nustatymai

en: Subtitles/OSD
lt: Subtitrai/OSD

en: Input / Codecs
lt: Įvestis / Kodekai

en: Video codecs
lt: Vaizdo kodekai

en: Audio codecs
lt: Garso kodekai

en: Other codecs
lt: Kiti kodekai

en: General input settings. Use with care.
lt: Bendri įvesties nustatymai. Naudoti atsargiai.

en: C
lt: lt
