qreator - en to eo translation catalogue (26 entries)

en: Show debug messages (-vv debugs qreator_lib also)
eo: Montri sencimigajn mesaĝojn (-vv sencimigas ankaŭ qreator_lib)

en: Create your own QR codes
eo: Kreu vian propran QR-kodon

en: Please choose a file
eo: Bonvole elektu dosieron

en: PNG images
eo: PNG-bildoj

en: Qreator
eo: Qreatoro

en: About this application
eo: Pri ĉi tiu aplikaĵo

en: Text
eo: Teksto

en: Geolocation
eo: Geolokado

en: WiFi Network
eo: Sendrata reto

en: _File
eo: _Dosiero

en: _Edit
eo: R_edakti

en: Create a new QR code
eo: Krei vian propran QR-kodon

en: New
eo: Nova

en: About
eo: Pri

en: Save
eo: Konservi

en: Save QR code to disk
eo: Konservi QR-kodon en disko

en: Copy
eo: Kopii

en: Copy QR code to clipboard
eo: Kopii QR-kodon en tondujo

en: Edit
eo: Redakti

en: Latitude:
eo: Latitudo:

en: Longitude:
eo: Longitudo:

en: Location details
eo: Detaloj pri loko

en: Security:
eo: Sekureco:

en: Password:
eo: Pasvorto:

en: Show Password
eo: Montri pasvorton

en: Status Area
eo: Zono de stato
