timeshift - en to cs translation catalogue (377 entries)

en: '%s' will be on '%s'
cs: %s bude na %s

en: '%s' will be on root device
cs: %s bude na zařízení s kořenovou složkou

en: ** Advanced Users **
cs: ** Pokročilí uživatelé **

en: / is mapped to device: %s, UUID=%s
cs: / je mapováno na zařízení: %s, UUID=%s

en: /home is mapped to device: %s, UUID=%s
cs: /home je mapováno na zařízení: %s, UUID=%s

en: <b>Backup Levels</b>
    
    O	On demand (manual)
    B	Boot
    H	Hourly
    D	Daily
    W	Weekly
    M	Monthly
cs: <b>Úrovně zálohy</b>
    
    O	Na vyžádání (ručně)
    B	Při startu systému
    H	Každou hodinu
    D	Každodenně
    W	Týdně
    M	Měsíčně

en: <b>Comments</b> (double-click to edit)
cs: <b>Komentáře</b> (upravte dvojklikem)

en: <b>Snapshot Date:</b> Date on which snapshot was created
cs: <b>Datum zachycení stavu:</b> Datum, kdy bylo zachycení stavu pořízeno

en: <b>System:</b> Installed Linux distribution
cs: <b>Systém:</b> Nainstalovaná distribuce systému GNU/Linux

en: A System Restore Utility for Linux
cs: Nástroj obnovení systému pro systém GNU/Linux

en: A scheduled job is currently taking a system snapshot.
cs: Právě je pořizováno naplánované zachycení stavu systému.

en: Aborted.
cs: Přerušeno.

en: About
cs: O aplikaci

en: Admin Access Required
cs: Vyžadováno oprávnění správce systému

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: All other files and folders are excluded.
cs: Veškeré ostatní soubory a složky jsou vynechány.

en: All snapshots older than
cs: Veškeré zachycené stavy starší než

en: Another instance of timeshift is currently running
cs: Aplikace TimeShift je již spuštěná, pokoušíte se ji spustit vícekrát naráz

en: Another instance of timeshift is currently running!
cs: Aplikace TimeShift je již spuštěná, pokoušíte se ji spustit vícekrát naráz!

en: Answer YES to all confirmation prompts
cs: Odpovědět ANO na veškeré potvrzovací dotazy

en: Any exclude patterns in the current exclude list will also be excluded.
cs: Vše, co odpovídá zástupným vyjádřením, uvedeným na současném seznamu k vynechání bude též vynecháno.

en: App config loaded
cs: Nastavení aplikace byla nahrána

en: App config saved
cs: Nastavení aplikace byla uložena

en: Application
cs: Aplikace

en: Application Info
cs: Informace o aplikaci

en: Application will exit
cs: Aplikace bude ukončena

en: Application will exit.
cs: Aplikace bude ukončena.

en: Artists
cs: Grafici

en: Authors
cs: Autoři

en: Auto-Remove
cs: Samočinné odstraňování

en: Back
cs: Zpět

en: Backup
cs: Záloha

en: Backup Device
cs: Zálohovací zařízení

en: Backup Device Changed
cs: Zálohovací zařízení bylo změněno

en: Backup Level
cs: Úroveň zálohování

en: Backup device does not have enough space
cs: Na zálohovacím zařízení není dostatek prostoru

en: Backup device does not have enough space!
cs: Na zálohovacím zařízení není dostatek prostoru!

en: Backup device is not available
cs: Zálohovací zařízení není k dispozici

en: Backup device is not mounted!
cs: Zálohovací zařízení není připojeno!

en: Backup device not available
cs: Zálohovací zařízení není k dispozici

en: Backup device not found
cs: Zálohovací zařízení nebylo nalezeno

en: Backup device not set!
cs: Zálohovací zařízení není nastaveno!

en: Backup device not set! Defaulting to system device
cs: Zálohovací zařízení není nastaveno! Bude tedy použíto systémové zařízení (výchozí)

en: Backup device not specified!
cs: Zálohovací zařízení není určeno!

en: Backup path changed to '%s/timeshift'
cs: Umístění záloh změměna na %s/timeshift

en: Before restoring
cs: Před obnovením

en: Boot
cs: Zaveditelné

en: Boot device not selected
cs: Nebylo vybráno zaváděcí zařízení

en: Boot snapshot failed!
cs: Zachycení stavu zavádění se nezdařilo!

en: Boot snapshots are enabled
cs: Zaveditelné zachycené stavy zapnuty

en: Browse
cs: Procházet

en: Browse Snapshot
cs: Procházet zachyceným stavem

en: By default, any item that was included/excluded at the time of taking the snapshot will be included/excluded.
cs: Ve výchozím stavu, jakákoli položka, která byla obsažena/vynechána v okamžiku pořízení zachyceného stavu bude obsažena/vynechána.

en: Cancel
cs: Storno

en: Checking backup device...
cs: Kontrola zálohovacího zařízení…

en: Cleaning up...
cs: Čištění...

en: Clear the list
cs: Vyčistit seznam

en: Click 'OK' to confirm
cs: Potvrďte kliknutím na OK

en: Click OK to continue
cs: Pokračujte kliknutím na OK

en: Clone
cs: Klonovat

en: Clone current system
cs: Klonovat současnou instalaci systému

en: Clone the current system on another device
cs: Klonovat současnou instalaci systému na jiné zařízení

en: Cloning Failed!
cs: Klonování se nezdařilo!

en: Cloning system...
cs: Klonování systému…

en: Close
cs: Zavřít

en: Commands listed below are not available on this system
cs: Níže vypsané příkazy nejsou na tomto systému k dispozici

en: Comments
cs: Komentáře

en: Confirm Mounts
cs: Potvrdit připojení

en: Continue with restore?
cs: Pokračovat s obnovením?

en: Continue with restore? (y/n):
cs: Pokračovat v obnovování (y/n):

en: Could not find device
cs: Zařízení nelze nalézt

en: Could not find snapshot
cs: Zachycený stav nelze nalézt

en: Credits
cs: Zásluhy

en: Critical Error
cs: Kritická chyba

en: Cron job added
cs: Naplánovaná úloha byla přidána

en: Cron job removed
cs: Naplánovaná úloha byla odstraněna

en: Crontab is empty
cs: Seznam definic naplánovaných úloh (crontab) je prázdný

en: DISCLAIMER
cs: ZŘEKNUTÍ SE ODPOVĚDNOSTI

en: Daily
cs: Denně

en: Daily snapshot failed!
cs: Denní pořízení zachyceného stavu se nezdařilo!

en: Daily snapshots are enabled
cs: Každodenní pořizování zachyceného stavu je zapnuto

en: Delete
cs: Smazat

en: Delete Snapshot
cs: Smazat zachycený stav

en: Delete all snapshots
cs: Smazat všechny zachycené stavy

en: Delete snapshot
cs: Smazat zachycený stav

en: Deleting snapshot
cs: Mazání zachyceného stavu

en: Description
cs: Popis

en: Device
cs: Zařízení

en: Device Offline
cs: Zařízení není k dispozici

en: Device for Bootloader Installation
cs: Zařízení pro instalaci zavaděče

en: Device for Cloning System
cs: Zařízení pro klonování systému

en: Device for Restoring Snapshot
cs: Zařízení na které obnovit zachycený stav

en: Devices with Linux file systems
cs: Zařízení s linuxovými souborovými systémy

en: Did you find this software useful?
    
    You can buy me a coffee or make a donation via PayPal to show your support. Or just drop me an email and say Hi. This application is completely free and will continue to remain that way. Your contributions will help in keeping this project alive and improving it further.
    
    Feel free to send me an email if you find any issues in this application or if you need any changes. Suggestions and feedback are always welcome.
    
    Thanks,
    Tony George
    (teejeetech@gmail.com)
cs: Je pro vás tato aplikace užitečná?
    
    Jako poděkování mi můžete koupit kafe nebo její vývoj podpořit darem (PayPal, Google Wallet). Nebo mi prostě napište e-mail. Tato aplikace je zcela zdarma (a svobodná) a vždy bude. Vaše příspěvky pomohou udržet tento projekt v chodu a v jeho dalším vylepšování.
    
    Neváhejte mi poslat e-mail, pokud narazíte na jakékoli problémy s touto aplikací nebo žádostí o úpravu. Návrhy a zpětná vazba jsou vždy vítány.
    
    Díky,
    Tony George
    (teejeetech@gmail.com)

en: Directory not found
cs: Složka nebyla nenalezena

en: Disable Scheduled Snapshots
cs: Vypnout naplánovaná zachycování stavu

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Distribution
cs: Distribuce

en: Do you want to select another device now?
cs: Chcete nyní zvolit jiné zařízení?

en: Do you want to select another device?
cs: Chcete zvolit jiné zařízení?

en: Do you want to take a snapshot of the current system before restoring the selected snapshot?
cs: Před obnovením zvoleného zachyceného stavu, chcete pořídit zachycení současného stavu systému?

en: Do you want to take the first snapshot now?
cs: Chcete nyní pořídit první zachycení stavu?

en: Documenters
cs: Dokumentátoři

en: Documents, music and other folders in your home directory are excluded by default.
cs: Složky Dokumenty, Hudba a další složky ve vaší domovské složce jsou ve výchozím nastavení vynechány.

en: Donate
cs: Podpořit vývoj

en: Donate with Google Wallet
cs: Podpořit vývoj darem prostřednictvím služby Google Wallet

en: Donate with PayPal
cs: Podpořit vývoj darem prostřednictvím služby PayPal

en: Donations
cs: Podpoření vývoje

en: Enable
cs: Zapnout

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Encrypted Device
cs: Šifrované zařízení

en: Encrypted device '%s' is already unlocked and mapped to another device name.
    Select the unlocked device instead of encrypted device.
cs: Šifrované zařízení %s je již odemčeno a namapováno pod jiným názvem.
    Zvolte tedy už toto odemčené zařízení namísto toho šifrovaného.

en: Enter device name or number
cs: Zadejte název zařízení nebo číslo

en: Enter device name or number (a=Abort)
cs: Zadejte název zařízení nebo číslo (a = Přerušit)

en: Enter passphrase to unlock '%s'
cs: Zadejte heslo pro odemknutí %s

en: Enter snapshot number (a=Abort, p=Previous, n=Next)
cs: Zadejte číslo zachyceného stavu (a=Přerušit, p=Předchozí, n=Následující)

en: Error
cs: Chyba

en: Error: Unable to delete snapshot
cs: Chyba: zachycený stav nelze smazat

en: Error: Unable to save snapshot
cs: Chyba: zachycený stav nelze uložit

en: Estimating system size...
cs: Odhadování velikosti systému…

en: Examples
cs: Příklady

en: Exclude
cs: Vynechat

en: Exclude Directory
cs: Vynechat složku

en: Exclude Directory Contents
cs: Vynechat obsahy složek

en: Exclude File(s)
cs: Vynechat soubory

en: Exclude List
cs: Seznam vynechaných položek

en: Excluded Directories
cs: Vynechané složky

en: Failed to add cron job
cs: Přidání naplánované úlohy se nezdařilo

en: Failed to create new snapshot
cs: Pořízení nového zachyceného stavu se nezdařilo

en: Failed to create symlinks
cs: Vytvoření symbolických odkazů se nezdařilo

en: Failed to delete symlinks
cs: Smazání symbolických odkazů se nezdařilo

en: Failed to estimate system size
cs: Stanovení odhadované velikosti systému se nezdařilo

en: Failed to get input from user in 3 attempts
cs: Tři pokusy o získání vstupu od uživatele byly neúspěšné

en: Failed to get partition list
cs: Získání seznamu diskových oddílů se nezdařilo

en: Failed to get partition list.
cs: Získání seznamu diskových oddílů se nezdařilo.

en: Failed to hard-link last snapshot
cs: Vytvoření pevného odkazu na poslední zachycený stav se nezdařilo

en: Failed to mount BTRFS subvolume
cs: Připojení BTRFS podsvazku se nezdařilo

en: Failed to mount device
cs: Připojení zařízení se nezdařilo

en: Failed to remove
cs: Odstranění se nezdařilo

en: Failed to remove cron job
cs: Odstranění naplánované úlohy se nezdařilo

en: Failed to save snapshot
cs: Uložení zachyceného stavu se nezdařilo

en: Failed to set ownership
cs: Nastavení vlastnictví se nezdařilo

en: Failed to unlock device
cs: Odemčení zařízení se nezdařilo

en: Failed to unmount
cs: Odpojení se nezdařilo

en: Failed to unmount device!
cs: Odpojení zařízení se nezdařilo!

en: Failed to update modification date
cs: Aktualizace času úpravy se nezdařila

en: File Pattern
cs: Zástupné vyjádření souboru

en: Files matching the following patterns will be excluded
cs: Soubory, odpovídající následujícím zástupným vyjádřením, budou vynechány

en: Files will be overwritten on the target device!
cs: Soubory na cílovém zařízení budou přepsány!

en: Finished
cs: Dokončeno

en: First Snapshot
cs: První zachycený stav

en: First snapshot needs
cs: Prvotní zachycený stav potřebuje

en: First snapshot not taken
cs: Prvotní zachycení stavu nebylo pořízeno

en: Following mounts will be used for restored system:
cs: Pro obnovený systém budou použity následující přípojné body:

en: For all other applications, settings will be restored from selected snapshot.
cs: Nastavení všech ostatních aplikací budou nahrazena těmi ze zvoleného zachyceného stavu.

en: Free space is less than
cs: Volného místa je méně než

en: GRUB Device
cs: Zařízení zavaděče GRUB

en: GRUB will NOT be reinstalled
cs: Zavaděč GRUB NEBUDE reinstalován

en: Global
cs: Celkové

en: Hard-linking files from previous snapshot...
cs: Vytváření pevných odkazů z předchozího zachyceného stavu…

en: Hidden files and folders are included by default since they contain user-specific configuration files.
cs: Skryté soubory a složky jsou ve výchozím nastavení již zahrnuty, protože obsahují osobní nastavení pro jednotlivé uživatele.

en: Hide rsync output
cs: Skrýt výstup z nástroje rsync

en: Home Directory
cs: Domovská složka

en: Hourly
cs: Každou hodinu

en: Hourly snapshot failed!
cs: Pořízení hodinového zachyceného stavu se nezdařilo!

en: Hourly snapshots are enabled
cs: Hodinové zachycené stavy jsou zapnuty

en: If restore fails and you are unable to boot the system, 
    then boot from the Ubuntu Live CD, install Timeshift, and try again.
cs: V případě, že se obnovení nezdaří a systém nelze spustit, zaveďte 
    jej z instalačního média (režim Vyzkoušet), nainstalujte aplikaci TimeShift a zkuste to znovu.

en: If these terms are not acceptable to you, please do not proceed
    beyond this point!
cs: V případě, že jsou pro Vás tyto podmínky nepřijatelné, nepokračujte dále!

en: If you include any specific folders then these folders will get overwritten with previous contents when you restore a snapshot.
cs: Obsah složek, které zahrnete do zachyceného stavu bude následně při obnovení z něj přepsán.

en: Include
cs: Zahrnout

en: Include Directory
cs: Zahrnout složku

en: Include File(s)
cs: Zahrnout soubory

en: Invalid command line arguments
cs: Neplatné argumenty příkazového řádku

en: Keep one snapshot per day
cs: Ponechat jeden zachycený stav z každého dne

en: Keep one snapshot per hour
cs: Ponechat jeden zachycený stav z každé hodiny

en: Keep one snapshot per month
cs: Ponechat jeden zachycený stav z každého měsíce

en: Keep one snapshot per reboot
cs: Ponechat  jeden zachycený stav z každého restartu

en: Keep one snapshot per week
cs: Ponechat jeden zachycený stav z každého týdne

en: Label
cs: Štítek

en: Last boot snapshot is %d hours old
cs: Poslední stav, zachycený při startu je %d hodin starý

en: Last boot snapshot is older than system start time
cs: Poslední stav, zachycený při startu, je starší než čas spuštění systému

en: Last boot snapshot not found
cs: Zachycený stav z posledního startu nebyl nalezen

en: Last daily snapshot is %d hours old
cs: Poslední denní zachycený stav je %d hodin starý

en: Last daily snapshot is more than 1 day old
cs: Poslední denní zachycený stav je více než den starý

en: Last daily snapshot not found
cs: Poslední denní zachycený stav nebyl nalezen

en: Last hourly snapshot is %d minutes old
cs: Poslední hodinový zachycený stav je %d minut starý

en: Last hourly snapshot is more than 1 hour old
cs: Poslední hodinový zachycený stav je více než hodinu starý

en: Last hourly snapshot not found
cs: Poslední hodinový zachycený stav nebyl nalezen

en: Last monthly snapshot is %d days old
cs: Poslední měsíční zachycený stav je %d dnů starý

en: Last monthly snapshot is more than 1 month old
cs: Poslední měsíční zachycený stav je více než měsíc starý

en: Last monthly snapshot not found
cs: Poslední zachycený měsíční stav nebyl nalezen

en: Last snapshot is
cs: Poslední zachycený stav je

en: Last snapshot is less than 1 hour old
cs: Poslední zachycený stav byl pořízen před méně než hodinou

en: Last weekly snapshot is %d days old
cs: Poslední týdenní zachycený stav je %d dnů starý

en: Last weekly snapshot is more than 1 week old
cs: Poslední týdenní zachycený stav je více než týden starý

en: Last weekly snapshot not found
cs: Poslední týdenní zachycený stav nebyl nalezen

en: Limit
cs: Omezení

en: List
cs: Seznam

en: List devices
cs: Vypsat zařízení

en: List snapshots
cs: Vypsat zachycené stavy

en: Log
cs: Protokol

en: Low Disk Space
cs: Nedostatek místa na disku

en: Main window closed by user
cs: Hlavní okno bylo zavřeno uživatelem

en: Maximum backups exceeded for backup level
cs: Byl dosažen maximální počet záloh pro danou úroveň zálohování

en: Missing Dependencies
cs: Některé komponenty, které aplikace potřebuje ke svému chodu, nejsou nainstalovány

en: Missing Icon
cs: Chybějící ikona

en: Monthly
cs: Měsíčně

en: Monthly snapshot are enabled
cs: Měsíční zachycování stavů je zapnuto

en: Monthly snapshot failed!
cs: Pořízení měsíčního zachycení stavu se nezdařilo!

en: Mount
cs: Připojit

en: Multiple Snapshots Selected
cs: Vybráno vícero zachycených stavů

en: Name
cs: Název

en: No Snapshots Selected
cs: Není vybrán žádný zachycený stav

en: No response from user
cs: Žádná odezva od uživatele

en: No snapshots found on device
cs: Na zařízení nebyly nalezeny žádné zachycené stavy

en: No snapshots on device
cs: Na zařízení se nanacházejí žádné zachycené stavy

en: Not Supported
cs: Není podporováno

en: Notes
cs: Poznámky

en: Nothing to do!
cs: Není co dělat!

en: Num
cs: Č.

en: Older log files removed
cs: Starší soubory protokolu byly odstraněny

en: Only ubuntu-type layouts with @ and @home subvolumes are currently supported.
cs: V současnosti je podporováno pouze rozvržení podsvazků tvořené @ a @home, jako je tomu například v distribuci Ubuntu.

en: Options
cs: Možnosti

en: Please check if you have multiple windows open.
cs: Ověřte, že nemáte otevřeno více oken aplikace.

en: Please do NOT include these folders in your snapshot unless you have a very good reason for doing so.
cs: Tyto složky NEZAHRNUJTE do zachycených stavů, pokud k tomu nemáte opravdu dobrý důvod.

en: Please do not interrupt the restore process!
cs: Proces obnovy nepřerušujte!

en: Please install required packages and try running TimeShift again
cs: Nainstalujte potřebné balíčky a zkuste aplikaci TimeShift spustit znovu

en: Please run the application as admin (using 'sudo' or 'su')
cs: Spusťte aplikaci jako správce systému (pomocí sudo nebo su)

en: Please save your work and close all applications.
cs: Uložte svou práci a ukončete všechny aplikace.

en: Please select a device for saving snapshots.
cs: Zvolte zařízení pro ukládání zachycených stavů.

en: Please select a single snapshot
cs: Zvolte jeden zachycený stav

en: Please select a snapshot to view the log!
cs: Protokol zobrazíte zvolením zachyceného stavu!

en: Please select the backup device
cs: Zvolte zálohovací zařízení

en: Please select the boot device
cs: Zvolte zaváděcí zařízení

en: Please select the root device (/)
cs: Zvolte kořenové zařízení (/)

en: Please select the snapshot to restore
cs: Zvolte zachycený stav, který má být obnoven

en: Please select the snapshots to delete
cs: Zvolte zachycené stavy, které mají být odstraněny

en: Please select the target device from the list
cs: Ze seznamu zvolte cílové zařízení

en: Please take the first snapshot by running 'sudo timeshift --backup-now'
cs: Pořiďte první zachycení stavu spuštěním příkazu: sudo timeshift --backup-now

en: Please wait for a few minutes and try again.
cs: Počkejte několik minut a zkuste to znovu.

en: Re-install GRUB2 bootloader? (y/n)
cs: Reinstalovat zavaděč GRUB? (y/n)

en: Re-installing GRUB2 bootloader...
cs: Reinstalace zavaděče GRUB2…

en: Rebooting system...
cs: Restartování systému…

en: Refresh
cs: Načíst znovu

en: Refresh Devices
cs: Načíst zařízení znovu

en: Refresh Snapshot List
cs: Znovu načíst seznam zachycených stavů

en: Remove
cs: Odstranit

en: Remove selected items
cs: Odstranit vybrané položky

en: Removed
cs: Odstraněno

en: Removed mount directory: '%s'
cs: Odstraněná přípojná složka: %s

en: Removing backups older than
cs: Odstraňování záloh starších než

en: Removing older backups to free disk space
cs: Uvolňování kapacity úložiště odstraněním starších záloh

en: Removing selected snapshots...
cs: Odstraňování zvolených zachycených stavů…

en: Removing snapshot
cs: Odstraňování zachyceného stavu

en: Removing un-tagged snapshots...
cs: Odstraňování zachycených stavů, neopatřených štítkem…

en: Reset
cs: Resetovat

en: Reset this list to default state
cs: Resetovat tento seznam do výchozího stavu

en: Restore
cs: Obnovit

en: Restore Failed!
cs: Obnovení se nezdařilo!

en: Restore Snapshot
cs: Obnovit zachycený stav

en: Restore completed without errors
cs: Obnovení bylo v pořádku dokončeno

en: Restore failed with exit code
cs: Obnovení se nezdařilo a vrátilo kód

en: Restore snapshot
cs: Obnovit zachycený stav

en: Restoring snapshot...
cs: Obnovování zachyceného stavu…

en: Rule
cs: Pravidlo

en: Running from Live CD/USB
cs: Běžící z instalačního optického/USB média

en: Saving new snapshot...
cs: Ukládání nového zachyceného stavu…

en: Schedule
cs: Plán

en: Scheduled Snapshots
cs: Naplánovaná zachycení stavu

en: Scheduled jobs will be enabled only after the first snapshot is taken.
cs: Naplánovaná pořizování zachycených stavů budou zapnuta teprve až po ručním pořízení prvotního zachyceného stavu.

en: Scheduled snapshots
cs: Naplánovaná zachycení stavu

en: Scheduled snapshots are disabled
cs: Naplánovaná zachycení stavu jsou vypnutá

en: Scheduled snapshots will be disabled till another device is selected.
cs: Naplánovaná  zachycení stavu budou vypnuta dokud nebude zvoleno jiné zařízení.

en: Scheduled snapshots will be disabled.
cs: Naplánovaná pořízování zachycených stavů budou vypnuta.

en: Scheduled snapshots will be saved to
cs: Naplánovaně pořízené zachycené stavy budou uloženy do

en: Select '%s' device (default = %s)
cs: Zvolte %s zařízení (výchozí = %s)

en: Select GRUB device
cs: Zvolte zařízení zavaděče GRUB

en: Select Root Device
cs: Zvolte kořenové zařízení

en: Select Snapshot
cs: Vyberte zachycený stav

en: Select Target Device
cs: Vyberte cílové zařízení

en: Select backup device
cs: Vyberte zálohovací zařízení

en: Select directory
cs: Vyberte složku

en: Select file(s)
cs: Vyberte soubory

en: Select snapshot to delete
cs: Vyberte zachycené stavy, které mají být odstraněny

en: Select snapshot to restore
cs: Vyberte zachycený stav, který má být obnoven

en: Select target device
cs: Vyberte cílové zařízení

en: Select the applications for which current settings should be kept.
cs: Vyberte aplikace, jejichž současná nastavení by měla být zachována.

en: Selected device does not have enough space.
cs: Na zvoleném zařízení není k dispozici dostatek místa.

en: Send Email
cs: Poslat e-mail

en: Session log file
cs: Soubor protokolu sezení

en: Settings
cs: Nastavení

en: Show additional debug messages
cs: Zobrazit další ladicí zprávy

en: Show all options
cs: Zobrazit všechny možnosti

en: Show rsync output (default)
cs: Zobrazit výstup nástroje rsync (výchozí)

en: Size
cs: Velikost

en: Skip GRUB2 reinstall
cs: Přeskočit reinstalaci zavaděče GRUB2

en: Skip bootloader installation (not recommended)
cs: Přeskočit instalaci zavaděče operačního systému (není doporučeno)

en: Skips bootloader (re)installation on target device.
    Files in /boot directory on target partition will remain untouched.
    
    If you are restoring a system that was bootable previously then it should boot successfully.
    Otherwise the system may fail to boot.
cs: Přeskočí (re)instalaci zavaděče operačního systému na cílové zařízení.
    Soubory ve složce /boot cílového oddílu tak zůstanou nedotčené.
    
    V případě obnovování systému, který bylo možné spustit, by tento měl v pořádku nastartovat.
    V opačném případě se zavádění systému nemusí zdařit.

en: Snapshot
cs: Zachycený stav

en: Snapshot saved successfully
cs: Zachycený stav byl úspěšně uložen

en: Snapshot to delete not specified!
cs: Nebyl určen zachycený stav, který by měl být smazán!

en: Snapshot to restore not specified!
cs: Nebyl určen zachycený stav, který by měl být obnoven!

en: Snapshot was restored successfully on target device
cs: Zachycený stav byl úspěšně obnoven na cílovém zařízení

en: Snapshots deleted successfully
cs: Zachycené stavy byly úspěšně odstraněny

en: Snapshots matching following rules will be removed automatically
cs: Zachycené stavy, které odpovídají následujícím pravidlům budou samočinně odebrány

en: Snapshots on device %s
cs: Zachycené stavy na zařízení %s

en: Snapshots will be saved in path <b>/timeshift</b> on selected device
cs: Zachycené stavy budou uloženy v umístění <b>/timeshift</b> na zvoleném zařízení

en: Some locations are excluded by default
cs: Některá umístění jsou ve výchozím stavu vynechána

en: Specify backup device
cs: Určete zálohovací zařízení

en: Specify device for installing GRUB2 bootloader
cs: Určete zařízení pro instalaci zavaděče GRUB2

en: Specify snapshot to restore
cs: Určete zachycený stav, který má být obnoven

en: Specify target device
cs: Určete cílové zařízení

en: Stopped
cs: Zastaveno

en: Symlinks updated
cs: Symbolické odkazy byly aktualizovány

en: Synching file systems...
cs: Synchronizace souborových systémů…

en: Synching files...
cs: Synchronizace souborů…

en: System
cs: Systém

en: System snapshots will be taken at regular intervals
cs: Zachycené stavy systému budou pořizovány v pravidelných intervalech

en: System was cloned successfully on target device
cs: Systém byl úspěšně naklonován na cílové zařízení

en: System will reboot after files are restored
cs: Po obnovení souborů bude systém restartován

en: System will reboot to complete the restore process.
cs: Pro dokončení procesu obnovení bude systém restartován.

en: Tags
cs: Štítky

en: Take Snapshot
cs: Zachytit stav

en: Take a manual (ondemand) snapshot
cs: Pořídit ruční (jednorázové) zachycení stavu

en: Take on-demand backup
cs: Pořídit jednorázovou zálohu

en: Take scheduled backup
cs: Naplánovaná záloha

en: Taking snapshot...
cs: Pořizování zachyceného stavu…

en: Target
cs: Cíl

en: Target Device
cs: Cílové zařízení

en: Target device is not mounted
cs: Cílové zařízení není připojeno (mount)

en: Target device not specified!
cs: Nebylo určeno cílové zařízení!

en: Terminating rsync process
cs: Ukončování procesu rsync

en: The backup device is not set or unavailable.
cs: Zálohovací zařízení není nastaveno nebo není k dispozici.

en: The system partition has an unsupported subvolume layout.
cs: Způsob rozvržení podsvazků na tomto systémovém oddílu není podporován.

en: The target partition has an unsupported subvolume layout.
cs: Cílový diskový oddíl má nepodporované rozvržení podsvazků.

en: Third Party Tools
cs: Nástroje třetích stran

en: This software comes without absolutely NO warranty and the author takes
    no responsibility for any damage arising from the use of this program.
cs: Tato aplikace je poskytována BEZ jakýchkoli záruk a autor nenese
    odpovědnost za jakékoli škody vzniklé jejím používáním.

en: TimeShift Logs
cs: Protokoly aplikace TimeShift

en: TimeShift is running in a live system
cs: Aplikace TimeShift běží v rámci systému, zavedeného z instalačního média

en: TimeShift needs admin access to backup and restore system files.
cs: Pro zálohování a obnovu systémových souborů, potřebuje aplikace TimeShift přístupová práva správce systému.

en: To see which files are included in the snapshot use the 'Browse' button on the main window.
cs: Které soubory jsou obsaženy v zachyceném stavu lze zobrazit kliknutím na tlačítko Procházet v hlavním okně.

en: Translators
cs: Překladatelé

en: Type
cs: Typ

en: UUID
cs: Jedinečný identifikátor (UUID)

en: Unknown snapshot type
cs: Neznámý typ zachyceného stavu

en: Unlocked Device
cs: Odemčené zařízení

en: Unlocked Successfully
cs: Úspěšně odemčeno

en: Unlocked device is mapped to '%s'
cs: Odemčené zařízení je namapováno na %s

en: Unlocked device is mapped to '%s'.
cs: Odemčené zařízení je namapováno na %s.

en: Unmounting from
cs: Odpojování z

en: Unsupported Subvolume Layout
cs: Nepodporované rozvržení podsvazku

en: Updated /etc/fstab on target device
cs: Aktualizovaný soubor /etc/fstab na cílovém zařízení

en: Used
cs: Použito

en: Using the default exclude-list
cs: S použitím výchozího seznamu vynechaných položek

en: Using user-specified exclude-list
cs: S použitím uživatelem vytvořeného seznamu vynechaných položek

en: View TimeShift Logs
cs: Zobrazit protokoly aplikace TimeShift

en: View rsync log for selected snapshot
cs: Zobrazit protokol nástroje rsync pro zvolený zachycený stav

en: Visit Website
cs: Navštivte webové stránky projektu

en: WARNING
cs: VAROVÁNÍ

en: WARNING:
cs: VAROVÁNÍ:

en: Warning
cs: Varování

en: Warning: Deleted invalid lock
cs: Varování: Smazán neplatný zámek

en: Weekly
cs: Týdně

en: Weekly snapshot failed!
cs: Pořízení týdenního zachyceného stavu se nezdařilo!

en: Weekly snapshots are enabled
cs: Pořizování týdenních zachycených stavů je zapnuto

en: When free space less than
cs: Když zbývá volného místa méně než

en: Wrong Passphrase
cs: Nesprávné heslo

en: [a = Abort, d = Default (%s), r = Root device]
cs: [a = Přerušit, d = Výchozí (%s), r = Kořenové zařízení]

en: days old
cs: dnů staré

en: days...
cs: dnů…

en: free
cs: volné

en: hours old
cs: staré hodin

en: rsync returned an error
cs: nástroj rsync oznámil chybu

en: snapshot device changed
cs: zařízení zachycených stavů změněno

en: snapshots older than
cs: zachycených stavů starších než

en: tagged
cs: opatřeno štítkem

en: un-tagged
cs: neopatřeno štítkem
