dialer-app - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: %1 hour | %1 hours
kn[0]: %1 ಗಂಟೆ
kn[1]: %1 ಗಂಟೆಗಳು

en: %1 min | %1 mins
kn[0]: %1 ನಿಮಿಷ
kn[1]: %1 ನಿಮಿಷಗಳು

en: %1 sec | %1 secs
kn[0]: %1 ಸೆಕೆಂಡ್
kn[1]: %1 ಸೆಕೆಂಡ್ ಗಳು

en: 0
kn: ೦

en: 1
kn: ೧
