unity-scope-mediascanner - en to ug translation catalogue (28 entries)

en: Artists
ug: ئورۇنلىغۇچىلار

en: Albums
ug: ئالبوملار

en: Tracks
ug: نەغمىلەر

en: Genres
ug: ئېقىم

en: Play in music app
ug: مۇزىكا ئەپتە قوي

en: My Music
ug: مۇزىكىلىرىم

en: Popular tracks on Grooveshark
ug: گۇرۇۋشارك(Grooveshark) دىكى ئالقىشلىق نەغمىلەر

en: Grooveshark
ug: گۇرۇۋشاك(Grooveshark)

en: New albums from 7digital
ug: 7digital دىكى يېڭى ئالبوملار

en: Everything
ug: ھەممىسى

en: My Roll
ug: سىنلىرىم

en: Downloaded
ug: چۈشۈرۈلدى

en: My Videos
ug: سىنلىرىم

en: Play
ug: قوي

en: %s Features
ug: %s ئالاھىدە توپلام

en: Results from %s
ug: %s نىڭ نەتىجىسى

en: This is an Ubuntu search plugin that scans the device for music and allows it to be searched and displayed in the Dash.
ug: بۇ ئۈسكۈنىدىن مۇزىكىلارنى ئىزدەپ، نەتىجىنى باش تاختا(Dash)دا كۆرسىتىدىغان ئۇبۇنتۇنىڭ ئىزدەش قىستۇرمىسىدۇر.

en: Search local music collection
ug: يەرلىك مۇزىكا توپلىمىنى ئىزدە

en: This is an Ubuntu search plugin that scans the device for videos and allows them to be searched and displayed in the Dash.
ug: بۇ ئۈسكۈنىدىن سىنلارنى ئىزدەپ، نەتىجىنى باش تاختا(Dash)دا كۆرسىتىدىغان ئۇبۇنتۇنىڭ ئىزدەش قىستۇرمىسىدۇر.

en: Display results from Grooveshark
ug: Grooveshark نىڭ نەتىجىسىنى كۆرسەت

en: Display results from 7digital
ug: 7digital نىڭ نەتىجىسىنى كۆرسەت

en: Music
ug: مۇزىكا

en: This is an Ubuntu search plugin that merges all music sources into one.
ug: بۇ بارلىق مۇزىكا مەنبەسىنى بىرلەشتۈرىدىغان ئۇبۇنتۇنىڭ ئىزدەش قىستۇرمىسىدۇر.

en: Search music
ug: مۇزىكا ئىزدەش

en: Display results from YouTube
ug: youtube نىڭ نەتىجىسىنى كۆرسەت

en: Video
ug: سىن

en: This is an Ubuntu search plugin that merges all video sources into one.
ug: بۇ بارلىق سىن مەنبەسىنى بىرلەشتۈرىدىغان ئۇبۇنتۇنىڭ ئىزدەش قىستۇرمىسىدۇر.

en: Search video
ug: سىن ئىزدە
