wubi - en to lv translation catalogue (102 entries)

en: An error occurred:
    
    %(error)s
    
    For more information, please see the log file: %(log)s
lv: Parādijās kļūda:
    
    %(error)s
    
    Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, aplūkojiet žurnāla failu: %(log)s

en: A previous installation was detected in %s.
    Please uninstall that before continuing.
lv: %s tika noteikta iepriekš izveidota instalācija.
    Lūdzu, atinstalējiet to pirms turpināšanas.

en: No CD detected, cannot run CD menu
lv: CD nav atrasts, neizdodas palaist CD izvēlni

en: Could not find any valid CD.
    CD boot helper can only be used with a Live CD.
lv: Neizdevās atrast nevienu derīgu CD.
    CD ielādes palīgs var tikai izmantots ar dzīvo CD.

en: Selecting the target directory
lv: Izvēlās mērķa direktoriju

en: Creating the installation directories
lv: Izveido instalācijas direktorijas

en: Uncompressing files
lv: Atarhivē failus

en: Creating the uninstaller
lv: Izveido atinstalatoru

en: Copying installation files
lv: Kopē instalācijas failus

en: Retrieving installation files
lv: Iegūst instalācijas failus

en: Extracting the kernel
lv: Atarhivē kodolu

en: Choosing disk sizes
lv: Izvēlas diska izmērus

en: Creating a preseed file
lv: Izveido priekšatbilžu failu

en: Adding a new bootloader entry
lv: Pievieno jaunu ielādētāja ierakstu

en: Setting up installation boot menu
lv: Iestata instalācijas ielādes izvēlni

en: Creating the virtual disks
lv: Izveido virtuālos diskus

en: Ejecting the CD
lv: Izmet CD

en: Installing %(distro)s-%(version)s
lv: Instalē %(distro)s-%(version)s

en: Extracting CD content
lv: Atarhivē CD saturu

en: Installing CD boot helper
lv: Instalē CD ielādes palīgu

en: Rebooting
lv: Pārstartē

en: Backup ISO
lv: Norezervē ISO

en: Remove bootloader entry
lv: Izņem ielādētāja ierakstu

en: Remove target dir
lv: Dzēst mērķa direktoriju

en: Remove registry key
lv: Izņemt reģistra atslēgu

en: Uninstalling %s
lv: Atinstalē %s

en: Checking CD %s
lv: Pārbauda CD %s

en: Downloading information on installation files
lv: Lejupielādē informāciju par instalācijas failiem

en: Checking installation files
lv: Pārbauda instalācijas failus

en: Validating %s
lv: Pārbauda %s

en: Extracting files from %s
lv: Atarhivē failus no %s

en: Checking %s
lv: Pārbauda %s

en: Downloading %s
lv: Lejupielādē %s

en: The installation failed. Logs have been saved in: %s.
    
    Note that in verbose mode, the logs may include the password.
    
    The system will now reboot.
lv: Instalēšana neizdevās. Darbību žurnāli tika saglabāti: %s.
    
    Atcerieties ka detalizētajā režīmā žurnāli var iekļaut paroli.
    
    Sistēma tagad tiks pārstartēta.

en: Accessibility profile
lv: Pieejamības profils

en: Please select the appropriate accessibility profile
lv: Lūdzu, izvēlieties atbilstošo pieejamības profilu

en: Next >>
lv: Uz priekšu >>

en: Cancel
lv: Atsaukt

en: Visibility Aids
lv: Redzamības palīdzība

en: Visibility1
lv: Redzamība1

en: Visibility2
lv: Redzamība2

en: Visibility3
lv: Redzamība3

en: Braille
lv: Brails

en: Mobility Aids
lv: Kustību palīdzība

en: Mobility1
lv: Kustība1

en: Mobility2
lv: Kustība2

en: None
lv: Nekas

en: < Back
lv: < Atpakaļ

en: Finish
lv: Pabeigt

en: Reboot required
lv: Nepieciešama pārstartēšana

en: To start the Live CD you need to reboot your machine leaving the CD in the tray. If your machine cannot boot from the CD, the last option should work in most cases.
lv: Lai startētu dzīvo CD jums nepieciešams pārstartēt datoru atstājot CD dzinī. Ja jūsu dators nespēj ielādēties no CD, pēdējai opcijai vajadzētu strādāt vairums gadījumu.

en: Reboot now
lv: Pārstartēt tagad

en: I want to manually reboot Later
lv: Es vēlos pārstartēt vēlāk pašrocīgi

en: Help me to boot from CD
lv: Palīdzi man ielādēties no CD

en: %s Menu
lv: %s izvēlne

en: Demo and full installation
lv: Demonstrācija un pilna instalācija

en: Try %(distro)s without installing! Simply reboot your machine with the CD in the tray. You may perform a full installation from within the demo to install %(distro)s either alongside Windows or as the only operating system.
lv: Izmēģiniet %(distro)s bez instalēšanas! Vienkārši pārstartējiet jūsu mašīnu ar CD dzinī. Jūs varat veikt pilnu %(distro)s instalēšanu no demonstrācijas vides,  gan novietojot to blakus Windows, gan kā vienīgo operētājsistēmu jūsu datorā.

en: Install inside Windows
lv: Instalēt Windows vidē

en: Install and uninstall %(distro)s like any other application, without the need for a dedicated partition. You will be able to boot into either Windows or %(distro)s. Hibernation is not enabled in this mode and disk performance is slightly reduced.
lv: Instalējiet un atinstalējiet %(distro)s kā jebkuru citu lietotni, bez speciālas diska sadaļas norādīšanas. Jūs spēsiet ielādēties vai nu Windows, vai %(distro)s vidēs. Šajā režīmā nedarbojas iemidzināšana un disku veiktspēja ir nedaudz mazāka.

en: Learn more
lv: Uzzināt vairāk

en: %(distro)s is a free, community developed, linux-based operating system complete with a web browser, productivity software, instant messaging, and much more.
lv: %(distro)s ir brīva, kopienas veidota, Linux bāzēta operētājsistēma, kas komplektēta ar tīmekļa pārlūku, produktivitātes programmatūru, tūlītējas ziņojumapmaiņas funkcionalitāti un vēl daudz ko citu.

en: %s CD Boot Helper
lv: %s CD ielādes palīgs

en: Not enough disk space to proceed
lv: Nav pietiekami daudz brīvās diska vietas, lai turpinātu

en: Accessibility
lv: Pieejamība

en: Install
lv: Instalēt

en: Install CD boot helper
lv: Instalēšanas CD ielādes palīgs

en: If your machine cannot boot off the CD, this program will install a new boot menu entry to help you boot from CD. In most cases this program is not needed, and it is sufficient to reboot with the CD-Rom in the tray.
    
    Do you want to proceed and install the CD booter?
lv: Ja jūsu dators nevar ielādēties no CD, šī programma uzinstalēs jaunu ielādes izvēlnes ierakstu, lai palīdzētu jums ielādēties no CD. Vairums gadījumu šī programma nav vajadzīga, un ir pietiekami vienkārši pārstartēt ar CD dzinī.
    
    Vai jūs vēlaties turpināt un instalēt CD ielādētāju?

en: Are you sure you want to quit?
lv: Vai jūs tiešām vēlaties iziet?

en: Completing the %s Setup Wizard
lv: Pabeidz %s iestatīšanas vedni

en: You need to reboot to complete the installation
lv: Jums jāpārstartē dators, lai pabeigtu instalēšanu

en: I want to manually reboot later
lv: Es vēlos pārstartēt vēlāk pašrocīgi

en: Only %sMB of disk space are available.
    At least 1024MB are required as a bare minimum. Quitting
lv: Tikai %sMB diska vietas ir pieejami.
    Vismazākais apjoms, kas nepieciešams ir 1024MB. Iziet

en: %(min_space)sMB of disk size are required for installation.
    Only %(max_space)sMB are available.
    The installation may fail in such circumstances.
    Do you wish to continue anyway?
lv: Instalācijai nepieciešams vismaz %(min_space)sMB diska vietas.
    Ir pieejami tikai %(max_space)sMB.
    Šādos apstākļos instalācija varētu neizdoties.
    Vai jūs vienalga vēlaties turpināt?

en: (%sGB free)
lv: (%sGB brīvi)

en: Please select username and password for the new account
lv: Lūdzu izvēlieties jaunā Ubuntu lietotāja konta lietotājvārdu un paroli

en: Installation drive:
lv: Instalācijas disks:

en: Installation size:
lv: Instalācijas izmērs:

en: Desktop environment:
lv: Darbvirsmas vide:

en: Language:
lv: Valoda:

en: Username:
lv: Lietotājvārds:

en: Password:
lv: Parole:

en: %s Installer
lv: %s instalators

en: You are about to install %(distro)s-%(version)s
lv: Jūs instalēsiet %(distro)s-%(version)s

en: %(min_memory)sMB of memory are required for installation.
    Only %(total_memory)sMB are available.
    The installation may fail in such circumstances.
    Do you wish to continue anyway?
lv: Instalēšanai nepieciešami %(min_memory)sMB operatīvās atmiņas.
    Ir pieejami tikai %(total_memory)sMB.
    Pie šādiem apstākļiem instalēšana var neizdodies.
    Vai jūs vienalga vēlaties turpināt?

en: Please use all lower cases in the username.
lv: Lūdzu, lietotājvārdā lietojiet mazos burtus.

en: Please do not use spaces in the username.
lv: Lūdzu, lietotājvārdā nelietojiet tukšumus.

en: The selected username is reserved, please select a different one.
lv: Izvēlētais lietotājvārds jau ir rezervēts, lūdzu, izvēlieties citu.

en: Please enter a valid password.
lv: Lūdzu, ievadiet derīgu paroli.

en: Please do not use spaces in the password.
lv: Lūdzu, neizmantojiet tukšumus parolē.

en: Passwords do not match.
lv: Paroles nesakrīt.

en: Please wait
lv: Lūdzu, uzgaidiet

en: Do not download, use a local file
lv: Lejupielādes vietā izmantot vietējo failu

en: Remaining time approximately %s | Remaining time approximately %s
lv[0]: Laiks atlicis aptuveni %s
lv[1]: Laiks atlicis aptuveni %s
lv[2]: Laiks atlicis aptuveni %s

en: Uninstallation completed
lv: Atinstalēšana pabeigta

en: %s has been successfully uninstalled
lv: %s tika veiksmīgi atinstalēta.

en: %s Uninstaller
lv: %s atinstalators

en: Uninstallation required
lv: Pieprasīta atinstalēšana

en: You are about to uninstall %s
lv: Jūs atinstalēsiet %s

en: Uninstall
lv: Atinstalēt

en: A previous installation was detected, it needs to be uninstalled before continuing
lv: Ir atrasta iepriekšējā instalācija. Tā būs jāatinstalē, ja vēlaties turpināt.

en: Are you sure you want to uninstall?
lv: Vai jūs tiešām vēlaties atinstalēt?

en: Backup the downloaded files (ISO)
lv: Rezervēt lejupielādētos failus (ISO)
