apt - en to hr translation catalogue (59 entries)

en: Archive is too short
hr: Arhiva je prekratka

en: Bad ConfFile section in the status file. Offset %lu
hr: Pogrešna ConFile stavka u 'status' datoteci. Pomak %lu

en: Corrupted archive
hr: Neispravna arhiva

en: Couldn't change to %s
hr: Ne mogu promjeniti u %s

en: Double add of diversion %s -> %s
hr: Dvostruko dodavanje 'diversiona' %s -> %s

en: DropNode called on still linked node
hr: Pozvana je funkcija DropNode na još uvijek povezani član

en: Duplicate conf file %s/%s
hr: Dvije kopije iste konfiguracijske datoteke %s/%s

en: Error parsing MD5. Offset %lu
hr: Greška pri čitanju MD5. Pomak %lu

en: Error reading archive member header
hr: Greška pri čitanju zaglavlja člana arhive

en: Failed reading the list file %sinfo/%s
hr: Neuspjeh pri čitanju popisa datoteka %sinfo/%s

en: Failed to allocate diversion
hr: Ne mogu dodijeliti 'diversion'

en: Failed to change to the admin dir %sinfo
hr: Ne mogu promjeniti u admin direktorij %sinfo

en: Failed to close file %s
hr: Neuspjeh pri zatvaranju datoteke %s

en: Failed to create pipes
hr: Ne mogu izraditi cjevovode

en: Failed to exec gzip
hr: Ne mogu izvršiti gzip

en: Failed to find a Package: header, offset %lu
hr: Ne mogu pronaći paket: zaglavlje, pomak %lu

en: Failed to locate a valid control file
hr: Ne mogu naći ispravnu 'control' datoteku

en: Failed to locate node in its hash bucket
hr: Ne mogu pronaći člana u 'hash' ćeliji

en: Failed to locate the hash element!
hr: Ne mogu pronaći 'hash' element!

en: Failed to open the diversions file %sdiversions
hr: Neuspjeh pri otvaranju 'diversions' datoteke %sdiversions

en: Failed to open the list file '%sinfo/%s'. If you cannot restore this file then make it empty and immediately re-install the same version of the package!
hr: Ne mogu otvoriti popis datoteka '%sinfo/%s'. Ako ne možete povratiti ovu datoteku, ispraznite ju i odmah ponovno instalirajte istu verziju paketa!

en: Failed to read the archive headers
hr: Neuspjeh pri čitanju zaglavlja arhive

en: Failed to remove %s
hr: Neuspjeh pri uklanjanju %s

en: Failed to rename %s to %s
hr: Neuspjeh pri preimenovanju %s u %s

en: Failed to stat %s
hr: Ne mogu očitati %s

en: Failed to stat %sinfo
hr: Ne mogu očitati %sinfo

en: Failed to write file %s
hr: Neuspjeh pri pisanju datoteke %s

en: File %s/%s overwrites the one in the package %s
hr: Datoteka %s/%s prepisuje istu datoteku u paketu %s

en: Internal error adding a diversion
hr: Interna greška pri dodavanju 'diversiona'

en: Internal error getting a node
hr: Intergna greška pri dobivanju člana

en: Internal error getting a package name
hr: Interna greška pri traženju imena paketa

en: Internal error in AddDiversion
hr: Interna greška u AddDiversion funkciji

en: Internal error, could not locate member
hr: Interna greška, ne mogu naći člana

en: Invalid archive member header
hr: Neispravno zaglavlje člana arhive

en: Invalid archive signature
hr: Neispravan potpis arhive

en: Invalid line in the diversion file: %s
hr: Neispravna linija u diversion datoteci: %s

en: Overwrite package match with no version for %s
hr: Prepiši paket sa 'nema verzije' za %s

en: Reading file list
hr: Čitam popis datoteka

en: Reading file listing
hr: Čitam popis datoteka

en: Reading package lists
hr: Čitam listu paketa

en: Tar checksum failed, archive corrupted
hr: Provjera tar arhive nije uspjela, arhiva je neispravna

en: The directory %s is being replaced by a non-directory
hr: Direktorij %s se zamjenjuje sa ne-direktorijem

en: The directory %s is diverted
hr: Direktorij %s je preusmjeren

en: The diversion file is corrupted
hr: Diversion datoteka nije ispravna

en: The diversion path is too long
hr: Putanja preusmjeravanja je preduga

en: The info and temp directories need to be on the same filesystem
hr: Info i temp direktoriji moraju biti na istom datotečnom sustavu

en: The package is trying to write to the diversion target %s/%s
hr: Paket pokušava zapisati preusmjeravanje %s/%s

en: The path %s is too long
hr: Putanja %s je preduga

en: The path is too long
hr: Putanja je preduga

en: The pkg cache must be initialized first
hr: Spremnik paketa mora prvo biti učitan

en: This is not a valid DEB archive, it has no '%s' or '%s' member
hr: Ovo nije ispravan deb repozitorij, nema '%s' člana, niti '%s'

en: This is not a valid DEB archive, missing '%s' member
hr: Ovo nije ispravan deb repozitorij, nedostaje član '%s'

en: Trying to overwrite a diversion, %s -> %s and %s/%s
hr: Pokušavam prepisati 'diversion', %s -> %s i %s/%s

en: Unable to create %s
hr: Ne mogu izraditi %s

en: Unable to read %s
hr: Ne mogu pročitati %s

en: Unable to stat %s
hr: Ne mogu očitati %s

en: Unknown TAR header type %u, member %s
hr: Nepoznato TAR zaglavlje tipa %u, član %s

en: Unpacking %s more than once
hr: Raspakiravam %s više puta

en: Unparsable control file
hr: Nečitljiva 'control' datoteka
