unity-scope-mediascanner - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Albums
te: ఆల్బమ్లు

en: My Videos
te: నా వీడియోలు

en: Play
te: ప్రదర్శించు

en: Music
te: సంగీతం

en: Video
te: వీడియో
