timeshift - en to es translation catalogue (5 entries)

en: A System Restore Utility for Linux
es: Utilidad de restauración del sistema para Linux

en: About
es: Acerca de

en: Another instance of timeshift is currently running
es: Ya se está ejecutando otra instancia de TimeShift

en: Application
es: Aplicación

en: Backup
es: Copia de seguridad
