wubi - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: Selecting the target directory
eo: Elektanta la celan dosierujon

en: Creating the installation directories
eo: Kreanta la dosierujon por la instalado

en: Creating the uninstaller
eo: Kreanta la malinstalilon

en: Downloading %s
eo: Elŝutanta %s

en: The installation failed. Logs have been saved in: %s.
    
    Note that in verbose mode, the logs may include the password.
    
    The system will now reboot.
eo: La instalado fiaskis. Protokoloj estis konservataj en: %s.
    
    Noti, ke en verbose regimo, la protokoloj povus inkludi la pasvorton.
    La sistemo estos restartita.

en: Accessibility profile
eo: Alireblo-profilo

en: Please select the appropriate accessibility profile
eo: Bonvolu elekti la taŭgan alireblo-profilon

en: Visibility Aids
eo: Videblo-helpiloj

en: Mobility Aids
eo: Moveblo-helpiloj.

en: None
eo: Neniu

en: If your machine cannot boot off the CD, this program will install a new boot menu entry to help you boot from CD. In most cases this program is not needed, and it is sufficient to reboot with the CD-Rom in the tray.
    
    Do you want to proceed and install the CD booter?
eo: Se via maŝino ne povas ŝargi rekte per KD, ĉi tiu programo agordos vian praŝargilon por per tiu ŝargi vian KD-on. Plejofte tiu ĉi programo ne necesas, kaj sufiĉas restarti kun KD en la legilo.
    
    Ĉu vi volas daŭrigi kaj instali la KD-ŝargilon?

en: Please select username and password for the new account
eo: Bonvolu elekti uzantnomon kaj pasvorton por la nova konto

en: Language:
eo: Lingvo:

en: Username:
eo: Uzantnomo:

en: Password:
eo: Pasvorto:

en: Please use all lower cases in the username.
eo: Bonvolu nur uzi minusklojn en uzantnomo.

en: Please do not use spaces in the username.
eo: Bonvolu ne uzi spacojn en uzantnomo.

en: Please enter a valid password.
eo: Bonvolu enigi validan pasvorton.

en: Please do not use spaces in the password.
eo: Bonvolu ne uzi spacojn en la pasvorto.

en: Passwords do not match.
eo: Pasvortoj ne kongruas.
