ubuntu-calendar-app - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
hu: Mégse

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: End time can't be before start time
hu: A végződés időpontjának a kezdés után kell lennie.

en: New Event
hu: Új esemény

en: Error
hu: Hiba

en: Save
hu: Mentés

en: Time
hu: Idő

en: Hour
hu: Óra

en: Minute
hu: Perc

en: Today
hu: Ma

en: Year
hu: Év

en: Month
hu: Hónap

en: Week
hu: Hét

en: Day
hu: Nap

en: Calendar
hu: Naptár
