Quod Libet 0.16 - en to he translation catalogue (444 entries)

en: Edit _Tags
he: ע_רוך תגיות

en: _Plugins
he: הר_חבות

en: _Preview
he: _תצוגה מקדימה

en: Add to _Queue
he: הו_סף לסדר ההשמעה

en: _Add to Playlist
he: הוסף לרשימת _ניגון

en: _Copy to Device
he: ה_עתק להתקן שמע חיצוני

en: _Eject
he: _נתק

en: _Rename
he: _שנה שם

en: _Information
he: מי_דע

note: Translators: Only translate this if it conflicts with "Delete", as is the case in e.g. Finnish. It should be disambiguated as "Remove from Library" (as opposed to, from playlist, from disk, etc.) Don't literally translate "ql-remove". It needs an access key, so a sample translation would be "_Remove
en: ql-remove
he: _הסר

note: Translators: Only translate this if GTK does so incorrectly or not at all. Don't literally translate media/next/previous/play/pause. This string needs an access key.
en: gtk-media-next
he: ה_בא

note: Translators: Only translate this if GTK does so incorrectly or not at all. Don't literally translate media/next/previous/play/pause. This string needs an access key.
en: gtk-media-previous
he: ה_קודם

note: Translators: Only translate this if GTK does so incorrectly or not at all. Don't literally translate media/next/previous/play/pause. This string needs an access key.
en: gtk-media-play
he: _נגן

note: Translators: Only translate this if GTK does so incorrectly or not at all. Don't literally translate media/next/previous/play/pause. This string needs an access key.
en: gtk-media-pause
he: _השהה

note: Translations for tag names Note that although tag names are translated in the main list view, they are *not* when editing tags. date the song was added to the library
en: added
he: נוסף

en: album
he: אלבום

en: album artist
he: אמן האלבום

en: arranger
he: עיבוד

en: artist
he: אמן

en: author
he: מחבר

en: composer
he: מלחין

en: conductor
he: מנצח

en: contact
he: איש קשר

en: copyright
he: זכויות יוצרים

en: date
he: תאריך

en: description
he: תיאור

note: just path, /.../...
en: directory
he: ספריה

en: disc
he: תקליטור

note: just file name, foo.ogg
en: filename
he: שם קובץ

note: as in "file format"
en: format
he: תסדיר

note: file name plus path, /.../.../foo.ogg
en: full name
he: שם מלא

en: genre
he: סגנון

en: grouping
he: איגוד

note: alternately, "catalog number", "catalog ID", "label number"
en: label ID
he: זיהוי תגית

en: language
he: שפה

note: date the song was last heard on
en: last played
he: הושמע לאחרונה

note: date the song was last started on
en: last started
he: נוגן לאחרונה

en: length
he: משך השיר

en: license
he: רישוי

en: location
he: מיקום

en: lyricist
he: מילים

note: date song was last modified/edited
en: modified
he: שונה לאחרונה

en: mount point
he: נקודת עגינה

note: alternately, "record label"
en: organization
he: ארגון

en: original release date
he: תאריך הפצה מקורי

en: original artist
he: אמן מקורי

en: original album
he: אלבום מקורי

note: alternately, "movement", "section"
en: part
he: חלק

en: people
he: יוצרים

en: performer
he: מבצע

en: plays
he: נוגן

en: rating
he: דירוג

en: recording date
he: הוקלט

en: skips
he: דולג

en: title
he: שם

en: track
he: רצועה

en: version
he: גרסה

en: website
he: אתר אינטרנט

en: year
he: שנה

en: performers
he: מבצעים

en: lyricists
he: מילים

en: arrangers
he: עיבוד

en: composers
he: מלחינים

en: conductors
he: מנצחים

en: authors
he: מחברים

en: artists
he: אמנים

en: albums
he: אלבומים

en: tracks
he: רצועות

en: discs
he: תקליטורים

note: Not really tag names, but this is the best place for them so far.
en: %d second | %d seconds
he[0]: %d שניה
he[1]: %d שניות

en: %d minute | %d minutes
he[0]: %d דקה
he[1]: %d דקות

en: %d hour | %d hours
he[0]: %d שעה
he[1]: %d שעות

en: %d day | %d days
he[0]: %d יממה
he[1]: %d יממות

en: %d year | %d years
he[0]: %d שנה
he[1]: %d שנים

en: Unknown
he: לא ידוע

en: an audio tag editor
he: עורך תגיות שירים

en: Unable to start web browser
he: לא ניתן להפעיל את דפדפן האינטרנט שלך

en: A web browser could not be found. Please set your $BROWSER variable, or make sure /usr/bin/sensible-browser exists.
he: לא נמצא דפדפן אינטנרט. כוון את הערך $BROWSER או וודא שהקובץ/usr/bin/sensible-browser קיים.

en: Unable to save library
he: לא ניתן לשמור את ספרית השירים

en: Unable to open audio device
he: לא ניתן לפתוח את התקן הקול שלך

en: Quod Libet tried to access the 'autosink' and '%(sink)s' drivers but could not open them. Set your GStreamer pipeline by changing the
        <b>pipeline = %(sink)s</b>
    line in ~/.quodlibet/config.
he: Quod Libet ניסה לגשת לצינורות השמע alsasink, osssink ול %(sink)s אך נכשל בגישה לכל אחד מהם.יש לכוון את צינור השמע המתאים של GStremer על ידי שינוי השורה    <b>pipeline = %(sink)s</b>
    בקובץ ההגדרות ~/.quodlibet/config.

en: Unable to open files
he: לא ניתן לפתוח את הקבצים

en: Quod Libet could not find the 'filesrc' GStreamer element. Check your GStreamer installation.
he: לא ניתן היה למצוא את ישום ה GStreamer מסוג filesrc.בדוק אם התקנת GStreamer שלך תקינה

en: Unable to edit song
he: לא ניתן לערוך שיר

en: Saving <b>%s</b> failed. The file may be read-only, corrupted, or you do not have permission to edit it.
he: השמירה של <b>%s</b> נכשלה. יתכן שהקובץ אינו קיים או שאין לך הרשאות מתאימות

en: Checking mount points
he: בודק מחיצות מעוגנות

en: Scanning library
he: סורק את ספרית השירים

en: Scanning %s
he: סורק %s

en: _More options...
he: _אפשרויות נוספות...

en: Audio device: %s
he: התקן שמע: %s

note: Translators: Refers to the beginning of the playing song.
en: Beginning
he: התחלה

en: N/A
he: לא זמין

en: Time
he: זמן

en: Bookmark Name
he: שם סימניה

en: Bookmarks
he: סימניות

en: No time information
he: נתוני זמן חסרים

en: Saved Values
he: ערכים שמורים

en: _Name:
he: ש_ם:

en: _Value:
he: _ערך:

en: Edit saved values...
he: ערוך ערכים שמורים

en: Songs
he: שירים

en: Display remaining time
he: הצג זמן שנשאר לנגן

en: _Edit Bookmarks...
he: _ערוך סימניות

en: Stop after this song
he: עצור לאחר השיר הנוכחי

en: Delete Files
he: מחק קבצים

en: _Move to Trash
he: העבר ל_אשפה

en: Permanently delete this file?
he: האם למחוק קובץ זה צמיתות?

en: Permanently delete these files?
he: האם למחוק קבצים אלו לצמיתות?

en: %(title)s and %(count)d more... | %(title)s and %(count)d more...
he[0]: %(title)s ו %(count)d נותרו...
he[1]: %(title)s ו %(count)d נותרו...

en: Moving %d/%d.
he: מעביר %d/%d.

en: Deleting %d/%d.
he: מוחק %d/%d.

en: Unable to delete file
he: לא ניתן למחוק קובץ

en: Deleting <b>%s</b> failed.
he: מחיקת הקובץ <b>%s</b> נכשלה

en: Downloads
he: הורדות

en: Filename
he: שם קובץ

en: Size
he: גודל

en: missing from %d song | missing from %d songs
he[0]: חסר לשיר %d
he[1]: חסר ל %d שירים

en: different across %d song | different across %d songs
he[0]: שונה בשיר %d
he[1]: חסר ל %d שירים

en: Split into _Multiple Values
he: פצל ל_ערכים נפרדים

en: Split Disc out of _Album
he: פצל תקליטור מתוך _אלבום

en: Split _Version out of Title
he: פצל _גרסה מתוך שם

en: Split Arranger out of Ar_tist
he: פצל _מעבד מתוך אמן

en: Split _Performer out of Artist
he: פצל מ_בצע מתוך אמן

en: Add a Tag
he: הוסף תגית

en: _Tag:
he: _תגית:

en: Edit Tags
he: ערוך תגיות

en: Write
he: שמור

en: Tag
he: תגית

en: Value
he: ערך

en: Unable to add tag
he: לא ניתן להוסיף תגית

en: Unable to add <b>%s</b>
    
    The files currently selected do not support multiple values.
he: לא ניתן להוסיף את <b>%s</b>
    
    הקבצים שנבחרו אינם תומכים בתגיות כפולות

note: Can't remove the old tag. Can't add the new tag. Return a 'natural' version of the tag for human-readable bits. Strips ~ and ~# from the start and runs it through a map (which the user can configure).
en: Invalid tag
he: תגית שגויה

en: Invalid tag <b>%s</b>
    
    The files currently selected do not support editing this tag.
he: תגית שגויה <b>%s</b>
    
    הקבצים שנבחרו אינם תומכים בעריכת התגית הזו

en: Tag may not be accurate
he: יתכן שהתגית לא תהייה מדוייקת

en: <b>%s</b> changed while the program was running. Saving without refreshing your library may overwrite other changes to the song.
    
    Save this song anyway?
he: <b>%s</b> שונה בזמן שהתוכנה עבדה. שמירה ללא ריענון סיפרית השירים עלולה למחוק את השינויים שנעשו לשיר
    
    האם ברצונך לשמור את השיר?

en: Unable to save song
he: לא ניתן לשמור שיר

en: Invalid value
he: ערך שגוי

en: %d song | %d songs
he[0]: שיר %d
he[1]: %d שירים

en: %(title)s and %(count)d more
he: %(title)s ו %(count)d עוד

en: Ex Falso Preferences
he: מאפייני Ex Falso

en: Split _on:
he: _פצל ב:

en: Show _programmatic tags
he: _הצג תגיות תיכנותיות

en: Tag Editing
he: עריכת תגיות שיר

en: Folders
he: תיקיות

en: _New Folder...
he: _תיקיה חדשה...

en: _Select All Subfolders
he: בח_ר הכל את כל תתי התיקיות

en: New Folder
he: תיקיה חדשה

en: Enter a name for the new folder:
he: הזן שם עבור התיקיה החדשה:

en: Unable to create folder
he: לא ניתן ליצור תיקיה חדשה

en: Unable to delete folder
he: לא ניתן למחוק תיקיה

note: Translators: As in "by Artist Name"
en: by %s
he: בביצוע %s

en: Disc %s
he: תקליטור %s

en: Track %s
he: רצועה %s

en: _Edit Display...
he: תצוגת _עריכה...

en: Not playing
he: לא מנגן

en: No songs are selected.
he: לא נבחרו שירים

en: No Songs
he: ללא שירים

en: Information
he: מידע

en: Lyrics
he: מילים

en: Never
he: מעולם לא

en: %d time | %d times
he[0]: פעם %d
he[1]: %d פעמים

en: Library
he: ספריה

en: file size
he: גודל קובץ

en: bitrate
he: איכות

en: File
he: קובץ

en: %d disc | %d discs
he[0]: %d תקליטור
he[1]: %d תקליטורים

en: %d track | %d tracks
he[0]: %d רצועה
he[1]: %d רצועות

en: %d selected | %d selected
he[0]: %d נבחר
he[1]: %d נבחרו

en: Produced by %s
he: הופק על ידי %s

en: Track unavailable
he: רצועה לא זמינה

en: Track List
he: רשימת רצועות

en: %d song with no album | %d songs with no album
he[0]: שיר %d ללא אלבום
he[1]: %d שירים ללא אלבום

en: Selected Discography
he: דיסקוגרפיה נבחרת

en: %d song with no artist | %d songs with no artist
he[0]: שיר %d ללא אמן
he[1]: %d שירים ללא אמן

en: Total length:
he: משך כללי:

en: Total size:
he: גודל כללי:

en: Files
he: קבצים

en: _Download
he: הורד_

en: Lyrics provided by %s.
he: מילות השיר סופקו על ידי %s

en: No lyrics found.
    
    You can click the Download button to have Quod Libet search for lyrics online.  You can also enter them yourself and click save.
he: לא נמצאו מילים לשיר.
    
    באפשרותך להקיש על הורד ולתת ל Quod Libet לחפש מילים לשיר באינטרנט או שניתן לכתוב את המילים בעצמך ולשמור אותם על ידי הקשה על שמור

en: Searching for lyrics...
he: מחפש מילים לשירים...

en: Unable to download lyrics.
he: לא ניתן להוריד מילים לשיר

en: No lyrics found for this song.
he: לא נמצאו מילים לשיר

en: Discard tag changes?
he: התעלם משינויים בתגיות?

en: Tags have been changed but not saved. Save these files, or revert and discard changes?
he: תגיות שונו אך לא נשמרו. לשמור את השינויים או לחזור למקור תוך התעלמות מהשינויים?

en: In Order
he: לפי הסדר

en: Shuffle
he: מעורבב

en: Weighted
he: לפי דירוג

en: One Song
he: שיר בודד

note: Canonical accelerated versions, in case we need them (e.g. the tray icon uses them right now).
en: _In Order
he: לפי _הסדר

en: _Shuffle
he: _מעורבב

en: _Weighted
he: לפי _דירוג

en: _One Song
he: _שיר בודד

en: Quod Libet Plugins
he: הרחבות ל Quod Libet

en: Show _Errors
he: הצג שגיא_ות

en: Preferences
he: מאפיינים

en: No plugins found.
he: לא נמצאו הרחבות

en: Plugin Errors
he: שגיאות בהרחבות

en: Song List
he: רשימת שירים

en: _Disc
he: _תקליטור

en: Al_bum
he: אל_בום

en: _Filename
he: _שם קובץ

en: _Track
he: _רצועה

en: _Artist
he: א_מן

en: _Rating
he: ד_ירוג

en: _Date
he: ת_אריך

en: _Length
he: מש_ך

en: Title includes _version
he: כלול _גרסה בשם

en: Album includes _part
he: כלול חל_ק באלבום

en: Filename includes _folder
he: כלול _נתיב בשם הקובץ

en: _Others:
he: אח_רים

en: Other columns to display, separated by spaces
he: תגיות אחרות שיוצגו, מופרדות ברווחים

en: Visible Columns
he: עמודות מוצגות

en: Browsers
he: דפדפנים

en: Color _search terms
he: _צבע תנאי חיפוש

en: Display simple searches in blue, advanced ones in green, and invalid ones in red
he: הצג חיפושים פשוטים בכחול, חיפושים מורכבים בירוק וחיפושים שגויים באדום

en: _Global filter:
he: מ_סנן כללי

en: Search Library
he: חפש בספרית השירים

en: Player
he: נגן

en: _Jump to playing song automatically
he: _דלג לשיר המושמע באופן אוטומטי

en: When the playing song changes, scroll to it in the song list
he: כאשר מתחלף שיר מושמע, הצג אותו ברשימת השירים

en: _Replay Gain volume adjustment
he: יי_צוב עוצמה של Replay Gain

en: _Select
he: _עיין

en: Songs placed in these folders (separated by ':') will be added to your library
he: שירים בספריות אלו (מופרדות ב ':') יוספו לספרית השירים שלך

en: Scan _Directories
he: סר_וק ספריות

en: Separators for splitting tags
he: סימנים מפרידים להפרדת תגיות

en: Save ratings and play counts
he: שמור דירוגים וספירות השמעה

en: _Email:
he: _דואר אלקטרוני

en: Ratings and play counts will be set for this email address
he: הדירוגים וספירות ההשמעה ישויכו לכותבת הדואר האלקטרוני המופיעה כאן

en: Select Directories
he: בחר ספריות

en: Quod Libet Preferences
he: מאפייני Quod Libet

en: Properties
he: מאפיינים

en: _Queue
he: _סדר השמעה

en: _Random
he: _נגן בסדר אקראי

en: Remove all songs from the queue
he: הסר את כל השירים מסדר ההשמעה

en: %(count)d song (%(time)s) | %(count)d songs (%(time)s)
he[0]: שיר %(count)d (%(time)s)
he[1]: %(count)d שירים (%(time)s)

en: _Order:
he: _אופן השמעה:

en: _Repeat
he: _חזור

en: Restart the playlist when finished
he: התחל מחדש את רשימת הניגון בהגיעה לסופה

en: Unable to add songs
he: לא ניתן להוסיף שיר או שירים

en: <b>%s</b> uses an unsupported protocol.
he: ב <b>%s</b> מתבצע שימוש בתסדיר אשר אינו נתמך

en: _Music
he: _מוסיקה

en: _Add a Folder...
he: הוסף _תיקיה...

en: _Add a File...
he: ה_וסף קובץ...

en: _Add a Location...
he: הוסף _נתיב לקובץ...

en: _Browse Library
he: _עיין בספרית השירים

en: _Filters
he: מ_סננים

en: Not Played To_day
he: לא נוגנו ה_יום

en: Not Played in a _Week
he: לא נוגנו ב_שבוע האחרון

en: Not Played in a _Month
he: לא נוגנו ב_חודש האחרון

en: _Never Played
he: לא נוגנו מ_עולם

en: _Top 40
he: 40 ה_פופולארים

en: B_ottom 40
he: 40 _הלא פופלארים

en: _Control
he: _בקרה

en: _Jump to Playing Song
he: _דלג לשיר מושמע

en: _View
he: _תצוגה

en: _Help
he: _עזרה

en: Re_fresh Library
he: _רענן ספרית שירים

en: Re_load Library
he: _טען מחדש את ספרית השירים

en: Filter on _Genre
he: סנן לפי _סגנון

en: Filter on _Artist
he: סנן לפי _אמן

en: Filter on Al_bum
he: סנן לפי א_לבום

en: Random _Genre
he: ס_גנון אקראי

en: Random _Artist
he: א_מן אקראי

en: Random Al_bum
he: אל_בום אקראי

en: Song _List
he: רשימת _שירים

en: Check for changes in your library
he: בדוק אם נעשו שינויים בספרית השירים

en: Reload all songs in your library (this can take a long time)
he: טען את כל השירים בספרית השירים (פעולה זו עלולה לקחת משך זמן ארוך)

en: The 40 songs you've played most (more than 40 may be chosen if there are ties)
he: 40 השירים שהושמעו מספר הפעמים הרב ביותר (ניתן לבחור יותר מ 40 שירים אם ישנם קשרים בינם)

en: The 40 songs you've played least (more than 40 may be chosen if there are ties)
he: 40 השירים שהושמעו מספר הפעמים המועט ביותר (ניתן לבחור יותר מ 40 שירים אם ישנם קשרים בינם)

en: Add a Location
he: הוסף כתובת

en: Enter the location of an audio file:
he: הכנס את הכתובת אינטנרט של קובץ המוסיקה:

en: Unable to add location
he: לא ניתן להוסיף את הנתיב שצוין

en: <b>%s</b> is not a valid location.
he: הנתיב <b>%s</b> אינו נתיב חוקי

en: Add Music
he: הוסף מוסיקה

en: Watch this folder for new songs
he: עקוב אחר שירים חדשים בתיקייה זו

en: %s could not be added to your library.
he: לא ניתן להוסיף את %s לספריה שלך

en: Unable to add song
he: לא ניתן להוסיף שיר

en: Replace spaces with _underscores
he: החלף _רווחים בקווים תחתיים

en: Strip _Windows-incompatible characters
he: הסר תווים שאינם נתמכים ב_חלונות

en: Strip _diacritical marks
he: הסר תווי _הטייה

en: Strip non-_ASCII characters
he: ה_סר תווים שאינם תווי ASCII

en: Rename Files
he: שינוי שמות קבצים

en: New Name
he: שם חדש

en: _Continue
he: המ_שך

en: Unable to rename file
he: לא ניתן לשנות שם קובץ

en: Renaming <b>%s</b> to <b>%s</b> failed. Possibly the target file already exists, or you do not have permission to make the new file or remove the old one.
he: שינוי השם של <b>%s</b> ל <b>%s</b> נכשל. יתכן ששם היעד קיים כבר או שאין לך הרשאות מתאימות ליצור או למחוק קובץ קודם.

en: Path is not absolute
he: הנתיב אינו מלא

en: The pattern
    	<b>%s</b>
    contains / but does not start from root. To avoid misnamed folders, root your pattern by starting it with / or ~/.
he: התבנית
    	<b>%s</b>
    מכילה / אך אינה מתחילה מספרית השורש. על מנת למנוע שמות תיקיות שגויות על התבנית להתחיל מ / או מ /~.

en: pattern
he: תבנית

en: _Filter on %s
he: _מיין לפי %s

en: Unable to copy songs
he: לא ניתן להעתיק את השיר

en: The files selected cannot be copied to other song lists or the queue.
he: לא ניתן להעביר את השירים שנבחרו לרשימת ניגון או לסדר ההשמעה.

en: _Track Headers
he: _כותרות רצועות

en: _Album Headers
he: כ_ותרות אלבומים

en: _People Headers
he: כותרות _מבצעים

en: _Date Headers
he: כותרות ת_אריך

en: _File Headers
he: כו_תרות קבצים

en: _Production Headers
he: כות_רות הפקה

en: _Customize Headers...
he: כותרות _מותאמות אישית...

en: Replace _underscores with spaces
he: החלף _קווים תחתיים ברווחים

en: _Title-case tags
he: _שנה לאות גדולה ראשונה בכל מילה

en: Split into multiple _values
he: פצל ל_תגיות נפרדות

en: Tags From Path
he: תגיות משם הקובץ

en: Tags replace existing ones
he: תגיות מחליפות תגיות קיימות

en: Tags are added to existing ones
he: תגיות נוספות לתגיות קיימות

en: Invalid pattern
he: תבנית שגויה

en: The pattern
    	<b>%s</b>
    is invalid. Possibly it contains the same tag twice or it has unbalanced brackets (&lt; / &gt;).
he: התבנית
    	<b>%s</b>
    שגוייה. יתכן והיא מכילה את אותה תגית פעמיים או שהיא אינה סגורה עם מרכאות(&lt; / &gt;).

en: Invalid tags
he: תגיות שגויות

en: Invalid tags <b>%s</b>
    
    The files currently selected do not support editing these tags.
he: תגיות שגויה <b>%s</b>
    
    הקבצים שנבחרו אינם תומכים בעריכת התגיות האלו

en: The pattern you entered was invalid. Make sure you enter &lt; and &gt; as \&lt; and \&gt; and that your tags are balanced.
    
    %s
he: התבנית שהוזנה שגוייה, וודא כי &lt; ו &gt; הוזנו כ \&lt ו \&gt; וכי התגיות מאוזנות.
    
    %s

en: Edit Display
he: תצוגת עריכה

en: Track Numbers
he: מספרי רצועות

en: Start fro_m:
he: התחל _מ:

en: _Total tracks:
he: _סך הכל רצועות:

en: Track
he: רצועה

en: and %d more...
he: %d נותרו...

en: Saving the songs you changed.
he: שומר שירים שבוצעו בהם שינויים...

en: %d/%d songs saved
he: %d/%d שירים נשמרו

en: Clear search
he: נקה חיפוש

note: The browser's name, without an accelerator. The name, with an accelerator.
en: Library Browser
he: דפדפן הספריה

en: Songs not in an album
he: שירים ללא אלבום

en: Album List Preferences
he: מאפייני רשימת אלבומים

en: Show album _covers
he: ה_צג עטיפות אלבומים

en: Album Display
he: תצוגת אלבום

en: Album List
he: רשימת אלבומים

en: _Album List
he: רשימת א_לבומים

en: Sort by title
he: מיין לפי שם

en: Sort by artist
he: מיין לפי אמן

en: Sort by date
he: מיין לפי תאריך

en: All Albums
he: כל האלבומים

en: %d album | %d albums
he[0]: %d אלבום
he[1]: %d אלבומים

en: Paned Browser Preferences
he: מאפייני דיפדוף חלוניות

en: _Custom
he: _חופשי

en: Paned Browser
he: תצוגת חלוניות

en: _Paned Browser
he: _תצוגת חלוניות

en: All
he: הכל

en: _Search:
he: חפש:_

en: Select _All
he: ב_חר הכל

en: Importing playlist.
    
    %d/%d songs added.
he: מייבא רשימת ניגון
    עד כה נוספו %d/%d שירים

en: New Playlist
he: רשימת ניגון חדשה

en: A playlist named %s already exists.
he: רשימת ניגון בשם %s כבר קיימת

en: _New Playlist
he: _רשימת ניגון חדשה

en: Playlists
he: רשימות ניגון

en: _Playlists
he: _רשימות ניגון

en: _Remove from Playlist
he: ה_סר מרשימת הניגון

en: _Import
he: יי_בא

en: Unable to import playlist
he: לא ניתן לייבא את רשימת הניגון

en: Quod Libet can only import playlists in the M3U and PLS formats.
he: Quod Libet מסוגל לייבא רק רשימון ניגון מסוג M3U או PLS.

en: Unable to rename playlist
he: לא ניתן לשנות שם לרשימת הניגון

en: Import Playlist
he: ייבא רשימת ניגון

en: Disable Browser
he: הסתר דפדפן שירים

en: _Disable Browser
he: _הסתר דפדפן שירים

en: _Limit:
he: _גבול:

en: _Weight
he: לפי _דירוג

en: _Search Library
he: _חפש בספרית השירים

en: Search
he: חפש

en: Search your library
he: חפש בספרית השירים

en: _Limit Results
he: ה_גבל תוצאות

en: File System
he: מערכת קבצים

en: _File System
he: _מערכת קבצים

en: _Add to Library
he: _הוסף לספרית השירים

en: Unsupported file type
he: תסדיר זה אינו נתמך

en: Station lists can only contain locations of stations, not other station lists or playlists. The following locations cannot be loaded:
    %s
he: רשימות תחנות יכולות להכיל רק תחנות ולא רשימת תחנות אחרת או רשימת השמעה. הנתיבים הבאים אינם יכולים להיטען: /n%s

en: Choose New Stations
he: בתר תחנות חדשות

en: Add
he: הוסף

en: Title
he: שם

en: New Station
he: תחנה חדשה

en: Enter the location of an Internet radio station:
he: הכנס את הכתובת אינטנרט של התחנה

en: _Stations...
he: ת_חנות...

en: Internet Radio
he: רדיו אינטרנט

en: _Internet Radio
he: רדיו _אינטרנט

en: _New Station
he: _תחנה חדשה

en: Unable to add station
he: לא ניתן להוסיף תחנה

en: No stations found
he: לא נמצאו תחנות

en: No Internet radio stations were found at %s.
he: לא נמצאו תחנות ב %s

en: All stations listed are already in your library.
he: כל התחנות שנבחרו כבר נמצאות בספריה שלך

en: %(count)d station | %(count)d stations
he[0]: %(count)d תחנה
he[1]: %(count)d תחנות

en: New Feed
he: ערוץ חדש

en: Enter the location of an audio feed:
he: הכנס את הכתובת אינטנרט של ערוץ השמע

en: Audio Feeds
he: ערוצי שמע

en: _Audio Feeds
he: _ערוצי שמע

en: _Download...
he: _הורדה...

en: Download Files
he: הורד קבצים

en: Download File
he: הורד קובץ

en: Unable to add feed
he: לא ניתן להוסיף את הערוץ המבוקש

en: <b>%s</b> could not be added. The server may be down, or the location may not be an audio feed.
he: לא ניתן היה לוסיף את <b>%s</b>. יתכן שהשרת לא זמין כעת או שהנתיב אינו נתיב לערוץ שמע

en: [Invalid Encoding]
he: [קידוד לא נתמך]

note: Translators: If tag names, when capitalized, should not be title-cased ("Looks Like This"), but rather only have the first letter capitalized, translate this string as something other than "check|titlecase?".
en: check|titlecase?
he: לא_רלוונטי_בעברית

note: http://musicbrainz.org/doc/MusicBrainzTag
en: MusicBrainz track ID
he: סימון רצועה של MusicBrainz

en: MusicBrainz album ID
he: סימון אלבום של MusicBrainz

en: MusicBrainz artist ID
he: סימון אמן של MusicBrainz

en: MusicBrainz album artist ID
he: סימון MusicBrainz של אלבום אמן

en: MusicBrainz TRM ID
he: סימון TRM של MusicBrainz

en: MusicIP PUID
he: סימון PUID של MusicIP

en: MusicBrainz album status
he: סימון MusicBrainz של מצב אלבום

en: MusicBrainz album type
he: סימון סוג אלבום של MusicBrainz

note: Translators: A volume adjustment, not "to get/acquire".
en: track gain
he: הגברת רצועה

en: track peak
he: עוצמת רצועה מקסימלית

note: Translators: A volume adjustment, not "to get/acquire".
en: album gain
he: הגברת אלבום

en: album peak
he: עוצמת אלבום מקסימלית

en: release country
he: ארץ מקור

en: The date must be entered in 'YYYY', 'YYYY-MM-DD' or 'YYYY-MM-DD HH:MM:SS' format.
he: על תאריך להיות מוזן בתצורת YYYY, YYYY-MM-DD או YYYY-MM-DD HH:MM:SS

en: Replay Gain gains must be entered in 'x.yy dB' format.
he: על הגברת העוצמה של Replay Gain להיות מוזנת בתצורה 'x.yy dB'

en: Replay Gain peaks must be entered in 'x.yy' format.
he: על העוצמת המירבית של Replay Gain להיות מוזנת בתצורה 'x.yy dB'

en: MusicBrainz IDs must be in UUID format.
he: רצועות בעלות סימול של MusicBrainz חייבות להיות בתסדיר UUID

note: Translators: Leave "official", "promotional", and "bootleg" untranslated. They are the three possible literal values.
en: MusicBrainz release status must be 'official', 'promotional', or 'bootleg'.
he: סטטוס של MusicBrainz יכול להיות 'official' (רשמי), 'promotional' (לצרכי קידום) או 'bootleg' (לא רשמי).

en: Audio tag editor
he: עורך תגיות שירים

en: Edit tags in your audio files
he: הכנס את כתובת האינטנרט של קובץ המוסיקה

en: Listen to, browse, or edit your audio collection
he: האזן, עיין וערוך את אוסף המוסיקה שלך

en: Music Player
he: נגן מוסיקה

en: Device Properties
he: מאפייני התקן

en: Device:
he: התקן:

en: Not mounted
he: לא מעוגן

en: Mount Point:
he: נקודת עגינה:

en: Media Devices
he: התקני שמע

en: _Media Devices
he: התקני _שמע

en: <b>%s</b> used, <b>%s</b> available
he: נפח בשימוש <b>%s</b>, פנוי <b>%s</b>

en: <b>%s</b> is not connected.
he: ההתקן <b>%s</b> אינו מחובר

en: Copying <b>%s</b>
he: מעתיק את <b>%s</b>

en: Unable to copy song
he: לא ניתן להעתיק את השיר

en: There is not enough free space for this song.
he: אין מספיק מקום פנוי על מנת להעביר את השיר

en: <b>%s</b> could not be copied.
he: לא ניתן להעתיק את <b>%s</b>

en: Unable to delete songs
he: לא ניתן למחוק את השיר

en: Deleting <b>%s</b>
he: מוחק את <b>%s</b>

en: <b>%s</b> could not be deleted.
he: לא ניתן למחוק את <b>%s</b>

en: Unable to delete song
he: לא ניתן למחוק את השיר

en: Ejecting <b>%s</b> failed.
he: ניתוק <b>%s</b> נכשל

en: Unable to eject device
he: לא ניתן לנתק את ההתקן

en: Unknown Device
he: התקן לא ידוע

en: No eject command found.
he: לא נמצאה פקודת ניתוק

en: _Volume Gain (dB):
he: הגבר עוצמה (dB):

en: Copy _album covers
he: ה_עתק עטיפות אלבומים

en: Combine tags with _multiple values
he: מזג תגיות עם ערכים מרובים

en: Model:
he: מודל:

en: Capacity:
he: קיבולת:

en: Firmware:
he: קושחה:

en: Unable to save iPod database
he: לא ניתן לשמור את מסד הנתונים של ה iPod

en: Uninitialized iPod
he: התקן ה iPod אינו מאותחל

en: Do you want to create an empty database on this iPod?
he: האם ברצונך ליצור מסד נתונים ריק ב iPod?

en: _Filename Pattern:
he: _תבנית שם קובץ:

en: _Remove unused covers and directories
he: ה_סר תיקיות ועטיפות אלבום שאינן בשימוש

en: File exists
he: הקובץ קיים

en: Overwrite <b>%s</b>?
he: האם לשכתב את <b>%s</b> ?
