wubi - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Accessibility profile
fa: مجموعه تنظیمات دسترسی‌پذیری

en: Please select the appropriate accessibility profile
fa: لطفا مجموعهٔ تنظیمات دسترسی‌پذیری مناسب را انتخاب کنید

en: Visibility Aids
fa: وسایل کمکی بینایی

en: Mobility Aids
fa: وسایل کمکی تحرک

en: None
fa: هیچ‌کدام

en: If your machine cannot boot off the CD, this program will install a new boot menu entry to help you boot from CD. In most cases this program is not needed, and it is sufficient to reboot with the CD-Rom in the tray.
    
    Do you want to proceed and install the CD booter?
fa: اگر ماشین شما نتوانست از سی‌دی راه اندازش شود، این برنامه مدخل جدید منوی راه اندازی را نصب میکند تا برای راه‌اندازی از سی‌دی به شما کمک کند. در بسیاری از موارد به این برنامه نیازی نیست، و کافیست تا هنگامی که سی‌دی-رام داخل محفظه است راه اندازی مجدد کنید.
    
    آیا میخواهید پیش بروید و راه‌انداز سی‌دی را نصب کنید؟

en: Please select username and password for the new account
fa: لطفا نام کاربر و گذرواژه برای حساب جدید را انتخاب کنید

en: Language:
fa: زبان:

en: Username:
fa: نام کاربر:

en: Password:
fa: گذرواژه:

en: Please use all lower cases in the username.
fa: لطفاً تنها از حروف کوچک در نام کاربری استفاده کنید.

en: Please do not use spaces in the username.
fa: لطفاً در نام کاربری از نویسهٔ فاصله استفاده نکنید.

en: Please enter a valid password.
fa: لطفاً یک گذرواژه معتبر وارد کنید.

en: Please do not use spaces in the password.
fa: لطفاً در گذرواژه از نوسیهٔ فاصله استفاده نکنید.

en: Passwords do not match.
fa: گذرواژه‌ها با هم تطبیق ندارند.
