guake 0.4.2 - en to fa translation catalogue (79 entries)

en: About Guake
fa: درباره‌ی Guake

en: Copyright 2007-2009 Lincoln de Sousa
    Copyright 2007 Gabriel Falc&#xE3;o
fa: حق انتشار محفوظ ۲۰۰۹ - ۲۰۰۷ Lincoln de Sousa
    حق انتشار محفوظ ۲۰۰۷ Gabriel Falcão

en: Guake is an easy to access
    terminal based on fps games terminal
fa: برنامه‌ی Guake ترمینالی سریع
    و در دسترس در هر زمان

en: Add a new tab
fa: افزودن زبانه‌ی جدید

en: Close
fa: بستن

en: Close Tab
fa: بستن زبانه

en: Copy
fa: رونوشت کردن

en: Paste
fa: چسباندن

en: Quit
fa: خروج

en: Rename
fa: تغییر نام

en: <b>Effects</b>
fa: <b>اثرات</b>

en: <b>General</b>
fa: <b>عمومی</b>

en: <b>Keyboard compatibility</b>
fa: <b>سازگاری با صفحه‌کلید</b>

en: <b>Main Window height</b>
fa: <b>سایز پنجره اصلی</b>

en: <b>Main Window</b>
fa: <b>پنجره اصلی</b>

en: <b>Palette</b>
fa: <b>پَلت</b>

en: <b>Scroll</b>
fa: <b>پیمایش</b>

en: <b>Shell</b>
fa: <b>خط فرمان</b>

en: <small><i><b>Note:</b> These options may cause some applications to behave incorrectly.  They are only here to allow you to work around certain applications and operating systems that expect different terminal behavior.</i></small>
fa: <small><i><b>توجه:</b>این ترجیحات ممکن است باعث شود که بعضی برنامه‌ها درست کار نکنند.  این‌ها فقط اینجا هستند برای احازه دادن شما برای کارکردن در بعضی برنامه‌ها و سیستم عامل‌ها که انتظار رفتار پایانه‌های متفاوتی دارند. </i></small>

en: <span color="black">Customize behavior and appearance of Guake!</span>
fa: <span color="black">سفارشی کردن رفتار و ظاهر Guake</span>

en: <span size="18000" color="black"><b>Guake properties</b></span>
fa: <span size="18000" color="black"><b>تنظیمات Guake</b></span>

en: Appearance
fa: ظاهر

en: Background color:
fa: رنگ پس‌زمینه:

en: Background image:
fa: عکس پس‌زمینه:

en: Built-in schemes:
fa: طرح‌های داخلی:

en: Choose some font
fa: تعدادی قلم انتخاب کنید

en: Color palette:
fa: پَلت رنگ:

en: Compatibility
fa: سازگاری

en: Default interpreter:
fa: خط فرمان پیشفرض:

en: Enable popup notifications on startup
fa: فعال کردن پنجره‌های اطلاعیه در شروع

en: Font:
fa: قلم:

en: General
fa: عمومی

en: Guake Preferences
fa: تنظیمات Guake

en: Hide on lose focus
fa: در صورت توجه کم پنهان شو

en: Keyboard shortcuts
fa: میانبر‌های صفحه‌کلید

en: On key stroke
fa: با زدن کلید

en: On output
fa: در خروجی

en: Prompt on quit
fa: سریع در موقع خروج

en: Scrollback lines:
fa: پیمایش خط‌های قبلی:

en: Scrolling
fa: پیمایش

en: Show scrollbar
fa: نمایش دادن نوار لغزش

en: Show tab bar
fa: نمایش دادن نوار حاوی زبانه

en: Show tray icon
fa: نمایش دادن آیکون در حالت مخفی

en: Stay on top
fa: همیشه در بالا بمان

en: Text color:
fa: رنگ متن:

en: Transparency:
fa: شفافیت:

en: Use the system fixed width font
fa: استفاده از قلم عریض ساخته‌شده‌ی سیستم

en: _Backspace key generates:
fa: _تولید کردن کلید پسبردن

en: _Delete key generates:
fa: تولید کردن کلید پاک کردن

en: _Open new tab in current directory
fa: _زبانه‌ای جدید در مسیر کنونی باز کن

en: _Reset Compatibility Options to Defaults
fa: _تنظیم مجدد ترجیحات سازگاری به پیشفرض

en: _Run command as a login shell
fa: _اجرا دستور به عنوان خط فرمان ورود به سیستم

en: Do you really want to quit Guake!?
fa: واقعا مایل به خارج شدن از Guake هستید!؟

en: <b>There is one process still running.</b>
fa: <b>روند دیگری هنوز در حال اجراست</b>

en: <b>There are %d processes running.</b>
fa: <b>روندهای %d در حال اجرا هستند.</b>

en: key binding error
fa: خطا در باگزاری کلید

en: Unable to bind global <b>%s</b> key
fa: نمی‌توان کلید <b>%s</b> را بارگزاری کرد

en: A problem happened when binding <b>%s</b> key.
    Please use Guake Preferences dialog to choose another key (The trayicon was enabled)
fa: مشکلی هنگام بارگزاری کلید <b>%s</b> به وجود آمد.
    لطفا از برگه‌ی تنظیمات Guake برای انتخاب کلید دیگر استفاده کنید(آیکون مخفی فعال شده بود)

en: Guake is now running,
    press <b>%s</b> to use it.
fa: هم‌اکنون Guake در حال اجرا می‌باشد،
    برای استفاده کلید <b>%s</b> را فشار دهید.

en: Rename tab
fa: نام زبانه را تغییر بده

note: Adding a new radio button to the tabbar
en: Terminal %s
fa: ترمینال %s

en: Guake can not init!
fa: برنامه‌ی Guake قابل بارگزاری نیست!

en: Gconf Error.
    Have you installed <b>guake.schemas</b> properlly?
fa: خطای Gconf.
    آیا <b>guake.schemas</b> را به طور صحیح نصب کرده‌اید؟

en: Toggle Guake visibility
fa: تغییر پدیداری Guake

en: Toggle Fullscreen
fa: ‌تغییر به تمام‌صفحه

en: Tab management
fa: مدیریت زبانه

en: New tab
fa: زبانه‌ی جدید

en: Close tab
fa: بستن زبانه

en: Rename current tab
fa: نام زبانه‌ی فعلی را تغییر بده

en: Go to previous tab
fa: رفتن به زبانه‌ی قبلی

en: Go to next tab
fa: رفتن به زبانه‌ی بعدی

en: Clipboard
fa: حافظه‌ی موقت

en: Copy text to clipboard
fa: کپی متن به حافظه‌ی موقت

en: Paste text from clipboard
fa: چشباندن متن از حافظه‌ی موقت

en: Action
fa: حرکت

en: Shortcut
fa: میانبر

en: The shortcut "%s" is already in use.
fa: میانبر "%s" هم‌اکنون در حال استفاده می‌باشد.

en: Error setting keybinding.
fa: خطا در بارگزاری کلید.

en: The shortcut "%s" cannot be used because it will become impossible to type using this key.
    
    Please try with a key such as Control, Alt or Shift at the same time.
fa: میانبر "%s" قابل استفاده نیست زیرا این کار تایپ کردن را با این کلید غیر ممکن می‌کند.
    
    لطفا با کلیدهایی مانند Control, Alt, Shift در یک زمان استفاده کنید.
