rhythmbox - en to uk translation catalogue (379 entries)

en: Rhythmbox shell
uk: Оболонка Rhythmbox

en: Rhythmbox shell factory
uk: Фабрика оболонки Rhythmbox

en: Add if any criteria are matched
uk: Додати, якщо відповідає будь-якій умові

en: Create automatically updating playlist where:
uk: Де створити список творів, що автоматично поновлюється:

en: GB
uk: Гб

en: MB
uk: Мб

en: _Limit to:
uk: _Обмежити до:

en: songs
uk: творів

en: Rhythmbox manages all of your music in a central music "library", so you can easily view, search, and organize it.
    In order to use this feature, you need to tell Rhythmbox where to find your music.  You may choose to skip this step; instead, you can add music to your library at any point later.
    Please choose one of the options below:
uk: За допомогою Rhythmbox можна керувати всією музичною колекцією, тобто переглядати, шукати і організовувати її.
    Для того, щоб використовувати ці можливості, потрібно вказати Rhythmbox шлях до музичної збірки. Можна пропустити цей крок, натомість, додати твори до збірки потім.
    Будь ласка, виберіть один з варіантів:

en: _Browse...
uk: О_гляд...

en: _Enter location:
uk: _Ввести розташування:

en: _Path:
uk: _Шлях:

en: _Skip this step
uk: _Пропустити цей крок

en: A_lbum
uk: _Альбом

en: Track _number
uk: _Номер доріжки

en: Visible Columns
uk: Видимі стовпчики

en: _Artist
uk: _Виконавець

en: _Duration
uk: _Тривалість

en: _Genre
uk: _Жанр

en: _Last played
uk: _Востаннє програвався

en: _Play count
uk: _Кількість разів

en: _Rating
uk: _Рейтинг

en: Artists and albums
uk: Виконавець та альбом

en: Browser Views
uk: Вікно перегляду

en: Genres and artists
uk: Жанр та виконавець

en: Genres, artists and albums
uk: Жанр, виконавець та альбом

en: The following files couldn't be loaded:
uk: Наступні файли завантажити неможливо:

en: Album Progress
uk: Перебіг альбому

en: Create audio CD from playlist?
uk: Створити звуковий CD зі списку програвання?

en: Options
uk: Параметри

en: Track Progress
uk: Перебіг доріжки

en: Writer Device
uk: Пристрій запису

en: _Make multiple copies
uk: _Робити декілька копій

en: Automatically rate:
uk: Автоматично рахувати:

en: Basic
uk: Основне

en: Bitrate:
uk: Щільність потоку:

en: Details
uk: Подробиці

en: Duration:
uk: Тривалість:

en: File name:
uk: Назва файлу:

en: Last played:
uk: Востаннє програвався:

en: Location:
uk: Розташування:

en: Play count:
uk: Кількість відтворень:

en: _Album:
uk: А_льбом:

en: _Artist:
uk: _Виконавець:

en: _Genre:
uk: _Жанр:

en: _Rating:
uk: _Рейтинг:

en: _Title:
uk: _Назва твору:

en: _Track number:
uk: Н_омер доріжки:

en: _Location:
uk: _Адреса:

en: L_ocation:
uk: _Адреса:

en: Play Count:
uk: Кількість відтворень:

en: Wed, Jan 01, 1970 00:00:00 -0500
uk: Срд, Січ 01, 1970 00:00:00 -0500

en: _Last Played:
uk: _Востаннє програвався:

en: Enter the _location (URI) of the file you would like to add:
uk: Ввести _адресу (URI) файлу, який потрібно додати:

en: Open from URI
uk: Відкрити з URI

en: Music Player
uk: Програвач

en: Play and organize your music collection
uk: Програвання та упорядкування збірки музичних творів

en: Rhythmbox Music Player
uk: Програвач музики Rhythmbox

en: Deselect all songs
uk: Зняти виділення з усіх творів

en: Eject Audio-CD
uk: Витягнути звуковий компакт-диск

en: Scroll the view to the currently playing song
uk: Перемотати до твору, що програється

en: Select _All
uk: Виділити вс_е

en: Select all songs
uk: Вибрати всі твори

en: _Edit
uk: _Правка

en: _Eject Audio-CD...
uk: _Витягнути звуковий компакт-диск...

en: _Jump to Playing Song
uk: Пере_йти на твір, що програється

en: _View
uk: _Вигляд

en: New Internet Radio Station
uk: Нова Інтернет-радіостанція

en: Unknown
uk: Невідомо

en: All
uk: Все

en: %s Properties
uk: Вподобання %s

en: Properties for %s
uk: Вподобання %s

en: Couldn't write parser: %s
uk: Не вдається записати аналізатор: %s

en: Couldn't open file '%s': %s
uk: Не вдається відкрити файл '%s': %s

en: There is no plugin installed to handle a %s file.
uk: Відсутній модуль для обробки файлу %s.

en: Failed to create %s element; check your installation
uk: Помилка створення елемента %s, перевірте коректність встановлення

en: Operation not supported
uk: Дія не підтримується

en: There is no plugin to handle this song
uk: Відсутній модуль для обробки цієї пісні

en: This song is broken and can not be played further
uk: Цей модуль зіпсований та не може надалі використовуватись

en: This location is not a valid one
uk: Адреса не є правильною

en: This song could not be opened
uk: Цю пісню неможливо відкрити

en: Generic Error
uk: Загальна помилка

en: File is not an audio file
uk: Файл не є аудіо-файлом

en: Song is not handled
uk: Пісня не обробляється

en: Could not start pipeline playing
uk: Неможливо розпочати програвання

en: Could not create audio output element; check your settings
uk: Помилка створення елемента виводу звукового виводу, перевірте настройки

en: Couldn't initialize scheduler.  Did you run gst-register?
uk: Не вдається запустити планувальника. Чи запустили ви gst-register?

en: Could not pause playback
uk: Не вдається призупинити відтворення

en: Could not close output sink
uk: Не вдається закрити каналу виводу звуку

en: No AudioCD support; check your settings
uk: Звукові компакт-диски не підтримуються, перевірте настройки

en: Failed to close audio output sink
uk: Помилка закривання каналу виводу звуку

en: Failed to set up an audio driver; check your installation
uk: Помилка в встановлення звукового пристрою, перевірте встановлення

en: No input plugin available for %s; check your installation.
uk: Не знайдено модуль вводу для %s, перевірте встановлення.

en: No demux plugin available for %s; check your installation.
uk: Не знайдено додатку демультиплексування для %s, перевірте встановлення.

en: Demuxing for %s failed; check your installation.
uk: Помилка демультиплексування %s, перевірте встановлення.

en: Internal error; check your installation.
uk: Внутрішня помилка, перевірте встановлення.

en: Audio of %s not handled; check your installation.
uk: Звук з %s не відтворюється, перевірте встановлення.

en: Failed to create pipeline
uk: Не вдається створити канал передавання звуку

en: Unable to unlink '%s'
uk: Не вдається видалити "%s"

en: Could not get current track position
uk: Не вдається отримати поточну позицію на доріжці

en: Cannot find drive %s
uk: Не вдається знайти пристрій %s

en: Drive %s is not a recorder
uk: Пристрій %s не є пристроєм запису

en: Could not get track time for file: %s
uk: Не вдається отримати час доріжки для файлу: %s

en: Could not determine default writer device
uk: Не вдається визначити типовий пристрій запису

en: Could not determine audio track durations.
uk: Не вдається визначити тривалість звукових доріжок.

en: This playlist is %lld minutes long.  This exceeds the %lld minute length of the media in the drive.
uk: Тривалість цього списку програвання %lld хвилин. Це значення перевищує тривалість доріжок %lld, яку може вмістити носій у пристрої.

en: There was an error writing to the CD:
    %s
uk: Помилка запису на компакт-диск:
    %s

en: There was an error writing to the CD
uk: Помилка запису на компакт-диск

en: Xine backend not yet implemented
uk: модуль підтримки Xine ще не реалізований

en: This playlist is %d minutes long.  This exceeds the %d minute length of the media in the drive.
uk: Тривалість цього списку програвання %d хвилин. Це значення перевищує тривалість доріжок %d, яку може вмістити носій у пристрої.

en: Add to Music Library
uk: Додати до музичної збірки

en: Nautilus context menu extension for Rhythmbox
uk: Контекстне меню "Наутілуса" для Rhythmbox

en: Rhythmbox Nautilus Context Menu Item
uk: Елемент контекстного меню "Наутілуса" для Rhythmbox

en: Whether the main window is visible
uk: Чи видиме головне вікно

en: Whether shuffle is enabled
uk: Чи увімкнене перемішування творів

en: Properties for the current song
uk: Вподобання для поточного твору

en: Failed to register the shell: %s
    This probably means that you installed Rhythmbox in a different prefix than bonobo-activation; this warning is harmless, but IPC will not work.
uk: Не вдається зареєструвати оболонку: %s
    Це означає, що Rhythmbox встановлено з іншим префіксом, ніж bonobo-activation. Це попередження несуттєве, але взаємодія між процесами не працюватиме.

en: An exception occured '%s'
uk: Виникла виключна ситуація "%s"

en: Couldn't monitor %s: %s
uk: Не вдається контролювати %s: %s

en: <invalid filename>
uk: <неправильна назва файла>

en: Couldn't access %s: %s
uk: Не вдається отримати доступ до %s: %s

en: Never
uk: Ніколи

en: %Y-%m-%d %H:%M
uk: %d-%m-%Y %H:%M

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: %d song | %d songs
uk[0]: %d твір
uk[1]: %d твори
uk[2]: %d творів

en: %ld minute | %ld minutes
uk[0]: %ld хвилина
uk[1]: %ld хвилини
uk[2]: %ld хвилин

en: %ld hour | %ld hours
uk[0]: %ld година
uk[1]: %ld години
uk[2]: %ld година

en: %ld day | %ld days
uk[0]: %ld день
uk[1]: %ld дні
uk[2]: %ld днів

note: Translators: the format is "X days, X hours and X minutes"
en: %s, %s and %s
uk: %s, %s та %s

note: Translators: the format is "X hours and X minutes"
en: %s and %s
uk: %s та %s

en: Print the playing song and exit
uk: Вивести назву твору, що відтворюється, та вийти

en: Print the playing song artist and exit
uk: Вивести ім'я виконавця твору, що відтворюється, та вийти

en: Print the playing song album and exit
uk: Вивести назву альбом для твору, що відтворюється, та вийти

en: Print the playing song track and exit
uk: Вивести доріжку твору, що відтворюється, та вийти

en: Print the playing song genre and exit
uk: Вивести жанр твору, що відтворюється, та вийти

en: Print the playing song URI and exit
uk: Написати місцезнаходження (URI) твору, що відтворюється, та вийти

en: Print the playing song length in seconds and exit
uk: Вивести тривалість твору (в секундах), що відтворюється, та вийти

en: Print the current elapsed time of playing song and exit
uk: Вивести поточний час відтворення та вийти

en: Seek to the specified time in playing song if possible and exit
uk: Перейти на вказаний час у відтворенні твору, якщо можливо, і вийти

en: Toggle play/pause mode
uk: Перемкнути режим відтворення-призупинення

en: Focus the running player
uk: Перейти на поточний програвач

en: Jump to previous song
uk: Перейти до попереднього твору

en: Jump to next song
uk: Перейти до наступного твору

en: Toggle shuffling
uk: Перемикнути перетасовування

en: Enable debugging code
uk: Увімкнути код для налагодження

en: Do not update the library
uk: Не поновлювати бібліотеку

en: Do not register the shell
uk: Не реєструвати оболонку

en: Don't save any data permanently (implies --no-registration)
uk: Не зберігати жодних постійних даних (включає в себе --no-registration)

en: Path for database file to use
uk: Шлях до файлу бази даних

en: Quit Rhythmbox
uk: Вийти з Rhythmbox

en: Linear
uk: Лінійне

en: Linear looping
uk: Лінійне циклічне

en: Shuffle
uk: Перемішане

en: Random with equal weights
uk: Випадкове з однаковою вагою

en: Random by time since last play
uk: Випадкове за часом останнього відтворення

en: Random by rating
uk: Випадкове за рейтингом

en: Random by time since last play and rating
uk: Випадкове за часом останнього відтворення та рейтингом

note: Submenu of Music
en: _Playlist
uk: Список _творів

en: _New Playlist...
uk: _Новий список творів...

en: Create a new playlist
uk: Створити новий список творів

en: New _Automatic Playlist...
uk: Новий _автоматичний список творів...

en: Create a new automatically updating playlist
uk: Створити новий список творів, що поновлюється автоматично

en: _Load from file...
uk: _Завантажити з файлу...

en: Choose a playlist to be loaded
uk: Вибрати список творів для завантаження

en: _Save to file...
uk: _Зберегти у файлі...

en: Save a playlist to a file
uk: Зберегти список творів у файл

en: _Create Audio CD...
uk: _Створити звуковий компакт-диск...

en: Create an audio CD from playlist
uk: Створити звуковий компакт-диск зі списку творів

en: _Delete
uk: В_идалити

en: Delete playlist
uk: Видалити список творів

en: Change this automatic playlist
uk: Змінити цей автоматичний список творів

en: Couldn't read playlist
uk: Не вдається прочитати список творів

en: The playlist file may be in an unknown format or corrupted.
uk: Файл списку творів пошкоджений або має невідомий формат.

en: Load playlist
uk: Завантажити список творів

en: Save playlist
uk: Зберегти список творів

en: D_eselect All
uk: З_няти виділення з усього

en: Cu_t
uk: _Вирізати

en: Cut selection
uk: Вирізати виділене

en: _Copy
uk: _Копіювати

en: Copy selection
uk: Копіювати виділене

en: _Paste
uk: Вст_авити

en: Paste selection
uk: Вставити виділене

en: Delete selection
uk: Видалити виділене

en: P_revious
uk: П_опередній

en: Start playing the previous song
uk: Розпочати відтворення попереднього твору

en: _Next
uk: Н_аступний

en: Start playing the next song
uk: Розпочати відтворення наступного твору

en: _Properties
uk: П_араметри

en: Show information on the selected song
uk: Показати інформацію про вибраний твір

en: _Play
uk: _Відтворити

en: Start playback
uk: Запустити відтворення

en: _Pause
uk: _Призупинити

en: Pause playback
uk: Призупинити відтворення

en: _Stop
uk: _Зупинити

en: Stop playback
uk: Зупинити відтворення

en: Sh_uffle
uk: Пере_мішати

en: Play songs in a random order
uk: Відтворювати мелодії у випадковому порядку

en: _Repeat
uk: Пов_торювати

en: Play first song again after all songs are played
uk: Після відтворення усіх творів - перейти до першого

en: Failed to create the player: %s
uk: Помилка створення програвача: %s

en: Play previous song
uk: Відтворити попередній твір

en: Play next song
uk: Відтворити наступний твір

en: Change the music volume
uk: Змінити гучність

en: Opening %s...
uk: Відкривання %s...

en: Couldn't start playback
uk: Не вдається почати відтворення

en: Couldn't stop playback
uk: Не вдається зупинити відтворення

en: Stream error
uk: Помилка потоку

en: Unexpected end of stream!
uk: Несподіване закінчення потоку!

en: Playback error
uk: Помилка відтворення

en: Couldn't display help
uk: Не вдається відобразити довідку

en: Music Player Preferences
uk: Параметри програвача

en: General
uk: Головне

en: _Music
uk: _Музика

en: _Control
uk: _Керування

en: _Help
uk: _Довідка

en: New _Internet Radio Station
uk: Нова _Інтернет-радіостанція

en: Create a new Internet Radio station
uk: Додати нову Інтернет-радіостанцію

en: _Import Folder...
uk: _Імпортувати теку...

en: Choose folder to be added to the Library
uk: Вибрати теку, щоб додати до бібліотеки

en: Import _File...
uk: Імпортувати _файл...

en: Choose file to be added to the Library
uk: Вибрати файл, щоб додати до бібліотеки

en: Import _Audio CD...
uk: Імпортувати _звуковий компакт-диск

en: Extract and import songs from a CD
uk: Отримання та імпорт творів з компакт-диску

en: _About
uk: _Про програму

en: Show information about the music player
uk: Показати інформацію про програвача

en: _Contents
uk: _Зміст

en: Display music player help
uk: Відобразити довідку

en: _Quit
uk: Ви_йти

en: Quit the music player
uk: Вийти з програвача

en: Prefere_nces
uk: П_араметри

en: Edit music player preferences
uk: Змінити параметри програвача

en: Show _all
uk: Показати _все

en: Show all items in this music source
uk: Показати усі елементи цього музичного джерела

en: Source _List
uk: Список _джерел

en: Change the visibility of the source list
uk: Змінити вигляд списку джерел

en: _Small Display
uk: _Зменшений розмір

en: Make the main window smaller
uk: Зменшити головне вікно

en: Not playing
uk: Не відтворюється

note: Translators: the first %s is substituted by the song name, the second one is the elapsed and total time
en: %s
    Paused, %s
uk: %s
    Призупинено,·%s

note: Translators: %s is the song name
en: %s (Paused)
uk: %s (Призупинено)

en: Maintainers:
uk: Відповідальні:

en: Former Maintainers:
uk: Колишні відповідальні:

en: Contributors:
uk: Помічники:

en: Music management and playback software for GNOME.
uk: Програма для керування та відтворення музики для GNOME.

en: Load folder into Library
uk: Завантажити теку у бібліотеку

en: Load file into Library
uk: Завантажити файл у бібліотеку

en: CD Ripper not found
uk: Програма отримання звуку з CD не знайдена

en: To extract CDs you must install the Sound Juicer CD Ripper package.
uk: Щоб скопіювати компакт-диск, необхідно встановити Sound Juicer.

en: Couldn't run CD Ripper
uk: Не вдається запустити програму отримання музики з CD

en: An error occurred while running sound-juicer: %s
uk: Помилка при запуску Sound Juicer: %s

en: _Browser
uk: _Переглядач

en: Change the visibility of the browser
uk: Змінити вигляд переглядача

en: Filter music display by genre, artist, album, or title
uk: Вибрати твори за жанром, виконавцем, альбомом або назвою

en: Show _Browser
uk: Показати _переглядач

en: Hide _Browser
uk: Приховати _переглядач

en: S_tatusbar
uk: _Рядок стану

en: Change the visibility of the statusbar
uk: Змінити вигляд рядка стану

en: Buffering...
uk: Буферизація...

en: _Show Window
uk: _Показати вікно

en: Change the visibility of the main window
uk: Змінити вигляд основного вікна

en: Master-PL
uk: Складання списку творів

en: Playlist
uk: Список творів

en: Error reading "%s".
uk: Помилка зчитування "%s".

en: "%s" is not a valid iPod database.
uk: "%s" не є базою даних формату iPod.

en: Could not open "%s" file for reading.
uk: Не вдається відкрити файл "%s" для зчитування.

en: Could not open "%s" file for writing.
uk: Не вдається відкрити файл "%s" для запису.

note: an error occured
en: Error renaming '%s' to '%s' (%s).
uk: Помилка перейменування "%s" у "%s" (%s).

note: error -- not end of file!
en: Error reading file "%s".
uk: Помилка зчитування файлу "%s".

en: Error writing PC file "%s".
uk: Помилка зчитування файлу "%s".

en: Genre
uk: Жанр

en: Radio
uk: Радіо

en: %d station | %d stations
uk[0]: %d радіостанція
uk[1]: %d радіостанції
uk[2]: %d радіостанцій

en: Browse this genre
uk: Переглянути записи цього жанру

en: Set the browser to view only this genre
uk: Відображати в переглядачі лише твори цього жанру

en: Browse this artist
uk: Переглянути записи цього виконавця

en: Set the browser to view only this artist
uk: Відображати в переглядачі лише цього виконавця

en: Browse this album
uk: Переглянути цей альбом

en: Set the browser to view only this album
uk: Відображати в переглядачі лише цей альбом

en: Artist
uk: Виконавець

en: Album
uk: Альбом

en: Library
uk: Збірка

en: Add Location
uk: Додати посилання

en: Tra_ck
uk: Дор_іжка

en: Couldn't save playlist
uk: Не вдається зберегти список програвання

en: Invalid writer device: %s
uk: Неправильний пристрій запису: %s

en: Close
uk: Закрити

en: Error creating audio CD
uk: Помилка створення звукового компакт-диску

en: Burning audio to CD
uk: Запис звуку на компакт-диск

en: Finished creating audio CD.
uk: Створення звукового компакт-диску завершено.

en: Finished creating audio CD.
    Create another copy?
uk: Створення звукового компакт-диску завершено.Створити іншу копію?

en: Writing cancelled.  Try again?
uk: Запис скасовано. Спробувати ще раз?

en: Audio recording error
uk: Помилка запису звуку

en: Audio Conversion Error
uk: Помилка перетворення звуку

en: Recording error
uk: Помилка запису

en: Do you wish to interrupt writing this disc?
uk: Бажаєте перервати запис на диск?

en: This may result in an unusable disc.
uk: Це може призвести до отримання непридатного диску.

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Interrupt
uk: _Перервати

en: Could not create audio CD
uk: Не вдається створити звуковий компакт-диск

en: Please make sure another application is not using the disc.
uk: Перевірте, що інша програма не використовує диск.

en: Disc is busy
uk: Диск зайнятий

en: Please insert a rewritable or blank media in the drive tray.
uk: Вставте у лоток пристрою чистий носій або носій з можливістю перезапису.

en: Insert rewritable or blank media
uk: Вставте чистий носій або носій з можливістю перезапису

en: Please insert a blank media in the drive tray.
uk: Вставте чистий носій у лоток пристрою.

en: Insert blank media
uk: Вставте чистий носій

en: Please replace the in-drive media by a rewritable or blank media.
uk: Замініть носій у пристрої на чистий або носій з можливістю перезапису.

en: Reload rewritable or blank media
uk: Перезавантажте чистий носій або носій з можливістю перезапису

en: Please replace the in-drive media by a blank media.
uk: Замініть носій у пристрої на чистий.

en: Reload blank media
uk: Перезавантажте чистий носій

en: Converting audio track
uk: Перетворення звукової доріжки

en: Preparing to write disc
uk: Підготовка до запису

en: Writing disc
uk: Запис диску

en: Fixating disc
uk: Закривання сеансу запису

en: Erasing disc
uk: Стирання диску

en: Unhandled action in burn_action_changed_cb
uk: Невідома дія у burn_action_changed_cb

en: C_reate
uk: С_творити

en: Failed to create the recorder: %s
uk: Не вдається створити записувач: %s

en: Could not remove temporary directory '%s': %s
uk: Не вдається видалити тимчасовий каталог '%s': %s

en: Create Audio CD
uk: Створити звуковий компакт-диск

en: Create audio CD from '%s' playlist?
uk: Створити звуковий компакт-диск зі списку програвання '%s'?

en: Cannot get free space at %s
uk: Не вдається отримати вільний простір на %s

en: This playlist is %lld minutes long.  This exceeds the length of a standard audio CD.  If the destination media is larger than a standard audio CD please insert it in the drive and try again.
uk: Тривалість списку програвання %lld хвилин. Це перевищує місткість стандартного звукового компакт-диску. Якщо місткість цільового носія більша ніж у стандартного, вставте його у пристрій та спробуйте знову.

en: This playlist is %lld minutes long.  This exceeds the %lld  minute length of the media in the drive.
uk: Тривалість списку програвання %lld хвилин. Це перевищує %lld хвилин- місткість носія у пристрої.

en: Playlist too long
uk: Список програвання надто довгий

en: Could not find temporary space!
uk: Не вдається знайти тимчасовий простір

en: Could not find enough temporary space to convert audio tracks.  Need %d MiB.
uk: Не вдається знайти тимчасовий простір для перетворення звукових доріжок. Потрібно %d Мб.

en: Not supported
uk: Не підтримується

en: This source does not support drag and drop.
uk: Джерело не підтримує перетягування.

en: _Source
uk: _Джерело

en: Expander Size
uk: Розмір розширювача

en: Size of the expander arrow
uk: Розмір стрілки розширювача

en: Configuration system error
uk: Помилка конфігураційної системи

en: Orientation
uk: Орієнтація

en: The orientation of the tray.
uk: Розміщення лотка.

en: Pixbuf Object
uk: Об'єкт Pixbuf

en: The pixbuf to render.
uk: Об'єкт Pixbuf для візуалізації.

en: Welcome to Rhythmbox
uk: Вітаємо у Rhythmbox

en: Rhythmbox is the GNOME music player that lets you do everything: play your music files, listen to Internet Radio, import music from CDs, and much more.
    
    This assistant will help you get started by asking you some simple questions.
uk: Rhythmbox ― це програвач музики для GNOME, що дозволяє прослуховувати музику, радіостанції в Інтернеті, переносити музику із компакт-дисків.
    
    Цей помічник допоможе вам у встановленні, задаючи запитання.

en: Music library setup
uk: Встановлення музичної колекції

en: Finish
uk: Завершити

en: You are now ready to start Rhythmbox.
    
    Remember that you may add music to the library using "Music" then "Import Folder", or by importing it from CDs.
uk: Зараз Rhythmbox готовий до запуску.
    
    Музику можна, також, додати пізніше, за допомогою пунктів меню "Музика" потім "Додати теку...", або шляхом перенесення з компакт-дисків.

en: Very Low
uk: Дуже низька

en: Low
uk: Низька

en: Regular
uk: Звичайна

en: High
uk: Висока

en: Very High
uk: Дуже висока

en: Perfect
uk: Ідеальна

en: _Title
uk: _Назва

en: Art_ist
uk: Вик_онавець

en: Ge_nre
uk: _Жанр

en: Ti_me
uk: _Час

en: _Quality
uk: _Якість

en: _Play Count
uk: _Кількість разів

en: L_ast Played
uk: _Востаннє програвався

en: Now Playing
uk: Відтворюється

en: Listening to
uk: Прослуховування

en: Get information on this album from the web
uk: Отримати інформацію про альбом з Інтернету

en: Get information on this artist from the web
uk: Отримати інформацію про виконавця з Інтернету

en: Get information on this station from the web
uk: Отримати інформацію про радіостанцію з Інтернету

en: %d:%02d of %d:%02d
uk: %d:%02d з %d:%02d

en: %d:%02d of %d:%02d remaining
uk: залишилось %d:%02d з %d:%02d

en: Error loading files into library
uk: Помилка завантаження файлів у збірку

en: _Error
uk: _Помилка

en: _File
uk: _Файл

en: Title
uk: Назва

en: Rating
uk: Рейтинг

en: contains
uk: містить

en: does not contain
uk: не містить

en: equals
uk: дорівнює

en: greater than
uk: більше ніж

en: less than
uk: менше ніж

en: Create Automatic Playlist
uk: Створити автоматичний список творів

note: this string can only be so long, or there wont be a search entry :)
en: _Search:
uk: По_шук:

en: from
uk: з

en: by
uk: від

en: Song Properties
uk: Властивості твору

en: Multiple Song Properties
uk: Властивості кількох творів

en: %lu kbps
uk: %lu кбіт/с

en: on the desktop
uk: на стільниці
