gnome-bluetooth - en to sr translation catalogue (142 entries)

en: Click to select device...
sr: Кликните да изаберете уређај...

en: Unknown
sr: Непознато

en: No adapters available
sr: Не постоје адаптери

en: Searching for devices...
sr: Тражим Блутут уређаје...

en: Device
sr: Уређај

en: Type
sr: Врста

en: Devices
sr: Уређаји

en: All categories
sr: Све категорије

en: Paired
sr: Упарени

en: Trusted
sr: Од поверења

en: Not paired or trusted
sr: Неупарени или неповерљиви

en: Paired or trusted
sr: Упарени или поверљиви

note: This is the title of the filter section of the Bluetooth device chooser. * It used to say Show Only Bluetooth Devices With...
en: Show:
sr: Прикажи:

note: The device category filter
en: Device _category:
sr: _Категорија уређаја:

en: Select the device category to filter
sr: Изаберите категорију уређаја за сужавање списка

note: The device type filter
en: Device _type:
sr: _Врста уређаја:

en: Select the device type to filter
sr: Изаберите врсту уређаја за сужавање списка

en: Input devices (mice, keyboards, etc.)
sr: Улазни уређаји (миш, тастатура, итд.)

en: Headphones, headsets and other audio devices
sr: Слушалице и други звучни уређаји

en: All types
sr: Све врсте

en: Phone
sr: Телефон

en: Modem
sr: Модем

en: Computer
sr: Рачунар

en: Network
sr: Мрежа

note: translators: a hands-free headset, a combination of a single speaker with a microphone
en: Headset
sr: Слушалице са микрофоном

en: Headphones
sr: Слушалице

en: Audio device
sr: Звучни уређај

en: Keyboard
sr: Тастатура

en: Mouse
sr: Миш

en: Camera
sr: Фотоапарат

en: Printer
sr: Штампач

en: Joypad
sr: Џојстик

en: Tablet
sr: Таблет

en: Video device
sr: Видео уређај

en: Use this GPS device for Geolocation services
sr: Користи овај ГПС уређај за геолоцирање

note: translators: * This is in a test plugin, please make sure you add the "(test)" part, * or leave untranslated
en: Access the Internet using your cell phone (test)
sr: Приступи Интернету преко мобилног телефона (пробно)

en: Turn on Bluetooth
sr: Укључи Блутут

en: Bluetooth: Off
sr: Блутут: искључен

en: Turn off Bluetooth
sr: Искључи Блутут

en: Bluetooth: On
sr: Блутут: укључен

en: Bluetooth: Disabled
sr: Блутут: искључен

en: Disconnecting...
sr: Прекидам везу...

en: Connecting...
sr: Повезујем се...

en: Connected
sr: Повезан

en: Disconnected
sr: Неповезан

en: Disconnect
sr: Прекини везу

en: Connect
sr: Повежи се

en: Send files...
sr: Пошаљи датотеке...

en: Browse files...
sr: Разгледај датотеке...

en: Keyboard Settings
sr: Подешавања тастатуре

en: Mouse and Touchpad Settings
sr: Подешавања миша и додирне табле

en: Sound Settings
sr: Подешавања звука

en: Debug
sr: Уклањање грешака

note: Parse command-line options
en: - Bluetooth applet
sr: — Блутутово програмче

en: %s
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
sr: %s
    Покрените „%s --help“ да ​​видите потпун списак доступних опција линије наредби.

en: Bluetooth Applet
sr: Блутут програмче

en: Bluetooth
sr: Блутут

en: Device '%s' wants to pair with this computer
sr: Уређај „%s“ жели да се упари са овим рачунаром

en: Please enter the PIN mentioned on device %s.
sr: Унесите ПИН који је исписан на уређају %s.

en: Please confirm whether the PIN '%s' matches the one on device %s.
sr: Потврдите да ли се ПИН „%s“ поклапа са оним на уређају %s.

note: translators: Whether to grant access to a particular service
en: Grant access to '%s'
sr: Да дозволим приступ на „%s“

en: Device %s wants access to the service '%s'.
sr: Уређај %s жели да приступи сервису „%s“.

note: translators: this is a popup telling you a particular device * has asked for pairing
en: Pairing request for '%s'
sr: Захтев за спаривање са „%s“

en: Bluetooth device
sr: Блутут уређај

en: Enter PIN
sr: Унесите ПИН

note: translators: this is a popup telling you a particular device * has asked for pairing
en: Pairing confirmation for '%s'
sr: Потврда за спаривање са „%s“

en: Verify PIN
sr: Провери ПИН

en: Authorization request from '%s'
sr: Захтев за идентификацијом „%s“

en: Check authorization
sr: Провери идентификацију

en: Bluetooth Manager
sr: Управник блутута

en: Bluetooth Manager applet
sr: Програмче за управљање Блутутом

en: Bluetooth: Checking
sr: Блутут: проверавам

en: Visible
sr: Видљив

en: Send files to device...
sr: Пошаљи датотеке на уређај...

en: Set up new device...
sr: Подеси нови уређај...

en: Bluetooth Settings
sr: Подешавања Блутута

en: Quit
sr: Изађи

en: _Always grant access
sr: _Увек дозволи приступ

en: _Reject
sr: _Одбиј

en: _Grant
sr: _Дозволи

en: _Does not match
sr: _Не поклапа се

en: _Matches
sr: _Поклапа се

en: _Show input
sr: П_рикажи унос

note: translators: * The '%s' is the device name, for example: * Pairing with 'Sony Bluetooth Headset' cancelled
en: Pairing with '%s' cancelled
sr: Прекинуто је упаривање са „%s“

en: Please confirm that the PIN displayed on '%s' matches this one.
sr: Потврдите да ли се ПИН исписан на „%s“ поклапа са овим.

en: Please enter the following PIN:
sr: Унесите следећи ПИН:

note: translators: * The '%s' is the device name, for example: * Setting up 'Sony Bluetooth Headset' failed
en: Setting up '%s' failed
sr: Није успело подеавање „%s“

note: translators: * The '%s' is the device name, for example: * Connecting to 'Sony Bluetooth Headset'...
en: Connecting to '%s'...
sr: Повезујем се са „%s“...

en: Please enter the following PIN on '%s':
sr: Унесите следећи ПИН на „%s“:

en: Please enter the following PIN on '%s' and press “Enter” on the keyboard:
sr: Унесите следећи ПИН на „%s“ и притисните „Ентер“ на тастатури:

en: Please move the joystick of your iCade in the following directions:
sr: Померајте џојстик вашег иКејда у следећим правцима:

note: translators: * The '%s' is the device name, for example: * Please wait while finishing setup on 'Sony Bluetooth Headset'...
en: Please wait while finishing setup on device '%s'...
sr: Сачекајте док не завршим подешавање уређаја „%s“...

en: Successfully set up new device '%s'
sr: Подеавање новог уређаја „%s“ је успело

en: Bluetooth New Device Setup
sr: Подешавање новог Блутут уређаја

en: PIN _options...
sr: _Опције за ПИН...

en: Device Search
sr: Претрага уређаја

en: Device Setup
sr: Подешавање уређаја

en: Finishing Setup
sr: Завршавам подешавање новог уређаја

en: Select the additional services you want to use with your device:
sr: Изаберите додатне сервисе за употребу на овом уређају:

en: Setup Summary
sr: Сажетак подешавања

en: PIN Options
sr: Опције за ПИН

en: _Automatic PIN selection
sr: _Сам изабери ПИН

note: Translators: this is a PIN with a set value, such as 1111, or 0000
en: Fixed PIN
sr: Задати ПИН

en: '0000' (most headsets, mice and GPS devices)
sr: „0000“ (већина микрофона, мишева и GPS уређаја)

en: '1111'
sr: „1111“

en: '1234'
sr: „1234“

en: Do not pair
sr: Не упаруј

en: Custom PIN:
sr: Произвољни ПИН:

en: _Try Again
sr: _Покушај опет

en: _Quit
sr: _Изађи

en: _Cancel
sr: _Откажи

note: This is a button to answer: Does the PIN matches the one on the device?
en: Does not match
sr: Не поклапа се

note: This is a button to answer: Does the PIN matches the one on the device?
en: Matches
sr: Поклапа се

en: Bluetooth Device Setup
sr: Подешавање Блутут уређаја

en: Setup Bluetooth devices
sr: Подесите Блутут уређаје

en: %'d second | %'d seconds
sr[0]: %'d секунда
sr[1]: %'d секунде
sr[2]: %'d секунди
sr[3]: %'d секунда

en: %'d minute | %'d minutes
sr[0]: %'d минут
sr[1]: %'d минута
sr[2]: %'d минута
sr[3]: %'d минут

en: %'d hour | %'d hours
sr[0]: %'d сат
sr[1]: %'d сата
sr[2]: %'d сати
sr[3]: %'d сат

en: approximately %'d hour | approximately %'d hours
sr[0]: приближно %'d сат
sr[1]: приближно %'d сата
sr[2]: приближно %'d сати
sr[3]: приближно %'d сат

en: File Transfer
sr: Преноси датотека

en: _Retry
sr: _Пробај поново

note: translators: This is the heading for the progress dialogue
en: Sending files via Bluetooth
sr: Шаљем датотеке преко блутута

en: From:
sr: Шаље:

en: To:
sr: Прима:

en: An unknown error occurred
sr: Дошло је до непознате грешке

en: Make sure that the remote device is switched on and that it accepts Bluetooth connections
sr: Проверите да ли је удаљени уређај укључен и да ли је подешен тако да прихвата везе преко Блутута

en: Sending %s
sr: Шаљем „%s“

en: Sending file %d of %d
sr: Шаљем датотеку %d од %d

en: Select device to send to
sr: Изаберите уређај на који да пошаљем

en: _Send
sr: Пошаљи _на

en: Choose files to send
sr: Изаберите датотеке за слање

en: Select
sr: Изабери

en: Remote device to use
sr: Жељени удаљени уређај

en: ADDRESS
sr: АДРЕСА

en: Remote device's name
sr: Име удаљеног уређаја

en: NAME
sr: НАЗИВ

en: [FILE...]
sr: [ДАТОТЕКА...]

en: Programming error: could not find the device in the list
sr: Грешка унутар програма: не могу да нађем уређај на списку

en: OBEX Push file transfer unsupported
sr: Није подржано гурање датотеке кроз Обекс

en: Bluetooth (OBEX Push)
sr: Блутут (гурање кроз Обекс)

en: Bluetooth Transfer
sr: Блутут пренос

en: Send files via Bluetooth
sr: Шаљем датотеке преко Блутута
