xfdesktop 4.4.0 - en to nl translation catalogue (111 entries)

note: no need to escape markup; it's already done for us
en: %s
    <i>Size: %dx%d</i>
nl: %s
    <i>Grootte: %dx%d</i>

en: Home
nl: Persoonlijke Map

en: Filesystem
nl: Filesysteem

en: Trash
nl: Prullenbak

en: Removable Devices
nl: Verwisselbare schijven

en: File "%s" is not a valid backdrop list file.  Do you wish to overwrite it?
nl: Bestand "%s" is geen geldig bestand. Wilt u dit bestand overschrijven?

en: Overwriting the file will cause its contents to be lost.
nl: Het overschrijven van dit bestand heeft als gevolg dat de inhoud verloren gaat.

en: Add Image File(s)
nl: Voeg plaatje(s) bestand(en) toe

en: Image files
nl: Plaatjes

en: Screen %d, Monitor %d (%s)
nl: Scherm %d, Monitor %d (%s)

en: Screen %d, Monitor %d
nl: Scherm %d, Monitor %d

en: Screen %d
nl: Scherm %d

en: Type '%s --help' for usage.
nl: Type '%s -- help' voor gebruik.

en: The Xfce development team. All rights reserved.
nl: Het Xfce ontwerpteam. Alle rechten voorbehouden.

en: Please report bugs to <%s>.
nl: Gelieve bugs te rapporteren aan <%s>

en: Desktop Settings
nl: Bureaublad Instellingen

en: <b>Adjustments</b>
nl: <b>Aanpassingen</b>

en: <b>Colors</b>
nl: <b>Werkblad %d</b>

en: <b>Image</b>
nl: <b>Afbeelding</b>

en: <b>Images</b>
nl: <b>Afbeeldingen</b>

en: Add an image to the list
nl: Voeg een afbeelding toe

en: Auto
nl: Automatisch

en: Automatically pick a random image from a list file
nl: Kies automatisch een willekeurige afbeelding uit een lijst

en: B_rightness:
nl: Hel_derheid aanpassen:

en: Centered
nl: Centreren

en: Create a new list, or load an existing one
nl: Maak een nieuwe lijst of laad een bestaande lijst

en: Don't display an image at all
nl: Geen afbeelding weergeven

en: Image _list
nl: Afbeeldingen

en: Increase or decrease the brightness of the final image
nl: Lichtheid van het eindbestand aanpassen

en: Increase or decrease the color saturation of the final image
nl: Verzadigdheid van het eindbestand aanpassen

en: Remove the selected image(s) from the list
nl: Geselecteerde afbeelding(en) uit de lijst verwijderen

en: Sa_turation:
nl: Ver_zadigdheid:

en: Scaled
nl: Schalen

en: Select First Color
nl: _Eerste Kleur:

en: Select Second Color
nl: _Tweede Kleur:

en: Select a single image as the backdrop
nl: Gebruik één enkele afbeelding als achtergrond

en: Specifies the "right" or "bottom" color of the gradient
nl: De rechter of onderste kleur van het kleurverloop

en: Specifies the solid color, or the "left" or "top" color of the gradient
nl: De vaste kleur, of de linker of bovenste kleur van het kleurverloop

en: St_yle:
nl: Stijl:

en: Stretched
nl: Uitrekken

en: Tiled
nl: Naast elkaar

en: Zoomed
nl: Persoonlijke Map

en: _None
nl: Geen

en: _Single image
nl: _Enkele afbeelding

en: <b>Appearance</b>
nl: _Weergave

en: <b>Default Icons</b>
nl: <b>Standaard pictogrammen</b>

en: <b>Desktop Menu</b>
nl: <b>Bureaubladmenu</b>

en: <b>Window List Menu</b>
nl: <b>Vensterlijst</b>

en: B_utton:
nl: Knop

en: Desktop
nl: Bureaublad

en: File/launcher icons
nl: Bestand/Starter pictogrammen

en: Icon _size:
nl: _Pictogram grootte:

en: Icon _type:
nl: _Pictogram grootte:

en: Label trans_parency:
nl: Transparantie van labels:

en: Mo_difier:
nl: Aangepast:

en: Modi_fier:
nl: Aangepast:

en: None
nl: Geen

en: Set desktop background and menu and icon behavior
nl: Stel het gedrag in van de bureaubladachtergrond, het menu en de pictogrammen

en: Sh_ow application icons in menu
nl: Toon p_ictogrammen in menu

en: Show _application icons in menu
nl: Toon p_ictogrammen in menu

en: Show _window list menu on desktop middle click
nl: Vensterlijst _tonen

en: Show applications menu on _desktop right click
nl: Bureaubladmenu tonen

en: Show s_ticky windows only in active workspace
nl: Vas_tgezette vensters alleen in actieve werkblad weergeven

en: Show workspace _names in list
nl: Geef de _namen van werkbladen weer in een lijst

en: Use custom _font size:
nl: Aangepaste _font grootte:

en: _Background
nl: _Achtergrond

en: _Button:
nl: Knop

en: _Edit desktop menu
nl: Menu be_werken

en: _Icons
nl: Pictogrammen

en: _Menus
nl: Menubestanden

en: Display version information
nl: Versie Informatie weergeven

en: This is %s version %s, running on Xfce %s.
nl: Dit is %s versie %s, draaiend op Xfce %s.

en:     Desktop Menu:        %s
nl:     Bureaublad-menu:        %s

en: enabled
nl: ingeschakeld

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en:     Desktop Icons:       %s
nl:     Bureaublad Pictogrammen:         %s

en:     Desktop File Icons:  %s
nl:     Bureaublad Bestandspictogrammen: %s

en: %s is not running.
nl: %s draait niet.

en: _Applications
nl: _Applicaties

en: Window List
nl: Vensterlijst

en: <b>Workspace %d</b>
nl: <b>Werkblad %d</b>

en: Workspace %d
nl: Werkblad %d

en: <i>Workspace %d</i>
nl: <i>Werkblad %d</i>

en: _Add Workspace
nl: Werkblad _toevoegen

en: _Remove Workspace %d
nl: Werkblad %d _verwijderen

en: _Remove Workspace '%s'
nl: Werkblad '%s' _verwijderen

en: Desktop Error
nl: Bureaublad error

en: Trash Error
nl: Prullenbak fout

note: printf is to be translator-friendly
en: Unable to launch "%s":
nl: Kan "%s" niet starten:

en: Launch Error
nl: Uitvoer Fout

en: _Open With "%s"
nl: _Openen Met "%s"

en: Open With "%s"
nl: Openen Met "%s"

en: Unable to launch "exo-desktop-item-edit", which is required to create and edit launchers and links on the desktop.
nl: Kon "exo-desktop-item-edit" niet uitvoeren, welke vereist is voor het maken en bewerken van snelstarters en snelkoppelingen op het bureaublad.

en: _Open all
nl: Alles _Openen

en: _Open in New Window
nl: _Openen in nieuw venster

note: create launcher item
en: Create _Launcher...
nl: _Starter Maken...

note: create link item
en: Create _URL Link...
nl: _URL Link Maken...

note: create folder item
en: Create _Folder...
nl: _Map Maken...

en: _Empty File
nl: _Leeg Bestand

en: _Execute
nl: _Uitvoeren

en: _Edit Launcher
nl: Starter _Aanpassen

en: Open With
nl: Openen Met

en: Open With Other _Application...
nl: Openen met ander _Programma...

en: _Rename...
nl: He_rnoemen...

en: Desktop _Settings...
nl: Bureaublad In_stellingen...

en: _Properties...
nl: _Eigenschappen...

en: _Empty Trash
nl: Prullenbak L_egen

en: Eject Failed
nl: Uitwerpen is mislukt

en: Mount Failed
nl: Aankoppelen is mislukt

en: E_ject Volume
nl: Volume Uit_werpen

en: _Mount Volume
nl: Volume Aan_koppelen
