dialer-app - en to gl translation catalogue (93 entries)

note: TRANSLATORS: %1 is the call duration here.
en: %1 - on hold
gl: %1 - en espera

en: %1 hour | %1 hours
gl[0]: %1 hora
gl[1]: %1 horas

en: %1 min | %1 mins
gl[0]: %1 minuto
gl[1]: %1 minutos

en: %1 sec | %1 secs
gl[0]: %1 segundo
gl[1]: %1 segundos

en: Active
gl: Activa

[ctx: All Calls]
en: All
gl: Todas

[ctx: All Contacts]
en: All
gl: Todos

en: Bluetooth device
gl: Dispositivo bluetooth

en: Call Barring
gl: Exclusión de chamadas

en: Call Forwarding
gl: Redireccionamento de chamadas

en: Call Waiting
gl: Chamada en espera

en: Call ended
gl: Chamada rematada

en: Call failed
gl: Chamada fallida

en: Call holding failure
gl: A chamada en espera fallou

en: Calling
gl: Chamando a

en: Calling Line Presentation
gl: Identificación das chamadas

en: Calling Line Restriction
gl: Restrición de chamadas

en: Cancel
gl: Cancelar

note: TRANSLATORS: this refers to which SIM card will be used as default for calls
en: Change all Call associations to %1?
gl: Desexa cambiar todas as asociacións de chamadas a %1?

en: Close
gl: Pechar

en: Conference
gl: Conferencia

en: Conference call failure
gl: A multiconferencia fallou

en: Connected Line Presentation
gl: Identificación do receptor

en: Connected Line Restriction
gl: Restrición de información ao emisor

en: Contact Details
gl: Información do contacto

en: Contacts
gl: Contactos

en: Delete
gl: Eliminar

en: Details
gl: Detalles

en: Disable
gl: Desactivar

en: Disabling flight mode
gl: Desbloqueo do modo avión

en: Dismiss
gl: Rexeitar

en: Don't ask again
gl: Non volver preguntar

en: Edit
gl: Editar

en: Emergency Calls
gl: Chamadas de emerxencia

en: Enter a number
gl: Introduza un número

en: Error
gl: Erro

en: Failed to activate the call.
gl: A activación da chamada fallou.

en: Failed to create a conference call.
gl: Produciuse un fallo ao crear a multiconferencia.

en: Failed to place the active call on hold.
gl: Produciuse un fallo ao manter en espera a chamada activa.

en: Favorites
gl: Favoritos

en: Flight Mode
gl: Modo avión

en: Flight mode
gl: Modo Voo

en: Got it
gl: Entendido

en: Incoming
gl: Entrantes

en: Invalid USSD code
gl: Código USSD incorrecto

en: Keypad
gl: Teclado numérico

en: Later
gl: Máis adiante

en: Merge calls
gl: Unir chamadas

en: Missed
gl: Perdidas

en: Mobile
gl: Móbil

en: No
gl: Non

en: No SIM card selected
gl: Non hai unha SIM seleccionada

en: No calls
gl: Non hai chamadas

en: No network
gl: Sen rede

en: No recent calls
gl: Non hai chamadas recentes

en: Ok
gl: Aceptar

en: On hold
gl: En espera

en: Outgoing
gl: Saíntes

en: Phone
gl: Teléfono

en: Phone App
gl: Aplicativo de teléfono

en: Phone Speaker
gl: Altofalante do teléfono

en: Phone application
gl: Aplicativo de teléfono

en: Phone;Dialer;Dial;Call;Keypad
gl: Teléfono;Marcador;Dial;Chamar;Teclado

en: Please unlock your SIM card to call or send a message. You can unlock your SIM card from the Network Indicator at the top of the screen or by visiting <a href="system_settings">System Settings &gt; Security &amp; Privacy</a>.
gl: Desbloquee a tarxeta SIM para chamar ou enviar unha mensaxe. Pode desbloqueala desde o indicador de rede na parte superior da pantalla ou indo a <a href="system_settings">Axustes do sistema &gt; Seguranza &amp; Privacidade</a>.

en: Please wait
gl: Agarde

en: Private
gl: Privado

en: Private number
gl: Número privado

en: Recent
gl: Recentes

en: SIM Card is locked
gl: A tarxeta SIM está bloqueada

en: SIM Locked
gl: SIM bloqueada

en: Save
gl: Gardar

en: Search
gl: Buscar

en: Search...
gl: Buscar...

en: Select
gl: Seleccionar

en: Select a default SIM for all outgoing calls. You can always alter your choice in <a href="system_settings">System Settings</a>.
gl: Seleccione unha tarxeta SIM para as chamadas saíntes. Pode cambiar a elección nos <a href="system_settings">Axustes do sistema</a>.

en: Send message
gl: Enviar mensaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Share
gl: Compartir

en: Swipe to delete
gl: Esvare o dedo para eliminar

en: Swipe to reveal actions
gl: Esvare o dedo para ver accións

en: Switch audio source:
gl: Cambiar a fonte do son:

en: Switch calls
gl: Alternar chamadas

en: Switch to default SIM:
gl: Cambiar á SIM predeterminada

en: There is currently no network on %1
gl: Actualmente non hai ningunha rede en %1

en: There is currently no network.
gl: Actualmente non hai ningunha rede.

en: Today
gl: Hoxe

en: Unknown device
gl: Dispositivo descoñecido

en: Unknown number
gl: Número descoñecido

en: Voicemail
gl: Correo de voz

en: Yes
gl: Si

en: Yesterday
gl: Onte

en: You have to disable flight mode in order to make calls
gl: Debe desactivar o modo avión para facer chamadas

en: You need to select a SIM card
gl: Debe seleccionar unha tarxeta SIM
