messaging-app - en to lv translation catalogue (53 entries)

en: %1 hour call | %1 hours call
lv[0]: %1 stunda zvans
lv[1]: %1 stundu zvans
lv[2]: %1 stundu zvans

en: %1 minute call | %1 minutes call
lv[0]: %1 minutes zvans
lv[1]: %1 minušu zvans
lv[2]: %1 minušu zvans

en: %1 second call | %1 seconds call
lv[0]: %1 sekundes zvans
lv[1]: %1 sekunžu zvans
lv[2]: %1 sekunžu zvans

note: TRANSLATORS: this refers to creating a new contact
en: + Create New
lv: + Izveidot jaunu

en: Accepted
lv: Pieņemts

en: Add
lv: Pievienot

en: Add recipient
lv: Pievienot saņēmēju

en: All
lv: Visi

en: Call
lv: Piezvanīt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Close
lv: Aizvērt

en: Contact
lv: Kontakts

en: Copy
lv: Kopēt

en: Create new
lv: Izveidot jaunu

en: Delete
lv: Dzēst

en: Deleted
lv: Izdzēsts

en: Delivered
lv: Piegādāts

en: Don't ask again
lv: Vairs nejautāt

en: Failed
lv: Neizdevās

en: Failed!
lv: Neizdevās !

en: Favorites
lv: Iecienītie

en: From
lv: No

en: Group
lv: Grupa

note: TRANSLATORS: %1 refers to the number of participants in a group chat
en: Group (%1)
lv: Grupa (%1)

en: Image Preview
lv: Attēla Pirmsapskate

en: Later
lv: Vēlāk

en: Myself
lv: Es

en: New Message
lv: Jauna Ziņa

en: No SIM card selected
lv: Nav izvēlēta neviena SIM karte

en: No network
lv: Nav tīkla

en: Pending
lv: Gaida

en: Read
lv: Lasīts

en: Received
lv: Saņemts

en: Remove
lv: Izņemt

en: Retry
lv: Mēģināt vēlreiz

en: Save
lv: Saglabāt

en: Search
lv: Meklēt

en: Search...
lv: Meklēt...

en: Send
lv: Sūtīt

en: Sent
lv: Nosūtīts

en: Share
lv: Koplietot

en: Status
lv: Stāvoklis

en: Switch to default SIM:
lv: Pariet uz noklusējuma SIM:

en: There is currently no network on %1
lv: Šobrīd nav tīkla uz %1

en: There is currently no network.
lv: Šobrīd nav tīkla.

en: To
lv: Uz

en: Today
lv: Šodien

en: Type
lv: Veids

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Unknown contact
lv: Nezināms kontakts

en: Video Preview
lv: Video priekšskatījums

en: Write a message...
lv: Rakstīt īsziņu

en: Yesterday
lv: Vakar
