unity-scope-mediascanner - en to fa translation catalogue (29 entries)

en: Artists
fa: هنرمندان

en: Albums
fa: آلبوم‌ها

en: Tracks
fa: قطعه‌ها

en: Genres
fa: سبک‌ها

en: Play in music app
fa: اجرا در اپ آهنگ‌ها

en: My Music
fa: آهنگ‌های من

en: Popular tracks on Grooveshark
fa: قطعه‌های محبوب روی گروشارک

en: Grooveshark
fa: گروشارک

en: New albums from 7digital
fa: آلبوم‌های جدید از ۷دیجیتال

en: 7digital
fa: ۷دیجیتال

en: Everything
fa: همه چیز

en: My Roll
fa: طومار من

en: Downloaded
fa: بارگیری‌شده

en: My Videos
fa: ویدیوهای من

en: Play
fa: اجرا

en: %s Features
fa: %s معرَفی می‌کند

en: Results from %s
fa: یافته‌ها از %s

en: This is an Ubuntu search plugin that scans the device for music and allows it to be searched and displayed in the Dash.
fa: این یک پلاگین جست‌وجوی اوبونتو است که دستگاه را برای آهنگ‌ها پویش کرده و اجازه می‌دهد آن‌ها جست‌وجو شده و در دش نمایش داده شوند.

en: Search local music collection
fa: جست‌وجوی مجموعه‌ آهنگ‌های محلّی

en: This is an Ubuntu search plugin that scans the device for videos and allows them to be searched and displayed in the Dash.
fa: این یک پلاگین جست‌وجوی اوبونتو است که دستگاه را برای ویدیوها پویش کرده و اجازه می‌دهد آن‌ها جست‌وجو شده و در دش نمایش داده شوند.

en: Display results from Grooveshark
fa: نمایش سافته‌ها از گروشارک

en: Display results from 7digital
fa: نمایش سافته‌ها از ۷دیجیتال

en: Music
fa: آهنگ‌ها

en: This is an Ubuntu search plugin that merges all music sources into one.
fa: این یک پلاگین جست‌وجوی اوبونتو است که همه‌ی منبع‌های آهنگ را در یکی ادغام می‌کند.

en: Search music
fa: جست‌وجوی آهنگ

en: Display results from YouTube
fa: نمایش یافته‌ها از یوتوب

en: Video
fa: ویدیو

en: This is an Ubuntu search plugin that merges all video sources into one.
fa: این یک پلاگین جست‌وجوی اوبونتو است که همه‌ی منبع‌های ویدیو را در یکی ادغام می‌کند.

en: Search video
fa: جست‌وجوی ویدیو
