unity-scope-mediascanner - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Artists
hu: Előadók

en: Albums
hu: Albumok

en: Tracks
hu: Számok

en: Genres
hu: Műfajok

en: Play in music app
hu: Lejátszás a zene alkalmazásban

en: My Music
hu: Saját zenék

en: Popular tracks on Grooveshark
hu: Népszerű számok a Grooveshark oldalról

en: New albums from 7digital
hu: Új albumok a 7digital oldalról

en: Everything
hu: Minden

en: My Roll
hu: Sajátok

en: Downloaded
hu: Letöltve

en: My Videos
hu: Saját videók

en: Play
hu: Lejátszás

en: %s Features
hu: %s találatai

en: Results from %s
hu: Találatok innen: %s

en: This is an Ubuntu search plugin that scans the device for music and allows it to be searched and displayed in the Dash.
hu: Ez egy Ubuntu keresőbővítmény, amely zenét keres a készüléken, valamint kereshetővé és megjeleníthetővé teszi azokat a Dash-ben.

en: Search local music collection
hu: Keresés a helyi zenegyűjteményben

en: This is an Ubuntu search plugin that scans the device for videos and allows them to be searched and displayed in the Dash.
hu: Ez egy Ubuntu keresőbővítmény, amely videókat keres a készüléken, valamint kereshetővé és megjeleníthetővé teszi azokat a Dash-ben.

en: Display results from Grooveshark
hu: Találatok megjelenítése innen: Grooveshark

en: Display results from 7digital
hu: Találatok megjelenítése innen: 7digital

en: Music
hu: Zene

en: This is an Ubuntu search plugin that merges all music sources into one.
hu: Ez egy Ubuntu keresőbővítmény, amely minden zeneforrást egyesít.

en: Search music
hu: Zene keresése

en: Display results from YouTube
hu: Találatok megjelenítése innen: Youtube

en: Video
hu: Videó

en: This is an Ubuntu search plugin that merges all video sources into one.
hu: Ez egy Ubuntu keresőbővítmény, amely minden videoforrást egyesít.

en: Search video
hu: Videó keresése
