debian-installer - en to hu translation catalogue (6 entries)

note: Type: text Description Main menu item
en: Continue without boot loader
hu: Rendszerbetöltő nélküli továbblépés

note: Type: note Description
en: Alternatively, you will be able to boot the kernel manually by entering :
hu: Ha viszont rendszermagját kézileg kívánja betölteni:

note: Type: note Description
en: at the OpenFirmware prompt.
hu: Ez a fenti OpenFirmware-parancssorral lehetséges.

note: Type: note Description
en: Setting firmware variables for automatic boot
hu: Firmware-változók automatikus indításra beállítása

note: Type: note Description
en: No boot loader installed
hu: Nincs telepítve rendszerbetöltő

note: Type: note Description
en: No boot loader has been installed, either because you chose not to or because your specific architecture doesn't support a boot loader yet.
hu: A rendszerre nem történt rendszerbetöltő telepítése, vagy szándékos választás folytán, vagy mert a rendszer architektúráján még nem létezik támogatott rendszerbetöltő.
