content-hub - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Choose from
he: לבחור מתוך

en: Open with
he: פתיחה באמצעות

en: Share to
he: שיתוף אל

en: Apps
he: יישומים

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can provide this type of content.
he: נכון לעכשיו אין אף יישום מותקן שמספק סוג כזה של תוכן, עמך הסליחה.

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can handle this type of content.
he: נכון לעכשיו אין אף יישום מותקן שמטפל בסוג כזה של תוכן, עמך הסליחה.

en: Devices
he: התקנים

en: Cancel
he: ביטול

en: Transfer in progress
he: מתבצעת העברה

en: Download Complete
he: הורדה הושלמה

en: Open
he: פתיחה

en: Dismiss
he: התעלמות

en: Download Failed
he: ההורדה נכשלה
