timeshift - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: A System Restore Utility for Linux
ca: Una utilitat de restauració del sistema per a Linux

en: About
ca: Quant a...

en: Admin Access Required
ca: Es necessiten drets d'administrador

en: Advanced
ca: Avançat

en: All other files and folders are excluded.
ca: S'han exclòs la resta dels fitxers i carpetes

en: All snapshots older than
ca: Còpies amb antiguitat superior a

en: Another instance of timeshift is currently running
ca: El TimeShift ja està en ús

en: Another instance of timeshift is currently running!
ca: Ja s'està executant altre instància del TimeShift!

en: Any exclude patterns in the current exclude list will also be excluded.
ca: Qualsevol ruta d'aquesta llista s'afegirà als elements a excloure

en: App config loaded
ca: S'ha carregat la configuració correctament

en: App config saved
ca: S'ha desat la configuració correctament

en: Application
ca: Aplicació

en: Application will exit
ca: Es tancarà l'aplicació

en: Application will exit.
ca: Es tancarà l'aplicació.

en: Auto-Remove
ca: Supressió automàtica

en: Backup
ca: Còpia de seguretat

en: Backup Device
ca: Dispositiu per a la còpia de seguretat

en: Backup Device Changed
ca: S'ha canviat el dispositiu per a la còpia de seguretat

en: Backup Level
ca: Nivell de còpia

en: Backup device does not have enough space
ca: No hi ha prou espai per a la còpia de seguretat

en: Backup device does not have enough space!
ca: El dispositiu de còpia de seguretat no té prou espai!

en: Backup device is not mounted!
ca: No s'ha muntat el dispositiu de còpia de seguretat!

en: Backup device not available
ca: Dispositiu de còpia de seguretat no disponible

en: Before restoring
ca: Abans de restaurar

en: Boot
ca: Arrencada
