unity-2d - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: See one more result
nl: Nog één resultaat weergeven

en: See %1 more results
nl: Nog %1 resultaten weergeven

en: See fewer results
nl: Minder resultaten weergeven

en: Media Apps
nl: Mediatoepassingen

en: Internet Apps
nl: Webtoepassingen

en: More Apps
nl: Meer toepassingen

en: Find Files
nl: Bestanden zoeken

en: Browse the Web
nl: Op het web surfen

en: View Photos
nl: Foto's bekijken

en: Check Email
nl: E-mail lezen

en: Listen to Music
nl: Muziek luisteren

en: Shortcuts
nl: Snelkoppelingen

en: Refine search
nl: Zoekopdracht verfijnen

en: Eject
nl: Uitwerpen

en: Trash
nl: Prullenbak

en: %n item in trash | %n items in trash
nl[0]: %n item in prullenbak
nl[1]: %n items in prullenbak

en: Empty Trash
nl: Prullenbak legen

en: Workspaces
nl: Werkbladen

en: Keep in launcher
nl: In starter vastzetten

en: Remove from launcher
nl: Uit starter verwijderen

en: Quit
nl: Afsluiten
