unity-scope-mediascanner - en to uk translation catalogue (29 entries)

en: Artists
uk: Виконавці

en: Albums
uk: Альбоми

en: Tracks
uk: Композиції

en: Genres
uk: Жанри

en: Play in music app
uk: Відтворити у програвачі

en: My Music
uk: Моя музика

en: Popular tracks on Grooveshark
uk: Популярні композиції на Grooveshark

en: New albums from 7digital
uk: Нові альбоми з 7digital

en: Nearby Events on Songkick
uk: Події поряд на Songkick

en: Everything
uk: Усе

en: My Roll
uk: Мій набір

en: Downloaded
uk: Отримано

en: My Videos
uk: Мої відео

en: Play
uk: Відтворити

en: %s Features
uk: Можливості %s

en: Results from %s
uk: Результати з %s

en: This is an Ubuntu search plugin that scans the device for music and allows it to be searched and displayed in the Dash.
uk: За допомогою цього додатка пошуку Ubuntu можна виконувати пошук музичних творів на пристрої і переглядати знайдене на панелі.

en: Search local music collection
uk: Пошук у локальній збірці музики

en: This is an Ubuntu search plugin that scans the device for videos and allows them to be searched and displayed in the Dash.
uk: За допомогою цього додатка пошуку Ubuntu можна виконувати пошук відео на пристрої і переглядати знайдене на панелі.

en: Display results from Grooveshark
uk: Показати результати з Grooveshark

en: Display results from 7digital
uk: Показати результати з 7digital

en: Display results from Songkick
uk: Показувати результати з Songkick

en: Music
uk: Музика

en: This is an Ubuntu search plugin that merges all music sources into one.
uk: У цьому додатку пошуку Ubuntu поєднано усі джерела даних музичних творів.

en: Search music
uk: Пошук музики

en: Display results from YouTube
uk: Показати результати з YouTube

en: Video
uk: Відео

en: This is an Ubuntu search plugin that merges all video sources into one.
uk: У цьому додатку пошуку Ubuntu поєднано усі джерела даних відео.

en: Search video
uk: Пошук відео
