timeshift - en to pl translation catalogue (86 entries)

en: A System Restore Utility for Linux
pl: Narzędzie do przywracania systemu Linux

en: A scheduled job is currently taking a system snapshot.
pl: Zaplanowane zadanie aktualnie tworzy kopię zapasową.

en: About
pl: O programie

en: Admin Access Required
pl: Wymagane uprawnienia administratora

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: All other files and folders are excluded.
pl: Wszystkie inne pliki i foldery są wykluczone.

en: All snapshots older than
pl: Migawki starsze niż

en: Another instance of timeshift is currently running
pl: W tle jest już uruchomiony TimeShift

en: Another instance of timeshift is currently running!
pl: W tle jest już uruchomiony TimeShift

en: App config loaded
pl: Wczytano konfigurację aplikacji

en: App config saved
pl: Zapisano konfigurację aplikacji

en: Application
pl: Program

en: Application will exit
pl: Aplikacja zostanie zamknięta

en: Application will exit.
pl: Aplikacja zostanie zamknięta

en: Auto-Remove
pl: Automatyczne usunięcie

en: Backup
pl: Utwórz kopię zapasową

en: Backup Device
pl: Urządzenie kopii zapasowej

en: Backup Device Changed
pl: Zmieniono urządzenie kopii zapasowej

en: Backup Level
pl: Poziom kopii zapasowej

en: Backup device does not have enough space
pl: Brak wystarczającej ilości miejsca na dysku do wykonania kopii

en: Backup device does not have enough space!
pl: Brak wystarczającej ilości miejsca na dysku!

en: Backup device is not mounted!
pl: Nie podmontowano urządzenia do kopii zapasowej

en: Backup device not available
pl: Urządzenie do kopii zapasowej jest niedostępne

en: Before restoring
pl: Przed przywróceniem

en: Boot device not selected
pl: Nie wybrano urządzenia do uruchamiania

en: Boot snapshots are enabled
pl: Włączono uruchamianie migawek

en: Browse
pl: Przeglądaj

en: Browse Snapshot
pl: Przeglądaj migawki

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Checking backup device...
pl: Sprawdzam urządzenia do kopii zapasowej...

en: Cleaning up...
pl: Czyszczenie...

en: Clear the list
pl: Wyczyść tą listę

en: Click 'OK' to confirm
pl: Kliknij 'OK' aby potwierdzić

en: Comments
pl: Komentarze

en: Continue with restore?
pl: Kontynuować przywracanie?

en: Critical Error
pl: Błąd Krytyczny

en: Cron job added
pl: Zadanie crona dodane

en: Cron job removed
pl: Zadanie crona usunięte

en: Daily
pl: Codziennie

en: Daily snapshot failed!
pl: Dzienna migawka nie została wykonana!

en: Daily snapshots are enabled
pl: Włączono dziennie migawki

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete Snapshot
pl: Skasuj migawkę

en: Deleting snapshot
pl: Kasowanie migawki

en: Description
pl: Opis

en: Device
pl: Urządzenie

en: Device for Bootloader Installation
pl: Urządzenie do instalacji programu rozruchowego

en: Device for Restoring Snapshot
pl: Urządzenie do przywracania migawek

en: Disable Scheduled Snapshots
pl: Wyłącz zaplanowane migawki

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Distribution
pl: Dystrybucja

en: Do you want to select another device now?
pl: Czy chcesz wybrać teraz inne urządzenie?

en: Do you want to select another device?
pl: Czy chcesz wybrać inne urządzenie?

en: Do you want to take a snapshot of the current system before restoring the selected snapshot?
pl: Czy zrobić dzienną migawkę obecnego systemu, przed przywróceniem poprzedniej migawki?

en: Do you want to take the first snapshot now?
pl: Czy chcesz teraz wykonać pierwszą migawkę systemu?

en: Documents, music and other folders in your home directory are excluded by default.
pl: Dokumenty, muzyka i inne foldery w katalogu domowym są pominięte domyślnie.

en: Enable
pl: Włącz

en: Enabled
pl: Włączony

en: Error
pl: Błąd

en: Error: Unable to delete snapshot
pl: Błąð: Nie można usunąć migawki

en: Error: Unable to save snapshot
pl: Błąd: Nie można zapisać migawki

en: Estimating system size...
pl: Obliczanie rozmiaru systemu...

en: Exclude
pl: Wyklucz

en: Exclude Directory
pl: Katalog do wykluczenia

en: Exclude Directory Contents
pl: Wyklucz zawartość katalogu

en: Exclude File(s)
pl: Wyklucz pliki

en: Exclude List
pl: Lista do wykluczenia

en: Excluded Directories
pl: Wykluczone katalogi

en: Failed to add cron job
pl: Nie udało się dodać zadania cron

en: Failed to create new snapshot
pl: Nie udało się stworzyć nowej migawki

en: Failed to create symlinks
pl: Nie udało się stworzyć symlinków

en: Failed to delete symlinks
pl: Nie udało się usunąć symlinków

en: Failed to estimate system size
pl: Nie udało się obliczyć rozmiaru systemu plików

en: Failed to get partition list.
pl: Nie udało się pobrać listy partycji

en: Failed to mount BTRFS subvolume
pl: Nie udało się zamontować woluminu Btrfs

en: Failed to mount device
pl: Nie udało się zamontować urządzenia

en: Failed to remove cron job
pl: Nie udało się usunąć zadania cron

en: Failed to save snapshot
pl: Nie udało się zapisać migawki

en: Failed to unmount
pl: Nie udało się odmontować

en: Failed to unmount device!
pl: Nie udało się odmontować urządzenia!

en: Failed to update modification date
pl: Nie udało się zaktualizować daty modyfikacji

en: First Snapshot
pl: Pierwsza migawka

en: First snapshot needs
pl: Wymagania pierwszej migawki

en: For all other applications, settings will be restored from selected snapshot.
pl: Ustawienia dla wszystkich innych aplikacji zostaną przywrócone z zaznaczonej migawki.

en: Home Directory
pl: Katalog domowy

en: Hourly
pl: Co godzinę
