wubi - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Selecting the target directory
jv: Milih direktori target

en: Creating the installation directories
jv: Nggawe direktori instalasi

en: Creating the uninstaller
jv: Nggawe uninstaller

en: Choosing disk sizes
jv: Milih ukuran cakram

en: Installing %(distro)s-%(version)s
jv: Nginstal %(distro)s-%(version)s

en: Downloading %s
jv: Ngunduh %s

en: Language:
jv: Basa:

en: Username:
jv: Jeneng Sing Nggawe

en: Password:
jv: Sandi:

en: Please do not use spaces in the username.
jv: Tulung ojo nganggo spasi ning njero jeneng

en: Please do not use spaces in the password.
jv: Tulung ojo nganggo spasi ning njero Sandi.

en: Passwords do not match.
jv: Sandi ora cocok.
