stellarium - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Sun
se: Beaivváš

en: Mercury
se: Merkurius

en: Earth
se: Eana

note: TRANSLATORS: Name of landscape and planet
en: Saturn
se: Saturnus

en: Neptune
se: Neptunus
