wubi - en to ne translation catalogue (94 entries)

en: An error occurred:
    
    %(error)s
    
    For more information, please see the log file: %(log)s
ne: एउटा त्रुटि देखापर्यो:
    
    %(error)s
    
    अझ बडि सुचनाको लागि, कृपया %(log)s फाइल हेर्नुहोस्।

en: A previous installation was detected in %s.
    Please uninstall that before continuing.
ne: %s मा पहिलेको स्थापना फेला परेको छ।
    कृपया, पहिला त्यसलाई विस्थापना गर्नुहोस्।

en: No CD detected, cannot run CD menu
ne: कुनैपनि सिडि फेला परेन, सिडि मेनु चालु गर्न सकिएन

en: Could not find any valid CD.
    CD boot helper can only be used with a Live CD.
ne: कुनै ठिक सिडि फेला परेन।
    सिडि बुट सहयोगी लाईभ सिडि सँग मात्र प्रयोग गर्न सकिन्छ।

en: Selecting the target directory
ne: गन्तव्य डाइरक्ट्री छानिदैछ

en: Creating the installation directories
ne: स्थापना डाइरक्ट्री बनाइदैछ

en: Uncompressing files
ne: फाईलहरु निकालिदैछ

en: Creating the uninstaller
ne: विस्थापक बनाईदैछ

en: Copying installation files
ne: स्थापना फाईलहरु सारिदैछ

en: Retrieving installation files
ne: स्थापना फाईलहरु निकालिदैछ

en: Extracting the kernel
ne: कर्नेल निकालिदैछ

en: Choosing disk sizes
ne: डिस्क आकार छानिदैछ

en: Creating a preseed file
ne: प्रेस्ड फाइल बनाइदैछ

en: Adding a new bootloader entry
ne: बुटलोडरमा एउटा नयाँ वाक्य थपिदैछ

en: Setting up installation boot menu
ne: स्थापना बुट मेनु वेवस्थित गरिदैछ

en: Creating the virtual disks
ne: काल्पनिक डिस्क बनाइदैछ

en: Ejecting the CD
ne: CD निकालिंदैछ

en: Installing %(distro)s-%(version)s
ne: %(distro)s-%(version)s स्थापना गरिदैछ

en: Extracting CD content
ne: CD बाट सामाग्री निलालिदैछ

en: Installing CD boot helper
ne: CD बुट सहयोगी स्थापना गरिदैछ

en: Rebooting
ne: रिबुट हुँदैछ

en: Backup ISO
ne: ISO संरक्षण गर्ने

en: Remove bootloader entry
ne: बुटलोडर बाट असुचीकृत गर्ने

en: Remove target dir
ne: गन्तव्य डाइरक्ट्री हटाउने

en: Remove registry key
ne: रजिस्ट्र कि हटाउने

en: Uninstalling %s
ne: %s फालिदैछ

en: Checking CD %s
ne: %s CD जाँचिदैछ

en: Downloading information on installation files
ne: स्थापना फाइलका सुचना डाउनलोड गरिदैछ

en: Checking installation files
ne: स्थापना फाईलहरु जाँचिदैछ

en: Validating %s
ne: मान्य गरिँदै %s

en: Extracting files from %s
ne: %s बाट फाइल निकालिदैछ

en: Checking %s
ne: %s जाँचिदैछ

en: Downloading %s
ne: %s डाउनलोड हुँदैछ

en: The installation failed. Logs have been saved in: %s.
    
    Note that in verbose mode, the logs may include the password.
    
    The system will now reboot.
ne: स्थापना असफल भयो। लगहरु %s मा राखिएको छ।
    
    याद राख्नुहोस्, बयान मोडमा, लगमा पासवर्ड पनि हुन सक्छ।
    
    यो कम्प्युटर अब रिबुट हुँदैछ।

en: Next >>
ne: पछिल्लो >>

en: Cancel
ne: रद्द

en: Visibility Aids
ne: दृश्यता सहायक

en: Visibility1
ne: दृश्यता-१

en: Visibility2
ne: दृश्यता-२

en: Visibility3
ne: दृश्यता-३

en: Braille
ne: ब्रेल

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: < Back
ne: < पछाडि

en: Finish
ne: सकियो

en: Reboot required
ne: रिबुटको आवस्यक

en: To start the Live CD you need to reboot your machine leaving the CD in the tray. If your machine cannot boot from the CD, the last option should work in most cases.
ne: लाईभ CD सुचारु गर्न तपाईले CD लाई CD-दानी मा राखिर रिबुट गर्नुपर्छ। यदि तपाईको कम्प्युटर CD बाट बुट हुदैन भने सुचिको अन्तिम तरिकाले काम गर्ला।

en: Reboot now
ne: रिबुट गर्नुस्

en: I want to manually reboot Later
ne: म पछि आफैले रिबुट गर्न चाहान्छु

en: Help me to boot from CD
ne: मलाई CD वाट बुट गर्न मद्दत गर्नुहोस्

en: %s Menu
ne: %s मेनु

en: Try %(distro)s without installing! Simply reboot your machine with the CD in the tray. You may perform a full installation from within the demo to install %(distro)s either alongside Windows or as the only operating system.
ne: स्थापना बिना %(distro)s परिक्षण गर्न चाहानुहुन्छ! सजिलो छ, मात्र, CD लाई CD-दानी मा राखिर रिबुट गर्नुहोस्। तपाईले त्यही भित्र बाट पनि %(distro)s स्थापना गर्न सक्नुहुन्छ, या त Windows सँगै अथवा एक्लै।

en: Install inside Windows
ne: Windows भित्र स्थापना गर्ने

en: Install and uninstall %(distro)s like any other application, without the need for a dedicated partition. You will be able to boot into either Windows or %(distro)s. Hibernation is not enabled in this mode and disk performance is slightly reduced.
ne: अरु अनुप्रयोग जस्तै %(distro)s लाई पनि, छुट्टै खण्ड(partition) विना, स्थापन अथवा बिस्थापन गर्ने। यसमा तँपाई Windows वा %(distro)s मध्य कुनैपनि बुट गर्न सक्नुहुनेछ। तर यसमा हाइबरनेट गर्न मिल्नेछैन अनि डिस्कको performance मा पनि कमि आउने छ।

en: Learn more
ne: अझै जानौ

en: %(distro)s is a free, community developed, linux-based operating system complete with a web browser, productivity software, instant messaging, and much more.
ne: %(distro)s, एउटा स्वतन्त्र, समुदायद्वारा निर्मित, लिनक्समा आधारित अपरेटिङ सिस्टम हो, जसमा वेब व्राउजर, उत्पादनमुलक सफ्टवेयर, इन्स्ट्यान्ट मेसेजिङ, र अरु धेरै छन्।

en: %s CD Boot Helper
ne: %s सीडी बूट सहायक

en: Not enough disk space to proceed
ne: आवास्यक मात्रामा डिस्कमा खालि ठाऊँ छैन

en: Accessibility
ne: पहुँचता

en: Install
ne: स्थापन

en: Install CD boot helper
ne: सीडी बूट सहायक स्थापना

en: If your machine cannot boot off the CD, this program will install a new boot menu entry to help you boot from CD. In most cases this program is not needed, and it is sufficient to reboot with the CD-Rom in the tray.
    
    Do you want to proceed and install the CD booter?
ne: यदि तपाईको कम्प्युटर CD बाट बुट हुदैन भने, यो प्रोग्रामले एउटा नयाँ बुट मेनु थपिदिन्छ। धेरै जसो अवस्थामा यो आवस्यक पर्दैन, र CD लाई CD-दानी मा राखिर रिबुट मात्र गरे पुग्छ।
    
    के तपाई अघि बड्दै CD booter स्थापना गर्न चाहानुहुन्छ?

en: Are you sure you want to quit?
ne: के तपाई पक्का बन्द गर्न चहानुहुन्छ?

en: Completing the %s Setup Wizard
ne: %s स्थापना सकिन लाग्यो

en: You need to reboot to complete the installation
ne: स्थापना पुरा गर्न, तपाईले रिबुट गर्नुपर्छ

en: I want to manually reboot later
ne: म पछि आफैले रिबुट गर्न चाहान्छु

en: Only %sMB of disk space are available.
    At least 1024MB are required as a bare minimum. Quitting
ne: डिस्कमा मात्र %s एम. वी. खालि ठाऊँ उपलब्ध छ।
    कम्तीमा पनि १०२४ एम. वी. खालि ठाऊँ चाहिन्छ। छाडिदै

en: %(min_space)sMB of disk size are required for installation.
    Only %(max_space)sMB are available.
    The installation may fail in such circumstances.
    Do you wish to continue anyway?
ne: स्थापनाका लागि डिस्कमा %(min_space)s एम. वी. खालि ठाऊँ चाहिन्छ।
    मात्र %(max_space)s एम. वी. उपलब्ध छ।
    यस्तो अवस्थामा स्थापना असफल हुन सक्छ।
    के तपाई जे भएपनि अगाडि बढ्न चाहानुहुन्छ?

en: (%sGB free)
ne: (%s जी. वी. खालि)

en: Please select username and password for the new account
ne: कृपया नयाँ खाताको लागि प्रयोगकर्ता नाम र गोप्यशब्द छान्नुहोस्

en: Installation drive:
ne: स्थापन गरिने ड्राइभ:

en: Installation size:
ne: स्थापना आकार:

en: Desktop environment:
ne: डेस्कटप वातावरण:

en: Language:
ne: भाषा:

en: Username:
ne: प्रयोगकर्ता-नाम:

en: Password:
ne: गोप्यशब्द

en: %s Installer
ne: %s स्थापक

en: You are about to install %(distro)s-%(version)s
ne: तपाई %(distro)s-%(version)s स्थापना गर्न लाग्दै हुनुहुन्छ

en: %(min_memory)sMB of memory are required for installation.
    Only %(total_memory)sMB are available.
    The installation may fail in such circumstances.
    Do you wish to continue anyway?
ne: स्थापनाका लागि %(min_memory)s एम. वी. मेमरी चाहिन्छ।
    मात्र %(total_memory)s एम. वी. उपलब्ध छ।
    यस्तो अवस्थामा स्थापना असफल हुन सक्छ।
    के तपाई जे भएपनि अगाडि बढ्न चाहानुहुन्छ?

en: Please use all lower cases in the username.
ne: कृपया, प्रयोगकर्ता-नाममा सबै साना अक्षर प्रयोग गर्नुहोस।

en: Please do not use spaces in the username.
ne: कृपया, प्रयोगकर्ता-नाममा स्पेस प्रयोग नगर्नुहोस।

en: The selected username is reserved, please select a different one.
ne: तपाईले छान्नुभएको प्रयोगकर्ताको नाम ओघटिएको छ, कृपया अरु कुनै छान्नुहोस्।

en: Please enter a valid password.
ne: कृपया एउटा मिल्दो गोप्यशव्द लेख्नुहोस्।

en: Please do not use spaces in the password.
ne: कृपया गोप्यशव्दमा स्पेस प्रयोग नगर्नुहोस्।

en: Passwords do not match.
ne: गोप्यशब्दहरु मेल खाएनन्।

en: Please wait
ne: कृपया प्रतिक्षा गर्नुहोस्

en: Do not download, use a local file
ne: डाउनलोड नगर्नुहोस्, लोकल फाईल प्रयोग गर्नुहोस

en: Uninstallation completed
ne: विस्थापन सकियो

en: %s has been successfully uninstalled
ne: %s सफलताका साथ फालियो

en: %s Uninstaller
ne: %s फाल्ने

en: Uninstallation required
ne: फालिन आवाश्यक

en: You are about to uninstall %s
ne: तपाई %s विस्थापन गर्न लाग्दैहुनुहुन्छ

en: Uninstall
ne: विस्थापन

en: A previous installation was detected, it needs to be uninstalled before continuing
ne: एउटा पहिलैको स्थापना फेला पर्यो, यसलाई विस्थापन गर्नु आवाश्यक छ

en: Are you sure you want to uninstall?
ne: के तपाई विस्थापन गर्न निश्चित हुनुहुन्छ?
