gnome-bluetooth - en to sk translation catalogue (91 entries)

en: Click to select device...
sk: Kliknutím vyberte zariadenie…

en: Unknown
sk: Neznáme

en: No adapters available
sk: Nie sú k dispozícií žiadne adaptéry

en: Searching for devices...
sk: Hľadajú sa zariadenia…

en: Device
sk: Zariadenie

en: Type
sk: Typ

en: Devices
sk: Zariadenia

en: All categories
sk: Všetky kategórie

en: Paired
sk: Spárované

en: Trusted
sk: Dôveryhodné

en: Not paired or trusted
sk: Nespárované alebo nedôveryhodné

en: Paired or trusted
sk: Spárované alebo dôveryhodné

note: This is the title of the filter section of the Bluetooth device chooser. * It used to say Show Only Bluetooth Devices With...
en: Show:
sk: Zobraziť:

note: The device category filter
en: Device _category:
sk: Zariadenie s _kategóriu:

en: Select the device category to filter
sk: Vyberte kategóriu zariadenia na vyfiltrovanie

note: The device type filter
en: Device _type:
sk: _Typ zariadenia:

en: Select the device type to filter
sk: Vyberte typ zariadenia na vyfiltrovanie

en: Input devices (mice, keyboards, etc.)
sk: Vstupné zariadenia (myši, klávesnice, atď.)

en: Headphones, headsets and other audio devices
sk: Slúchadlá, slúchadlá s mikrofónom a iné zvukové zariadenia

en: All types
sk: Všetky typy

en: Phone
sk: Telefón

en: Computer
sk: Počítač

en: Network
sk: Sieť

note: translators: a hands-free headset, a combination of a single speaker with a microphone
en: Headset
sk: Slúchadlo s mikrofónom

en: Headphones
sk: Slúchadlá

en: Audio device
sk: Zvukové zariadenie

en: Keyboard
sk: Klávesnica

en: Mouse
sk: Myš

en: Camera
sk: Fotoaparát

en: Printer
sk: Tlačiareň

en: Joypad
sk: Herný ovládač

en: Video device
sk: Video zariadenie

en: Use this GPS device for Geolocation services
sk: Použiť toto zariadenie GPS na geolokalizačné služby

note: translators: * This is in a test plugin, please make sure you add the "(test)" part, * or leave untranslated
en: Access the Internet using your cell phone (test)
sk: Prístup k internetu pomocou vášho mobilného telefónu (test)

note: translators: * The '%s' is the device name, for example: * Pairing with 'Sony Bluetooth Headset' cancelled
en: Pairing with '%s' cancelled
sk: Párovanie so zariadením „%s“ zrušené

en: Please confirm that the PIN displayed on '%s' matches this one.
sk: Prosím, potvrďte, že kód PIN zobrazený na zariadení „%s“ sa zhoduje s týmto.

en: Please enter the following PIN:
sk: Prosím, zadajte nasledujúci kód PIN:

note: translators: * The '%s' is the device name, for example: * Setting up 'Sony Bluetooth Headset' failed
en: Setting up '%s' failed
sk: Nastavenie zariadenia „%s“ zlyhalo

note: translators: * The '%s' is the device name, for example: * Connecting to 'Sony Bluetooth Headset'...
en: Connecting to '%s'...
sk: Pripája sa k zariadeniu „%s“…

en: Please enter the following PIN on '%s':
sk: Prosím, zadajte nasledujúci kód PIN na zariadení „%s“:

en: Please enter the following PIN on '%s' and press “Enter” on the keyboard:
sk: Prosím, zadajte nasledujúci kód PIN na zariadení „%s“ a stlačte „Enter“ na klávesnici:

en: Please move the joystick of your iCade in the following directions:
sk: Prosím, hýbte s pákou na vašom iCade nasledujúcimi smermi:

note: translators: * The '%s' is the device name, for example: * Please wait while finishing setup on 'Sony Bluetooth Headset'...
en: Please wait while finishing setup on device '%s'...
sk: Prosím, počkajte, pokým sa nedokončí nastavovanie zariadenia „%s“…

en: Successfully set up new device '%s'
sk: Nové zariadenie „%s“ bolo úspešne nastavené

en: Bluetooth New Device Setup
sk: Nastavenie nového zariadenia Bluetooth

en: PIN _options...
sk: _Voľby pre kód PIN…

en: Device Search
sk: Hľadanie zariadenia

en: Device Setup
sk: Nastavovanie zariadenia

en: Finishing Setup
sk: Dokončenie nastavenia

en: Select the additional services you want to use with your device:
sk: Vyberte ďalšie služby, ktoré chcete použiť s vašim zariadením:

en: Setup Summary
sk: Zhrnutie nastavenia

en: PIN Options
sk: Voľby pre kód PIN

en: _Automatic PIN selection
sk: _Automatický výber kódu PIN

note: Translators: this is a PIN with a set value, such as 1111, or 0000
en: Fixed PIN
sk: Pevný kód PIN

en: '0000' (most headsets, mice and GPS devices)
sk: „0000“ (väčšina slúchadiel s mikrofónom, myší a GPS zariadení)

en: '1111'
sk: „1111“

en: '1234'
sk: „1234“

en: Do not pair
sk: Nepárovať

en: Custom PIN:
sk: Vlastný kód PIN:

en: _Try Again
sk: _Skúsiť znovu

en: _Quit
sk: U_končiť

en: _Cancel
sk: _Zrušiť

note: This is a button to answer: Does the PIN matches the one on the device?
en: Does not match
sk: Nezhoduje sa

note: This is a button to answer: Does the PIN matches the one on the device?
en: Matches
sk: Zhoduje sa

en: Bluetooth Device Setup
sk: Nastavenie bluetooth zariadenia

en: Setup Bluetooth devices
sk: Nastavuje zariadenia, ktoré komunikujú cez bluetooth

en: %'d second | %'d seconds
sk[0]: %'d sekúnd
sk[1]: %'d sekunda
sk[2]: %'d sekundy

en: %'d minute | %'d minutes
sk[0]: %'d minút
sk[1]: %'d minúta
sk[2]: %'d minúty

en: %'d hour | %'d hours
sk[0]: %'d hodín
sk[1]: %'d hodina
sk[2]: %'d hodiny

en: approximately %'d hour | approximately %'d hours
sk[0]: približne %'d hodín
sk[1]: približne %'d hodina
sk[2]: približne %'d hodiny

en: Connecting...
sk: Pripája sa…

en: File Transfer
sk: Prenos súborov

en: _Retry
sk: _Skúsiť znova

note: translators: This is the heading for the progress dialogue
en: Sending files via Bluetooth
sk: Posielanie súborov cez bluetooth

en: From:
sk: Z:

en: To:
sk: Do:

en: An unknown error occurred
sk: Nastala neznáma chyba

en: Make sure that the remote device is switched on and that it accepts Bluetooth connections
sk: Uistite sa, že vzdialené zariadenie je zapnuté a prijíma bluetooth spojenia

en: Sending %s
sk: Odosiela sa %s

en: Sending file %d of %d
sk: Odosiela sa %d. súbor z %d

en: Select device to send to
sk: Výber cieľového zariadenia

en: _Send
sk: _Odoslať

en: Choose files to send
sk: Výber súborov na odoslanie

en: Select
sk: Vybrať

en: Remote device to use
sk: Vzdialené zariadenie, ktoré sa má použiť

en: ADDRESS
sk: ADRESA

en: Remote device's name
sk: Názov vzdialeného zariadenia

en: NAME
sk: NÁZOV

en: [FILE...]
sk: [SÚBOR…]

en: Bluetooth Transfer
sk: Prenos cez bluetooth

en: Send files via Bluetooth
sk: Posielanie súborov cez bluetooth
