unity-2d - en to nb translation catalogue (8 entries)

en: See fewer results
nb: Vis færre resultater

en: Shortcuts
nb: Snarveier

en: Eject
nb: Løs ut

en: Quit
nb: Avslutt

en: Trash
nb: Papirkurv

en: %n item in trash | %n items in trash
nb[0]: %n element i papirkurven
nb[1]: %n elementer i papirkurven

en: Empty Trash
nb: Tøm papirkurv

en: Workspaces
nb: Arbeidsområder
