qreator - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Please choose a file
hy: Խնդրում ենք ընտրել նշոցը

en: PNG images
hy: PNG պատկեր

en: Create your own QR codes
hy: Ստեղծե՛ք Ձեր QR ծածկագիրը

en: About this application
hy: Ծրագրի մասին

en: URL
hy: Հղում

en: Text
hy: Տեքստ

en: WiFi Network
hy: WiFi ցանց
