unity-scope-mediascanner - en to fi translation catalogue (28 entries)

en: Artists
fi: Esittäjät

en: Albums
fi: Levyt

en: Tracks
fi: Kappaleet

en: Genres
fi: Tyylilajit

en: Play in music app
fi: Toista musiikkisovelluksessa

en: My Music
fi: Oma musiikki

en: Popular tracks on Grooveshark
fi: Suositut kappaleet Groovesharkissa

en: New albums from 7digital
fi: Uudet levyt 7digitalissa

en: Nearby Events on Songkick
fi: Lähellä olevat tapahtumat Songkickissä

en: Everything
fi: Kaikki

en: My Roll
fi: Oma rulla

en: Downloaded
fi: Ladattu

en: My Videos
fi: Omat videot

en: Play
fi: Toista

en: %s Features
fi: %s-suositukset

en: Results from %s
fi: Tulokset kohteesta %s

en: This is an Ubuntu search plugin that scans the device for music and allows it to be searched and displayed in the Dash.
fi: Tämä on Ubuntun hakuliitännäinen joka etsii laitteelta musiikkia ja sallii sen hakemisen näyttämisen Unityssä.

en: Search local music collection
fi: Etsi paikallisesta musiikkikokoelmasta

en: This is an Ubuntu search plugin that scans the device for videos and allows them to be searched and displayed in the Dash.
fi: Tämä on Ubuntun hakuliitännäinen joka etsii laitteelta videoita ja sallii sen hakemisen näyttämisen Unityssä.

en: Display results from Grooveshark
fi: Näytä tulokset Groovesharkista

en: Display results from 7digital
fi: Näytä tulokset 7digitalista

en: Display results from Songkick
fi: Näytä tulokset Songkickistä

en: Music
fi: Musiikki

en: This is an Ubuntu search plugin that merges all music sources into one.
fi: Tämä on Ubuntun hakuliitännäinen, joka yhdistää kaikki musiikkilähteet.

en: Search music
fi: Etsi musiikkia

en: Display results from YouTube
fi: Näytä tulokset YouTubesta

en: This is an Ubuntu search plugin that merges all video sources into one.
fi: Tämä on Ubuntun hakuliitännäinen, joka yhdistää kaikki videolähteet.

en: Search video
fi: Etsi videoita
