gnome-bluetooth master - en to fa translation catalogue (139 entries)

en: Click to select device...
fa: برای انتخاب دستگاه کلیک کنید...

en: Unknown
fa: ناشناس

en: No adapters available
fa: هیچ آداپتوری موجود نیست

en: Searching for devices...
fa: درحال جستجو برای دستگاه...

en: Device
fa: دستگاه

en: Type
fa: نوع

en: Devices
fa: دستگاه‌ها

en: All categories
fa: تمامی دسته‌ها

en: Paired
fa: جفت شد

en: Trusted
fa: مورد اعتماد

en: Not paired or trusted
fa: جفت شده یا قابل اعتماد نیست

en: Paired or trusted
fa: جفت شده یا قابل اعتماد

note: This is the title of the filter section of the Bluetooth device chooser. * It used to say Show Only Bluetooth Devices With...
en: Show:
fa: نمایش:

note: The device category filter
en: Device _category:
fa: _دسته‌بندی دستگاه:

en: Select the device category to filter
fa: برای فیلتر کردن دسته‌بندی دستگاه را انتخاب کنید

note: The device type filter
en: Device _type:
fa: _نوع دستگاه:

en: Select the device type to filter
fa: برای فیلتر کردن نوع دستگاه را انتخاب کنید

en: Input devices (mice, keyboards, etc.)
fa: دستگاه‌های ورودی (موشی‌ها، صفحه‌کلیدها و...)

en: Headphones, headsets and other audio devices
fa: هدفون‌ها، هدست‌ها و دستگاه‌های صوتی دیگر

en: All types
fa: تمامی انواع

en: Phone
fa: تلفن

en: Modem
fa: مودم

en: Computer
fa: رایانه

en: Network
fa: شبکه

note: translators: a hands-free headset, a combination of a single speaker with a microphone
en: Headset
fa: هدست

en: Headphones
fa: هدفون

en: Audio device
fa: دستگاه صوتی

en: Keyboard
fa: صفحه‌کلید

en: Mouse
fa: موشی

en: Camera
fa: دوربین

en: Printer
fa: چاپگر

en: Joypad
fa: دسته بازی

en: Tablet
fa: تبلت

en: Video device
fa: دستگاه ویدئویی

en: Use this GPS device for Geolocation services
fa: استفاده از این دستگاه جی‌پی‌اس برای سرویس‌های مکان‌یابی جغرافیایی

note: translators: * This is in a test plugin, please make sure you add the "(test)" part, * or leave untranslated
en: Access the Internet using your cell phone (test)
fa: دسترسی به اینترنت از طریق تلفن همراه (آزمایشی)

en: Turn on Bluetooth
fa: روشن کردن بلوتوث

en: Bluetooth: Off
fa: بلوتوث: خاموش

en: Turn off Bluetooth
fa: خاموش کردن بلوتوث

en: Bluetooth: On
fa: بلوتوث: روشن

en: Bluetooth: Disabled
fa: بلوتوث: غیرفعال

en: Disconnecting...
fa: در حال قطع ارتباط...

en: Connecting...
fa: در حال برقراری ارتباط...

en: Connected
fa: ارتباط برقرار شد

en: Disconnected
fa: ارتباط قطع شد

en: Disconnect
fa: قطع ارتباط

en: Connect
fa: برقراری ارتباط

en: Send files...
fa: ارسال پرونده...

en: Browse files...
fa: مرور پرونده‌ها...

en: Keyboard Settings
fa: تنظیمات صفحه‌کلید

en: Mouse and Touchpad Settings
fa: تنظیمات موس و صفحه‌لمسی

en: Sound Settings
fa: تنظیمات صوت

en: Debug
fa: رفع اشکال

note: Parse command-line options
en: - Bluetooth applet
fa: - برنامک بلوتوث

en: %s
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
fa: %s
    برای نمایش تمام گزینه‌های موجود خط فرمان «%s --help» را اجرا کنید.

en: Bluetooth Applet
fa: برنامک بلوتوث

en: Bluetooth
fa: بلوتوث

en: Device '%s' wants to pair with this computer
fa: دستگاه «%s» می‌خواهد با این رایانه جفت شود.

en: Please enter the PIN mentioned on device %s.
fa: لطفا PIN مورد اشاره در دستگاه %s را وارد کنید.

en: Please confirm whether the PIN '%s' matches the one on device %s.
fa: لطفا تایید کنید که PIN «%s» با یکی روی دستگاه %s برابر است.

note: translators: Whether to grant access to a particular service
en: Grant access to '%s'
fa: موافقت با دسترسی به «%s»

en: Device %s wants access to the service '%s'.
fa: دستگاه «%s» می‌خواهد به سرویس «%s» دسترسی داشته باشد.

note: translators: this is a popup telling you a particular device * has asked for pairing
en: Pairing request for '%s'
fa: درخواست جفت شدن برای «%s»

en: Bluetooth device
fa: دستگاه بلوتوث

en: Enter PIN
fa: ورود PIN

note: translators: this is a popup telling you a particular device * has asked for pairing
en: Pairing confirmation for '%s'
fa: تصدیق جفت شدن برای «%s»

en: Verify PIN
fa: تصدیق PIN

en: Authorization request from '%s'
fa: درخواست تصدیق هویت از «%s»

en: Check authorization
fa: بررسی تصدیق هویت

en: Bluetooth Manager
fa: مدیریت بلوتوث

en: Bluetooth Manager applet
fa: برنامک مدیریت بلوتوث

en: Bluetooth: Checking
fa: بلوتوث: درحال بررسی

en: Visible
fa: قابل روئیت

en: Send files to device...
fa: ارسال پرونده‌ها به دستگاه...

en: Set up new device...
fa: برپاسازی دستگاه جدید...

en: Bluetooth Settings
fa: تنظیمات بلوتوث

en: Quit
fa: خروج

en: _Always grant access
fa: _همیشه اجازه دسترسی بده

en: _Reject
fa: _نپذیرفتن

en: _Grant
fa: _موافقت

en: _Does not match
fa: _مطابقت ندارد

en: _Matches
fa: _مطابقت‌ها

en: _Show input
fa: _نمایش ورودی

note: translators: * The '%s' is the device name, for example: * Pairing with 'Sony Bluetooth Headset' cancelled
en: Pairing with '%s' cancelled
fa: جفت شدن با «%s» لغو شد

en: Please confirm that the PIN displayed on '%s' matches this one.
fa: لطفا تایید کنید که PIN نمایش داده شده بر روی «%s» با این یکی مطابقت دارد.

en: Please enter the following PIN:
fa: لطفا PIN مقابل را وارد کنید:

note: translators: * The '%s' is the device name, for example: * Setting up 'Sony Bluetooth Headset' failed
en: Setting up '%s' failed
fa: برپاسازی «%s» شکست خورد

note: translators: * The '%s' is the device name, for example: * Connecting to 'Sony Bluetooth Headset'...
en: Connecting to '%s'...
fa: درحال اتصال به «%s»...

en: Please enter the following PIN on '%s':
fa: لطفا PIN مقابل را بر روی «%s» وارد کنید:

en: Please enter the following PIN on '%s' and press “Enter” on the keyboard:
fa: لطفا PIN مقابل را بر روی «%s» وارد کنید و Enter را از روی صفحه‌کلید فشار دهید:

en: Please move the joystick of your iCade in the following directions:
fa: لطفا دسته‌بازی مربوط به iCade خود را به مسیرهای مقابل حرکت دهید:

note: translators: * The '%s' is the device name, for example: * Please wait while finishing setup on 'Sony Bluetooth Headset'...
en: Please wait while finishing setup on device '%s'...
fa: لطفا تا زمان پایان برپاسازی بر روی دستگاه «%s» منتظر بمانید...

en: Successfully set up new device '%s'
fa: دستگاه «%s» با موفقیت برپاسازی شد

en: Bluetooth New Device Setup
fa: برپاسازی دستگاه جدید بلوتوث

en: PIN _options...
fa: _گزینه‌های PIN...

en: Device Search
fa: جستجو دستگاه

en: Device Setup
fa: برپاسازی دستگاه

en: Finishing Setup
fa: درحال پایان بردن برپاسازی

en: Select the additional services you want to use with your device:
fa: سرویس‌های اضافی که میخواهید همراه با دستگاهتان از آنها استفاده کنید را انتخاب کنید:

en: Setup Summary
fa: برپاسازی خلاصه

en: PIN Options
fa: گزینه‌های PIN

en: _Automatic PIN selection
fa: _انتخاب خودکار PIN

note: Translators: this is a PIN with a set value, such as 1111, or 0000
en: Fixed PIN
fa: عدد PIN ثابت

en: '0000' (most headsets, mice and GPS devices)
fa: «0000» (بیشتر هدست‌ها، موشی و دستگاه‌های جی‌پی‌اس)

en: Do not pair
fa: جفت نکن

en: Custom PIN:
fa: رمز PIN سفارشی:

en: _Try Again
fa: _تلاش مجدد

en: _Quit
fa: _خروج

en: _Cancel
fa: _لغو

note: This is a button to answer: Does the PIN matches the one on the device?
en: Does not match
fa: مطابقت ندارد

note: This is a button to answer: Does the PIN matches the one on the device?
en: Matches
fa: مطابقت‌ها

en: Bluetooth Device Setup
fa: برپاسازی دستگاه بلوتوث

en: Setup Bluetooth devices
fa: دستگاه بلوتوث را برپاسازی کنید

en: %'d second | %'d seconds
fa[0]: %I'd ثانیه

en: %'d minute | %'d minutes
fa[0]: %I'd دقیقه

en: %'d hour | %'d hours
fa[0]: %I'd ساعت

en: approximately %'d hour | approximately %'d hours
fa[0]: حدودا %I'd ساعت

en: File Transfer
fa: انتقال پرونده

en: _Retry
fa: _تلاش مجدد

note: translators: This is the heading for the progress dialogue
en: Sending files via Bluetooth
fa: ارسال پرونده‌ها از طریق بلوتوث

en: From:
fa: از:

en: To:
fa: تا:

en: An unknown error occurred
fa: یک خطای ناشناس رخ داد

en: Make sure that the remote device is switched on and that it accepts Bluetooth connections
fa: اطمینان حاصل کنید که دستگاه دوردست روشن است و اتصال‌های بلوتوث را می‌پذیرد

en: Sending %s
fa: درحال ارسال %s

en: Sending file %d of %d
fa: ارسال %Id پرونده از %Id

en: %d kB/s
fa: %Id کیلوبایت/ثانیه

en: %d B/s
fa: %Id بایت/ثانیه

en: Select device to send to
fa: برای ارسال دستگاهی را انتخاب کنید

en: _Send
fa: _ارسال

en: Choose files to send
fa: پرونده‌ها را برای ارسال انتخاب کنید

en: Select
fa: انتخاب

en: Remote device to use
fa: دستگاه دوردست برای استفاده

en: Remote device's name
fa: اسامی دستگاه‌های دوردست

en: Programming error: could not find the device in the list
fa: خطای برنامه‌نویسی: عدم توانایی در پیدا کردن دستگاه در فهرست

en: OBEX Push file transfer unsupported
fa: انتقال پرونده OBEX Push پشتیبانی نمی‌شود

en: Bluetooth (OBEX Push)
fa: بلوتوث (OBEX Push)

en: Bluetooth Transfer
fa: انتقال از طریق بلوتوث

en: Send files via Bluetooth
fa: ارسال پرونده‌ها از طریق بلوتوث
