dialer-app - en to sr translation catalogue (94 entries)

note: TRANSLATORS: %1 is the call duration here.
en: %1 - on hold
sr: %1 — на чекању

en: %1 hour | %1 hours
sr[0]: %1 сат
sr[1]: %1 сата
sr[2]: %1 сати

en: %1 min | %1 mins
sr[0]: %1 минут
sr[1]: %1 минута
sr[2]: %1 минута

en: %1 sec | %1 secs
sr[0]: %1 секунда
sr[1]: %1 секунде
sr[2]: %1 секунди

en: Active
sr: Активан

[ctx: All Calls]
en: All
sr: Сви

[ctx: All Contacts]
en: All
sr: Сви

en: Bluetooth device
sr: Блутут уређај

en: Call Barring
sr: Ограничавање позива

en: Call Forwarding
sr: Преусмеравање позива

en: Call Waiting
sr: Позив на чекању

en: Call ended
sr: Завршен позив

en: Call failed
sr: Неуспешан позив

en: Call holding failure
sr: Грешка у задржавању позива

en: Calling
sr: Позива

en: Calling Line Presentation
sr: Изглед линије за позиве

en: Calling Line Restriction
sr: Ограничавање линије за позиве

en: Cancel
sr: Откажи

note: TRANSLATORS: this refers to which SIM card will be used as default for calls
en: Change all Call associations to %1?
sr: Пребаците све позиве телефона на %1?

en: Close
sr: Затвори

en: Conference
sr: Конференција

en: Conference call failure
sr: Грешка у конференцијском позиву

en: Connected Line Presentation
sr: Изглед линије за повезаност

en: Connected Line Restriction
sr: Ограничење линије за повезаност

en: Contact Details
sr: Детаљи контакта

en: Contacts
sr: Именик

en: Delete
sr: Обриши

en: Details
sr: Појединости

en: Disable
sr: Онемогући

en: Disabling flight mode
sr: Искључујем режим лета

en: Dismiss
sr: Одбаци

en: Don't ask again
sr: Не питај поново

en: Edit
sr: Уреди

en: Emergency Calls
sr: Хитни позиви

en: Enter a number
sr: Унесите број

en: Error
sr: Грешка

en: Failed to activate the call.
sr: Неуспешно успостављање позива.

en: Failed to create a conference call.
sr: Неуспешно покретање конференцијског позива.

en: Failed to place the active call on hold.
sr: Неуспешно пребацивање текућег позива на чекање.

en: Favorites
sr: Омиљени

en: Flight Mode
sr: Режим за летове

en: Flight mode
sr: Режим за летове

en: Got it
sr: Важи

en: Incoming
sr: Долазни

en: Invalid USSD code
sr: Неисправан USSD код

en: Keypad
sr: Тастатура

en: Later
sr: Касније

en: Merge calls
sr: Споји позиве

en: Missed
sr: Пропуштени

en: Mobile
sr: Мобилни

en: No
sr: Не

en: No SIM card selected
sr: Није изабрана СИМ картица

en: No calls
sr: Без позива

en: No network
sr: Без мреже

en: No recent calls
sr: Нема недавних позива

en: Ok
sr: У реду

en: On hold
sr: На чекању

en: Outgoing
sr: Одлазно

en: Phone
sr: Телефон

en: Phone App
sr: Програм за телефонирање

en: Phone Speaker
sr: Звучник телефона

en: Phone application
sr: Програм за телефонирање

en: Phone;Dialer;Dial;Call;Keypad
sr: Телефон;Бирање;Звање;Позови;Тастатура

en: Please unlock your SIM card to call or send a message. You can unlock your SIM card from the Network Indicator at the top of the screen or by visiting <a href="system_settings">System Settings &gt; Security &amp; Privacy</a>.
sr: Откључајте вашу СИМ картицу да бисте могли да позивате или да шаљете поруке. Можете да откључате СИМ картицу из Показатеља мреже на врху екрана или из изборника <a href="system_settings">Подешавања система &gt; Безбедност &amp; Приватност</a>.

en: Please wait
sr: Молимо, сачекајте

en: Private
sr: Приватно

en: Private number
sr: Сакривени број

en: Recent
sr: Скорашњи

en: SIM Card is locked
sr: СИМ картица је закључана

en: SIM Locked
sr: СИМ картица је закључана

en: Save
sr: Сачувај

en: Search
sr: Тражи

en: Search...
sr: Тражи...

en: Select
sr: Изабери

en: Select a default SIM for all outgoing calls. You can always alter your choice in <a href="system_settings">System Settings</a>.
sr: Изаберите СИМ картицу као уобичајену за одлазне позиве. Увек можете променити свој избор у <a href="system_settings">Подешавањима система</a>.

en: Send message
sr: Пошаљи поруку

en: Settings
sr: Подешавања

en: Share
sr: Подели

en: Swipe to delete
sr: Превуците да обришете

en: Swipe to reveal actions
sr: Превуците да видите акције

en: Switch audio source:
sr: Промени извор звука:

en: Switch calls
sr: Замени позиве

en: Switch to default SIM:
sr: Пређи на подразумевану СИМ картицу:

en: There is currently no network on %1
sr: Тренутно нема мреже на %1

en: There is currently no network.
sr: Тренутно нема мреже.

en: Today
sr: Данас

en: Ubuntu Phone
sr: Убунту телефон

en: Unknown device
sr: Непознат уређај

en: Unknown number
sr: Непознат број

en: Voicemail
sr: Говорна пошта

en: Yes
sr: Да

en: Yesterday
sr: Јуче

en: You have to disable flight mode in order to make calls
sr: Морате искључити режим лета да направите позив

en: You need to select a SIM card
sr: Морате изабрати СИМ картицу
