unity-2d - en to gv translation catalogue (21 entries)

en: See %1 more results
gv: Jeeagh er %1 eieyrtysyn ny smoo

en: See fewer results
gv: Jeeagh er ny sloo eieyrtysyn

en: Media Apps
gv: Claaghyn sheean as feeshan

en: Internet Apps
gv: Claaghyn eddyr-voggyl

en: More Apps
gv: Toilley Claaghyn

en: Find Files
gv: Feddyn coadanyn

en: Browse the Web
gv: Jeeagh trooid yn eddyr-voggyl

en: View Photos
gv: Jeeagh er Jallooyn

en: Check Email
gv: Jeeagh er Pots-L

en: Listen to Music
gv: Geashtyn rish Kiauyll

en: Shortcuts
gv: Cassanyn giare

en: Refine search
gv: Caghlaa yn shirrey

en: Type
gv: Sorçh

en: Eject
gv: Tilgey magh

en: Trash
gv: Trustyr

en: %n item in trash | %n items in trash
gv[0]: %n nheeghyn ayns y trustyr
gv[1]: %n nheeghyn ayns y trustyr
gv[2]: %n nheeghyn ayns y trustyr

en: Empty Trash
gv: Follamaghey Trustyr

en: Workspaces
gv: Boaylyn obbree

en: Keep in launcher
gv: Freayll sy'n Laadeyder

en: Remove from launcher
gv: Geddyn rey lesh voish yn laadeyder

en: Quit
gv: Faagail
