unity-scope-mediascanner - en to ca translation catalogue (29 entries)

en: Artists
ca: Artistes

en: Albums
ca: Àlbums

en: Tracks
ca: Temes

en: Genres
ca: Gèneres

en: Play in music app
ca: Obre amb el reproductor de música

en: My Music
ca: La meva música

en: Popular tracks on Grooveshark
ca: Temes populars al Grooveshark

en: New albums from 7digital
ca: Àlbums nous de 7digital

en: Nearby Events on Songkick
ca: Esdeveniments propers del Songkick

en: Everything
ca: Tot

en: My Roll
ca: El meu rotlle

en: Downloaded
ca: Baixat

en: My Videos
ca: Els meus vídeos

en: Play
ca: Reprodueix

en: %s Features
ca: Vídeos de %s

en: Results from %s
ca: Resultats de %s

en: This is an Ubuntu search plugin that scans the device for music and allows it to be searched and displayed in the Dash.
ca: Un connector de cerca de l'Ubuntu que cerca música al dispositiu i permet fer-hi cerques i mostrar-la al Tauler.

en: Search local music collection
ca: Cerca a la col·lecció de música local

en: This is an Ubuntu search plugin that scans the device for videos and allows them to be searched and displayed in the Dash.
ca: Un connector de cerca de l'Ubuntu que cerca vídeos al dispositiu i permet fer-hi cerques i mostrar-la al Tauler.

en: Display results from Grooveshark
ca: Mostra els resultats de Grooveshark

en: Display results from 7digital
ca: Mostra els resultats de 7digital

en: Display results from Songkick
ca: Mostra els resultats del Songkick

en: Music
ca: Música

en: This is an Ubuntu search plugin that merges all music sources into one.
ca: Un connector de cerca de l'Ubuntu que integra totes les fonts de música en una única.

en: Search music
ca: Cerca música

en: Display results from YouTube
ca: Mostra els resultats de YouTube

en: Video
ca: Vídeo

en: This is an Ubuntu search plugin that merges all video sources into one.
ca: Un connector de cerca de l'Ubuntu que integra totes les fonts de vídeos en una única.

en: Search video
ca: Cerca vídeos
