unity-2d - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: See fewer results
pa: ਘੱਟ ਨਤੀਜੇ ਵੇਖੋ

en: Shortcuts
pa: ਸ਼ਾਰਟਕੱਟ

en: Eject
pa: ਬਾਹਰ ਕੱਢੋ

en: Quit
pa: ਬਾਹਰ ਜਾਓ

en: Trash
pa: ਰੱਦੀ

en: %n item in trash | %n items in trash
pa[0]: ਰੱਦੀ ਵਿੱਚ %n ਆਈਟਮ
pa[1]: ਰੱਦੀ ਵਿੱਚ %n ਆਈਟਮਾਂ

en: Empty Trash
pa: ਰੱਦੀ ਖਾਲੀ ਕਰੋ

en: Workspaces
pa: ਵਰਕਸਪੇਸ
