timeshift - en to nl translation catalogue (93 entries)

en: '%s' will be on '%s'
nl: %s zal op %s zijn

en: ** Advanced Users **
nl: ** Geavanceerde Gebruikers **

en: / is mapped to device: %s, UUID=%s
nl: / is aan het apparaat: %s, UUID=%s toegewezen

en: /home is mapped to device: %s, UUID=%s
nl: /home is aan het apparaat: %s, UUID=%s toegewezen

en: <b>Backup Levels</b>
    
    O	On demand (manual)
    B	Boot
    H	Hourly
    D	Daily
    W	Weekly
    M	Monthly
nl: <b>Backup Niveaus</b>
    
    O	Op aanvraag (manueell)
    B	Bij herstarten
    H	Ieder uur
    D	Dagelijks
    W	Weeklijks
    M	Monthly

en: <b>Comments</b> (double-click to edit)
nl: <b>Opmerkingen</b> (dubbelklikken om te wijzigen)

en: <b>Snapshot Date:</b> Date on which snapshot was created
nl: <b>Snapshot Datum:</b> Datum waarop het snapshot is aangemaakt

en: <b>System:</b> Installed Linux distribution
nl: <b>Systeem:</b> GeïnstalleerdeLinux distributie

en: Aborted.
nl: Afgebroken.

en: About
nl: Over

en: Admin Access Required
nl: Admin toegang vereist

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: All other files and folders are excluded.
nl: Alle andere bestanden en folders uitgesloten

en: All snapshots older than
nl: Alle snapshots ouder dan

en: Another instance of timeshift is currently running
nl: Een andere instantie van timeshift wordt momenteel al uitgevoerd

en: Another instance of timeshift is currently running!
nl: Een andere instantie van timeshift wordt momenteel al uitgevoerd!

en: App config loaded
nl: App confg geladen

en: App config saved
nl: App config bewaard

en: Application
nl: Toepassing

en: Application Info
nl: Applicatie Info

en: Application will exit
nl: Applicatie wordt gestopt

en: Application will exit.
nl: Applicatie wordt gestopt.

en: Artists
nl: Artiesten

en: Authors
nl: Auteurs

en: Auto-Remove
nl: Automatisch Verwijderen

en: Back
nl: Terug

en: Backup
nl: Reservekopie

en: Backup Device
nl: Apparaat Reservekopie

en: Backup Device Changed
nl: Apparaat Reservekopie gewijzigd

en: Backup Level
nl: Backup Niveau

en: Backup device does not have enough space
nl: Apparaat reservekopie heeft niet voldoende plaats

en: Backup device does not have enough space!
nl: Apparaat reservekopie heeft niet voldoende plaats!

en: Backup device is not available
nl: Apparaat reservkopie is onbeschikbaar

en: Backup device not available
nl: Apparaat reservekopie onbeschikbaar

en: Backup device not found
nl: Apparaat reservekopie niet gevonden

en: Backup device not set!
nl: Apparaat reservekopie niet ingesteld

en: Backup device not set! Defaulting to system device
nl: Apparaat reservekopie niet ingesteld! Standaard apparaat wordt gebruikt

en: Backup device not specified!
nl: Apparaat reservekopie niet gedefinieerd!

en: Backup path changed to '%s/timeshift'
nl: Pad reservkopie naar '%s/timeshift' gewijzigd

en: Before restoring
nl: Voor herstel

en: Boot
nl: Opstarten

en: Boot device not selected
nl: Opstartapparaat niet geselecteerd

en: Boot snapshot failed!
nl: Snapshot van het opstarten mislukt!

en: Boot snapshots are enabled
nl: Snapshots van het opstarten ingeschakeld

en: Browse
nl: Bladeren

en: Browse Snapshot
nl: Bladeren in snapshot

en: By default, any item that was included/excluded at the time of taking the snapshot will be included/excluded.
nl: Alle items die opgenomen/uitgesloten waren bij het nemen van de snapshot zullen standaard opgenomen/uitgesloten worden

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Checking backup device...
nl: Verifiëren apparaat reservekopie

en: Cleaning up...
nl: Opschonen…

en: Clear the list
nl: De lijst leegmaken

en: Click 'OK' to confirm
nl: Klik 'OK' om te bevestigen

en: Click OK to continue
nl: Klik OK om verder te gaan

en: Clone
nl: Klonen

en: Clone current system
nl: Huidig systeem klonen

en: Clone the current system on another device
nl: Het huidig systeem klonen naar een ander apparaat

en: Cloning Failed!
nl: Klonen mislukt

en: Cloning system...
nl: Systeem klonen...

en: Close
nl: Afsluiten

en: Commands listed below are not available on this system
nl: Onderstaande commando's zijn op dit systeem niet beschikbaar

en: Comments
nl: Opmerkingen

en: Confirm Mounts
nl: Aankoppelen bevestigen

en: Continue with restore?
nl: Verdergaan met herstellen?

en: Continue with restore? (y/n):
nl: Verdergaan met herstellen? (j/n):

en: Could not find device
nl: Kon apparaat niet vinden

en: Could not find snapshot
nl: Kon snapshot niet vinden

en: Credits
nl: Met dank aan

en: Critical Error
nl: Kritische fout

en: Cron job added
nl: Cron-taak toegevoegd

en: Cron job removed
nl: Cron-taak verwijderd

en: Crontab is empty
nl: Lijst cron-taken leeg

en: DISCLAIMER
nl: ONTKENNING

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Daily snapshot failed!
nl: Dagelijkse snapshot mislukt

en: Daily snapshots are enabled
nl: Dagelijkse snapshots ingeschakeld

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete Snapshot
nl: Reservekopie verwijderen

en: Delete all snapshots
nl: Alle reservekopieën verwijderen

en: Delete snapshot
nl: Snapshot verwijderen

en: Deleting snapshot
nl: Snapshot verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Device
nl: Apparaat

en: Device Offline
nl: Apparaat Offline

en: Device for Bootloader Installation
nl: Apparaat voor opstartlader installatie

en: Device for Cloning System
nl: Apparaat om systeem te klonen

en: Device for Restoring Snapshot
nl: Apparaat herstelkopie

en: Devices with Linux file systems
nl: Apparaten met Linux bestandsystemen

en: Directory not found
nl: Map niet gevonden

en: Disable Scheduled Snapshots
nl: Geplande reservekopieën uitschakelen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Distribution
nl: Distributie

en: Do you want to select another device now?
nl: Wil je een ander apparaat selecteren?

en: Do you want to select another device?
nl: Wil je een ander apparaat selecteren?
